Skocz do zawartości

Świąteczna wyprzedaż Epic Games od 17 grudnia (15 gier bezpłatnie w tym miesiącu)


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Zostawiam info o bezpłatnych grach na epicu https://www.epicgames.com/store/pl/news/the-holiday-sale-returns-on-december-17-plus-15-free-games.

 

Dzisiaj dodałem Tyranny i Pillarsy wersje maksymalne ze wszystkimi dodatkami za friko. W Tyranny chętnie pogram, miałem wersję podstawową na steam, całkiem fajny RPG, w którym stajesz się sługą złego tyrana już rządzącego światem.

 

15 gier bezpłatnych w tym miesiącu dojdzie. Macie info https://www.epicgames.com/store/pl/news/the-holiday-sale-returns-on-december-17-plus-15-free-games

 

Gierki dodaje się bez problemu, zero konsekwencji. Mam konto od dawna, wszystko działa. GTA V dawali za friko to wziąłem ? Warto, mają być fajne tytuły podobno w tym roku, przeceny do 75%.

  • Like 3
  • Dzięki 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orybazy i tak ze steam nie mają najmniejszych szans. Nie ma opinii graczy, nie ma forum, nie ma społecznościowych możliwości, platforma okrojona. Za gry chętnie zapłacę, a w darmowe to się często nie chce grać zupełnie. Moim zdaniem to chujowa strategia. Wystarczy, że zrozumieją, co steam robi dobrze, a steam robi większość rzeczy dobrze kluczowych dla podjęcia decyzji o zaangażowaniu w dany tytuł.

 

Mam hajs, mnie interesuje klimat giery i realne recenzje graczy, a nie pierdolonych recenzentów, sprzedajnych kurew. Steam tutaj dla mnie robi robotę i chętnie wydaję kasę. Z epica zasysam darmolce do ogrania kiedyś tam ? Przyda się alternatywa na samotne wieczory bez kota ?

Edytowane przez mac
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, mac napisał:

Moim zdaniem to chujowa strategia.

Strategia jest niezła, ale mnie prywatnie szlag trafia. Będzie trwała, póki Sweeney ma pieniądze chińskiego Tencenta. Mnie Epic wkurwia tymi "ekskluziwami", vide Heavy Rain czy Outer Worlds, które dopiero po roku kupiłem na Steamie i GOG-u. Jakości platformy nie oceniam, bo jej nie używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Obliteraror napisał:

Jakości platformy nie oceniam, bo jej nie używam.

No właśnie ? Ja też nie używam, albo bardzo, bardzo rzadko. A im zależy na tym, żeby platformy używać, a i tak ludzie ściągają giery i nie grają ? Czytałem o tym i sam się do tej grupy zaliczam ? Jak znajdę to podeślę arta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Obliteraror napisał:

Nie jestem, ale z przyczyn ideologicznych. Jak mogę ją w miarę zidentyfikować (co jest czasami mało realne w praktyce), to unikam chińszczyzny.

Na epicu dawali za friko GTA V i mnie to przekonało ? Dzisiaj PoE, Tyranny, zajebiste tytuły. PoE przeszedłem dwa razy z dodatkami. Normalnie składasz zamówienie za 0 zł i masz w bibliotece. Pytanie, czy to nosaczowanie, czy wykorzystanie okazji ? Wyjaśnij podejście, bo jestem ciekawy. Też lubię zapłacić za coś i korzystać, ale nie odmówię, jak mi wciskają słodziutkiego cukiereczka bez żadnych konsekwencji. Możesz gierę za 0 zł ? jeszcze zwrócić :D, co mnie absolutnie rozpierdala ze śmiechu wręcz. Pewnie trolle tak robią. Ściągają za darmo, a później zwroty robią :D Takie gówno, że nawet za darmo nie chcę. Pojebane, ale żal nie skorzystać przysięgam.

Edytowane przez mac
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/16/2020 at 3:22 PM, mac said:

Nie ma opinii graczy, nie ma forum, nie ma społecznościowych możliwości, platforma okrojona.

To jest bardzo słabe. Dziwi mnie, że tego nie ogarnęli. Dla mnie każda konkurencja jest dobra, dlatego kupuję i na GOGu i na Epicu.

10 hours ago, Egregor Zeta said:

Może wreszcie czas dorosnąć?

A jak grasz z dzieckiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś grą darmową wg epicgames jest Cities Skylines. W ostatnich dniach akurat dodałem tą grę wcześniej, była darmowa :D 
Jestem ciekaw czy to będą tytuły coś tego pokroju mniej popularne, czy rzucą jakiś kąsek typu np. Red dead redemption  czy Horizon Zero Dawn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.