Skocz do zawartości

Świąteczna wyprzedaż Epic Games od 17 grudnia (15 gier bezpłatnie w tym miesiącu)


mac

Rekomendowane odpowiedzi

@spacemarine o jakich gierkach mówisz, o dotychczasowych? Alien isolation wyjebany, long dark również. Bardzo fajna muza i klimat eksploracyjny. Cities skylines gierka bez wad praktycznie, fajna konfiguracja miasta. Taki sim dla relaksu. Moim zdaniem bardzo dobre gry do tej pory, żadnej wtopy jakościowej nie było. Zamierzam wszystkie ograć z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w alien i przyznam, że mimo że grafika i styl jest super, lubię taki retro fallout to nie mam do gry cierpliwości. Graczem jestem od prawie 20 lat i gry już szybko mnie nudzą :)

W metro pograłem 10 minut. Natomiast przeszedłem wastelanda 3 ostatnio, ale to rpg turowy post apo w starym stylu. Co ja bym dał za gta 6 to był miał w co grać.

 

@mac

Mówię o kolejnych grach po metro z tej listy, nic tam ciekawego nie ma dla mnie, ale za darmo to i ocet słodki.

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mosze Red napisał:

@spacemarine dopisuję się do prośby @mac  jak jest lista proszę o link. 

 

Ktoś tu wrzucał już tą listę:

  • 17.12 - Cities: Skylines
  • 18.12 - Oddworld: New N' Tasty!
  • 19.12 - The Long Dark
  • 20.12 - Defense Grid
  • 21.12 - Alien: Isolation
  • 22.12 - Metro 2033
  • 23.12 - Tropico 5
  • 24.12 - Inside
  • 25.12 - Darkest Dungeon
  • 26.12 - My Time at Portia
  • 27.12 - Night in the Woods
  • 28.12 - Stranded Deep
  • 29.12 - Solitairica
  • 30.12 - Torchlight II
  • 31.12 - Jurassic World Evolution

Wszystko się dotychczas potwierdziło, ale po Metro nie widzę nic ciekawego już, źródło: https://www.ppe.pl/news/152833/gry-za-darmo-na-epic-games-store-wyciekla-lista-tytulow-ktore-prawdopodobnie-pojawia-sie-do-konca-roku.html

 

Chociaż Tropico może być fajne, gra pojawi się dziś o godzinie 17 i będzie można ją pobrać do 17 dnia 24.12. Pamiętajcie, że je się niejako kupuje, ale cena wynosi 0 i na zawsze ma się je w bibliotece. Nawet epic kiedyś gta V rozdawał.

 

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @spacemarine!

 

Ja osobiście uwielbiam takie akcje i cieszę się jak dziecko na takie "prezenty" po prostu uwielbiam ?

 

Polecam darkest dungeon, trochę grałem. Ciężkie jak diabli ale może wciągnąć :)

 

Torchlight 2, gierka dla Ciebie i kolegi lub przyjaciółki ? 

Trzeba np kombinować różne żywioły by tworzyć zaklęcia i pokonywać wrogów.

 

Reszty nie znam.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jest przesyt gier, zauważcie że jest rywalizacja o czas gracza, który ma kolejkę gier do ogrania. Podejrzewam że z czasem powstanie netflix gier, gdzie płacisz raz na miesiąc i grasz w różne gry, microsoft idzie powoli  w tym kierunku. Epic zależy na statystykach aby przyciągnąć nowych ludzi, im więcej nawet kont, które mało co grają tym więcej developerów będzie wydawać swoje gry na epic. Konkurencja jest dobra bo steam zabiera chyba z 30 czy 20% dochodów z sprzedaży.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak za dzieciaka grałem w Abe na PS1 - piękne czasy, ta wersja New N Tasty to odświeżona wersja PC. 

Podobny zabieg spotkał Crash'a Bandicoota, którego myślę że większość z was pamięta.

 

W dniu 18.12.2020 o 21:12, SzatanKrieger napisał:

trzeba przy tej gierce myśleć.

I mieć dużo cierpliwości :D

 

Z tej listy mogę polecić właśnie Abe'a, the Long Dark.

 

Ciekawą propozycją może być jeszcze: 

1 godzinę temu, spacemarine napisał:

24.12 - Inside

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spacemarine napisał:

Obecnie jest przesyt gier, zauważcie że jest rywalizacja o czas gracza, który ma kolejkę gier do ogrania.

Jedna gra na 20 jest dobra po prostu. Nie ma mowy o przesycie jakościowym, wręcz przeciwnie. Duża powtarzalność na rynku. Baldur's Gate 1 i 2? Nawet nowoczesne RPG nie zbliżyły się do tego poziomu. Diablo 2, do tej pory nikt nie wymyślił niczego lepszego w świecie hns. Dużo gier, ale większość to po prostu gówno. Nie dziwi sukces rynku gier niezależnych, indyków, gdzie widać pasję. Praktycznie od razu widać, czy robił pasjonat, czy jakiś komercyjny leszcz. No i gracze to już kolesie 30+, którzy nie chcą tracić czasu na jakiś syf. Wiele razy kupiłem gierę, pograłem i zwróciłem, albo wydałem hajs i wyjebałem, bo szkoda czasu. Tak to mniej więcej widzę. Jak coś dobrego, chociażby seria Dark Souls to się czas znajdzie ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.