Skocz do zawartości

Świąteczna wyprzedaż Epic Games od 17 grudnia (15 gier bezpłatnie w tym miesiącu)


mac

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, spacemarine napisał:

Podejrzewam że z czasem powstanie netflix gier, gdzie płacisz raz na miesiąc i grasz w różne gry,

Taka usługa już funkcjonuje na platformie EA. Origin Access przekształcił się w EA Play - można grać na gry na ich platformie. Abonament na rok to  80 lub 420 zł. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

Praktycznie od razu widać, czy robił pasjonat, czy jakiś komercyjny leszcz.

Wystarczy sobie przypomnieć gry z okresu Playstation 1, to jak kreatywne światy były przedstawiane to naprawdę szok. Co najlepsze te gry wychodziły 20 lat temu przeszło i nawet teraz po remasterkach, te światy (gry) prezentują się niezwykle kreatywnie i orginalnie - jakby chociaż wspomniany Crash czy Spyro. Przecież do dzisiaj ciągną filmy i gry na bazie 20+ letnich pomysłów, jakby chociaż Tomb Raider, albo gry na podstawie anime jakby chociaż Dragon Ball'a. 

Warto dodać, że dawniej te gierki choć prostrze to widać w nich pasję o, której wspominał @mac teraz nadal są gry z błyskiem w oku robione i pomysłowością i swoistym rewolucyjnym stylem jakby chociaż seria Soulsów ale jednak, to nie to bo wiele schematów jest zbyt powtarzalnych. 

 

Moim zdaniem tak naprawdę uderzyliśmy w barierę i następnymi silniejszymi bodźcami będzie założenie kasku i uczestnictwo bardziej żywe w grze a potem jak w anime "Sword art on line" będziemy podłączani do świata wirtualnego i śmierć postaci w grze, będzie oznaczała śmierć człowieka (ale to pewno dla hardkorów) 

Także nadal raczkujemy ale gry przyszłości mogą być ciekawe, a co za tym idzie razem z grami będziemy bardziej doświadczać filmów i brać w nich uczestnictwo bardziej na "żywo" niż tylko oglądać. W niedługim czasie może uda się odwzorowywać smaki i zapachy "na odległość" - wszystko co najlepsze dopiero nadchodzi, no ale z tym również wiążą się duże wyzwania no i jak to będzie wykorzystywane. Bo nie chciałbym być zamknięty w komputerze jak to było w serialu np Black mirror. 

 

P.S Miałem myśli by zostać kimś kto daje pomysły jak udoskonalać tytuły - ehhh, mielibyście fajne gierki jakby mnie gdzieś tam wkręcili :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger temat jest o tyle ciekawy, że nie ma nic nowego w ogóle od czasów Biblii. Wszystkie historie, czy to w filmach, czy książkach, czy grach nawet to przerobione mity. 99,9% filmów z motywem miłości, bo trzeba czymś zatkać gówniany scenariusz. Walka dobra ze złem. Harry Potter bazujący na walce ze smokiem i metamorfozą rycerza i tak dalej i tak dalej. To samo, identyczne schematy. Im człowiek dłużej żyje, tym mniej nowego zobaczy. Ojciec Chrzestny, wiele mitów połączonych w świetną, współczesną historię, ale dalej powtarzalną. Wszystko już było, a już nawet nie robią dobrych opakowań, tylko wciskają to samo w wydaniu babskim, albo mokebskim. Przeróbki, rimejki, rimastery i inne gówno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam dla graczy wykupić konto na 3 miesiące game pass Xbox ultimate za 4 zł miesięcznie przez 3 miesiące. Była niedawno promocja ?

 

W ramach tego mamy dostęp na origin do abonamentu ea Play na Origin.

Tam są zajebiste tytuły gier. Od nowego roku ma to funkcjonować normalnie.

 

Za 12 zł większość kultowych gierek! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh xbox, 360 to moja pierwsza konsola, co za czasu jak sklepy sprzedawały z upgradem napędu plus nagrywarka gratis, śmieszne czasy. Myślałem o ps5 ale tam nic dla mnie nie ma na razie, zresztą po woke wersji nowego the last os us z testosterowinową wersją głównej bohaterki uznałem, że pierwszy raz wstrzymam się z zakupem konsoli.

 

Jakość gier to wynik budżetów gier, za playstation 1 można było zrobić grę AAA w granicy pewnie z miliona dolarów, ps2 to już kilka, a dzisiejsze budżety największych tytułów idą w setki z czego duża część na promocję. Jakość spada bo też gry to już usługa, te bzdetne karty, paczki, lootboksy, komedia. Gry projektuje się dziś w dziale księgowości w excelu.
Na szczęście są jeszcze emulatory i można pograć w stare gry, niższe budżety sprawiały, że mogli skupić się na jakości historii, a nie tylko strzelanie w kółko po multi. Serio nie rozumiem fenomenu strzelanek w multi, ile można w kółko do siebie strzelać, to chyba jakiś dopaminowy high od którego ludzie są uzależnieni, ale ja jestem stary co ja tam wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarine, jak masz dobrą ekipę to można się rozjebać na takich tytułach i to przez lata ? Przerabiałem w gimnazjum po kafejkach z ziomeczkami. Ciągle darliśmy do siebie ryjca ? Właściciele tych kafejek to ludzie chyba z najwyższym poziomem cierpliwości, mnisi. Niby jedna mapka, ale każda rozgrywka to nowa walka z człowiekiem, a samo to w sobie jest uzależniające. Ludzki przeciwnik.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chłopaki co się stało się, już nie ma gierek za free? :D 

 

Myślałem, że do 7 są. Ja sobie grywam w ten darkest dungeon. Dwie rundki lub rundkę na dzień, fajna gierka naprawdę. Mimo, że gram na średnim poziomie to wyzywanie jest. 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Teraz za free jest star wars battle front 2 na epic, brać ludzie!

Co za czasy, nie muszę nawet gier kupować, gdyby jeszcze chciało mi się grać :)

 

Natomiast z star wars polecam star wars racer, wyścigi podów, tanie jak barszcz a ciągle świetna zabawa, grafika jak z pierwszego playstation, ale uczucie prędkości przednie.

Edytowane przez spacemarine
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, spacemarine napisał:

Teraz za free jest star wars battle front 2 na epic, brać ludzie!

Mega mnie zaskoczyli, myślałem że już nic więcej po Jurrasic World się nie pojawi,

ale Epic Games wysłało mi powiadomienie za co jestem im wdzięczny.

 

Dzisiaj jeszcze można pobrać za darmo, nie wiadomo jak długo to potrwa więc spieszmy się kochać darmowe gry - tak szybko odchodzą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od 18 lutego ma być na darmo Rage 2 na epic:
https://www.ppe.pl/news/154399/rage-2-wkrotce-za-darmo-promocja-na-epic-games.html

 

Pamiętam pierwszego rage, całkiem spoko, ba myślałem o kupnie drugiej części ale dla mnie była zbyt kolorowa, ale za darmo chętnie wezmę. Robił ją Avalanche, ci sami od mad maxa który był całkiem fajny. Tylko jeszcze mieć czas by w to grać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.