Skocz do zawartości

Zamyka nam się Europa


deleteduser90

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. 

Czy słyszeliście coś o następnym cyrku zwanym lockdown w Polsce?

Słyszę, że Słowacja, Holandia, Dania i wiele innych od przyszłego poniedziałku zaczynają cyrk lockdownowy od początku. Przecież to jest nienormalne co się dzieje. Czy świat serio zwariował? Nasi jak się  napatrzą na sąsiadów typu Litwa czy Czechy to kto wie co zdecydują.

 

Myślicie że u nas też zamkną kraj przed sylwestrem i zrobią całkowity lockdown?

Edytowane przez Adrianoob
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adrianoob napisał:

Myślicie że u nas też zamkną kraj przed sylwestrem i zrobią całkowity lockdown?

 

Nie wiadomo co car ziemniakoglowy wymysli ale skoro Niemcy juz sie zamykaja to calkiem mozliwe ze Polska tez.

Niby jest wrost zachorowan w Europie z tad te lockdowny , swieta = duze skupiska ludzi wiec boja sie ze sie jeszcze bardziej rozniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz, że to już koniec, a to dopiero początek. Zamkną nas do końca stycznia, lutego spokojnie. Teraz trwa bal nad bale. Niedługo będzie promocja na wszystko.

 

Ten "nie chciała downa to ma lockdowna" potrwa do momentu, aż już wszystko zostanie wykupione przez przedstawicieli władzy. Minimum rok.

 

Możesz mi wierzyć na słowo, że do tego to wszystko zmierza i politycy mają wypierdolone na zdrowie ludzi.

 

Liczy się tylko hajs i przewały. Będzie orlen wszędzie za rok.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

Jak myślisz, że to już koniec, a to dopiero początek. Zamkną nas do końca stycznia, lutego spokojnie. Teraz trwa bal nad bale. Niedługo będzie promocja na wszystko.

 

Ten "nie chciała downa to ma lockdowna" potrwa do momentu, aż już wszystko zostanie wykupione przez przedstawicieli władzy. Minimum rok.

 

Możesz mi wierzyć na słowo, że do tego to wszystko zmierza i politycy mają wypierdolone na zdrowie ludzi.

 

Liczy się tylko hajs i przewały. Będzie orlen wszędzie za rok.

Kurde to jak myślisz gdy zrobią lockdown np. Za kilka tygodni to mogę wtedy próbować rozwiązać ( przez prawnika np. ) umowę najmu lokalu pod to gastro nieszczęsne moje oraz dzierżawy ekspresu? Może to byłby dobry moment na próbę rozwiązania umów ze względu na sytuację nadzwyczajną w kraju? Myślisz że to w ogóle możliwe?

47 minut temu, smerf napisał:

 

Nie wiadomo co car ziemniakoglowy wymysli ale skoro Niemcy juz sie zamykaja to calkiem mozliwe ze Polska tez.

Niby jest wrost zachorowan w Europie z tad te lockdowny , swieta = duze skupiska ludzi wiec boja sie ze sie jeszcze bardziej rozniesie.

No przecież u nas niby spada liczba " zakażonych " więc chyba nie ma powodu do lockdownu. Ja już nic nie rozumiem z tej szopki kurde....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przewiduje @macJuż niedługo zostaną tylko duże korporację oraz monopole państwowe. Do 2030 planowane jest wprowadzenie ogólnoświatowego komunizmu 2.0. Oczywiście dla naszego dobra. W tym celu należy pozbyć się klasy średniej oraz własności prywatnej.

 

Edytowane przez Baca1980
  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, RENGERS napisał:

Czy jest lock down, czy też nie, moje serce cieszy się ! 

Weź dorośnij serio....

44 minuty temu, Baca1980 napisał:

Tak jak przewiduje @macJuż niedługo zostaną tylko duże korporację oraz monopole państwowe. Do 2030 planowane jest wprowadzenie ogólnoświatowego komunizmu 2.0. Oczywiście dla naszego dobra. W tym celu należy pozbyć się klasy średniej oraz własności prywatnej.

 

 

Ale jak ktoś ma np. Hotel prywatny na 70 osób to co też zabiorą w pizdu?

 

Kurde aż się wierzyć nie chce że ten ich plan tak szybko postępuje.... ciekawi mnie jak zabiorą np. Takie hotele czy baseny. Takie podatki dojebią że zbankrutują czy jak?

34 minuty temu, Jorgen Svensson napisał:

Ja tam mam zamiar wyjść do ludzi w sobotę po koronacji, więc oby nie. 

Jakiej koronacji? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Libertyn napisał:

Jak palanty nie noszą maseczek i leją na zalecenia to trzeba chwytać za kark i lockdowny robić. Jak nie po dobroci to siłą. 

Bo poza palantami jest masa narażanych przez nich. 

 

Kij z ich wolnością. 

A tam maseczki nie mają nic do tego.... to plan a nie żadna epidemia.

 

Dziwne rzeczy kurde do gastronomii nie może wejść 1 osoba i usiąść  przy stoliku pod ścianą z dala a w biedronce jeden na drugim czy castoramie albo innym rtv euro agd i jest spoko... paranoja i epidemia głupoty.

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Libertyn napisał:

Jak palanty nie noszą maseczek i leją na zalecenia to trzeba chwytać za kark i lockdowny robić. Jak nie po dobroci to siłą. 

Bo poza palantami jest masa narażanych przez nich. 

 

Kij z ich wolnością. 

 

Znam takich co nosili i dużo wcześniej złapali niż ja ten który nie nosił, więc bez przesady. Maska gówno Ci da, chyba, że podchodzisz do tego bardzo porządnie czyli myjesz ręce 5-10 razy dziennie, nie dotykasz nosa, ust ani oczu. Wymieniasz maskę co tyle ile zalecają i tak często jak zalecają itp. itd. w praktyce mało kto to realizuje, więc wypraszam sobie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, yrl napisał:

A ja dzisiaj 37,5 i kiepskie samopoczucie. Obym się nie załatwił przed świętami. 

Ciekawe że w TV już straszą 3 falą.

 

Miałem podobnie, max 37,5 i lekkie osłabienie + brak smaku i węchu, reszta ok, więc dość lekka forma przechodzenia tego świństwa. Zdrowia!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Adrianoob napisał:

Ale jak ktoś ma np. Hotel prywatny na 70 osób to co też zabiorą w pizdu?

Zlicytują i będzie sobie stał i niszczał. Tam gdzie mieszkam pełno jeszcze stoi  np. opuszczonych hoteli robotniczych.

 

https://www.weforum.org/videos/the-great-reset-726dedeacb

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adrianoob napisał:

Myślicie że u nas też zamkną kraj przed sylwestrem i zrobią całkowity lockdown?

Polskie lockdowny wynikają z politycznej kalkulacji, więc świąt nie ruszą, spokojnie. Przypierdolą dopiero na Nowy Rok.

I owszem, to nie jest normalne. Moim zdaniem to forma katalizy kryzysu, który tak czy inaczej by w nas rypnął.

Godzinę temu, RENGERS napisał:

Czy jest lock down, czy też nie, moje serce cieszy się ! 

Prawidłowa postawa, obywatelu! Zgłoszę was do orderu Józefa Szwejka!

20 minut temu, Libertyn napisał:

Jak palanty nie noszą maseczek i leją na zalecenia to trzeba chwytać za kark i lockdowny robić. Jak nie po dobroci to siłą. 

Bo poza palantami jest masa narażanych przez nich.

A gdzie te palanty bez maseczek? Bo chodzę po mieście i wszyscy zamaskowani.

 

A za rok:

"Musimy przedłużyć lockdown i wprowadzić nowe restrykcje, bo palanty bez maseczek..."

Edytowane przez zychu
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiekolwiek zmiany by nie nadeszły dla typowego Kowalskiego nic się nie zmieni. Może trochę większą biedę będzie klepał. Zmieni się dla średnio zamożnych i tych bogatych, lecz nie na tyle żeby sobie przywileje wykupić. Przynależność do "kasty" politycznej będzie dawać jeszcze większe przywileje niż obecnie. Faktyczni przeciwnicy (ruchy oddolne) każdej władzy będą tępione z całą surowością. Kowalski będzie miał państwowego Netflixa i punkty spoleczne wymienne na wczasy w Zakopanym albo obiad w państwowej restauracji. 

Edytowane przez maroon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Jorgen Svensson napisał:

 

Mam tego tyfusa, ale to już końcówka izolacji.

O kurde. I jak z objawami? Miałeś jakieś bóle powiek, brak smaku i inne takie objawy tej nowej grypy? Czy łagodnie mega?

24 minuty temu, yrl napisał:

A ja dzisiaj 37,5 i kiepskie samopoczucie. Obym się nie załatwił przed świętami. 

Ciekawe że w TV już straszą 3 falą.

Ma być kurna niby 7 fal. W pizdu wszystko padnie. Niestety.  A już miało być tak pięknie i ludzie w Polsce serio sobie coraz lepiej radzili. Dobrze było. 

22 minuty temu, Baca1980 napisał:

Zlicytują i będzie sobie stał i niszczał. Tam gdzie mieszkam pełno jeszcze stoi  np. opuszczonych hoteli robotniczych.

 

https://www.weforum.org/videos/the-great-reset-726dedeacb

 

 

A co z  właścicielami ? Dostaną jakieś mieszkanie spelune 45m z przydziału czy jak? Tacy którym zabiorą domy hotele restauracje. Co z nimi?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Adrianoob napisał:

O kurde. I jak z objawami? Miałeś jakieś bóle powiek, brak smaku i inne takie objawy tej nowej grypy? Czy łagodnie mega?

 

Brak smaku i węchu najgorzej odczuwalne przez pierwsze 5-6 dni, lekkie osłabienie jak przy lekkim przeziębieniu, temp. dochodząca max do 37,4-5, poza tym nic więc wersja light. 

 

Dziś wchodziłem na drugie piętro i się trochę zmęczyłem, ale nie wiem czy to z tego siedzenia i nie wychodzenia, zasiedzenie, czy z samego wirusa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, maroon napisał:

Jakiekolwiek zmiany by nie nadeszły dla typowego Kowalskiego nic się nie zmieni. Może trochę większą biedę będzie klepał. Zmieni się dla średnio zamożnych i tych bogatych, lecz nie na tyle żeby sobie przywileje wykupić. Przynależność do "kasty" politycznej będzie dawać jeszcze większe przywileje niż obecnie. Faktyczni przeciwnicy (ruchy oddolne) każdej władzy będą tępione z całą surowością. Kowalski będzie miał państwowego Netflixa i punkty spoleczne wymienne na wczasy w Zakopanym albo obiad w państwowej restauracji. 

Czyli turystyka nie padnie? Będzie tylko dla Kowalskiego turystyka krajowa? Zagraniczna odpada?

5 minut temu, Jorgen Svensson napisał:

 

Brak smaku i węchu najgorzej odczuwalne przez pierwsze 5-6 dni, lekkie osłabienie jak przy lekkim przeziębieniu, temp. dochodząca max do 37,4-5, poza tym nic więc wersja light. 

 

Dziś wchodziłem na drugie piętro i się trochę zmęczyłem, ale nie wiem czy to z tego siedzenia i nie wychodzenia, zasiedzenie, czy z samego wirusa. 

Dziękuję za informacje. Zdrowia życzę :)

PS. Ciekawe czy na to coś można zachorować tylko 1 raz jak na ospę np.  ,czy można wiele razy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Adrianoob said:

Czyli turystyka nie padnie? Będzie tylko dla Kowalskiego turystyka krajowa? Zagraniczna odpada?

Dziękuję za informacje. Zdrowia życzę :)

PS. Ciekawe czy na to coś można zachorować tylko 1 raz jak na ospę np.  ,czy można wiele razy ?

Padnie, bo nie będzie wszystkich stać, będą restrykcje żeby byle Janusz do Egitu nie latał, itp. Chłop był przywiązany do ziemi, a pan miał przywileje. 

 

A na grypę to raz w życiu chorujesz, czy sezonowo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maroon napisał:

Padnie, bo nie będzie wszystkich stać, będą restrykcje żeby byle Janusz do Egitu nie latał, itp. Chłop był przywiązany do ziemi, a pan miał przywileje. 

 

A na grypę to raz w życiu chorujesz, czy sezonowo? 

Ja to raz na ruski rok na grypę choruję. Nie pamiętam kiedy ostatnio. 

 

Kurde to komornik będzie bogaty jak te wszystkie hotele poodbiera w Sopocie 3 city i  Kołobrzegu. Co on biedny z tymi  chałupami pocznie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.