Skocz do zawartości

Zamyka nam się Europa


deleteduser90

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to chore. Niszczyć kraje dla PROMILA emerytów. Nawet gdyby śmiertelność wśród nich była 100% to dla emerytów którzy doją system nie warto ciągnąć na dno reszty ludzi.

 

Lockdowny to działania nieracjonalne i celowe zatapianie gospodarek.

 

Lewactwo dostało łapówki od Żydów / Amerykanów albo chińczyków i niszczą nas...

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Adrianoob napisał:

Ja to raz na ruski rok na grypę choruję. Nie pamiętam kiedy ostatnio. 

 

Kurde to komornik będzie bogaty jak te wszystkie hotele poodbiera w Sopocie 3 city i  Kołobrzegu. Co on biedny z tymi  chałupami pocznie....

 

Też od jakichś 5 lat nie chorowałem, prócz lekkiego przeziębienia, nawet moja Pani doktor rodzinna odeszła na emeryturę, a nic o tym nie wiedziałem ?

 

13 minut temu, smerf napisał:

 

Po przejsciu twoj organizm ma juz przeciw ciala wiec ryzyko ponownego zachorowania jest mniejsze.

 

Podobno tak, ale na 6 miesięcy? Nie znam się tak, ze słyszenia tylko i drugie to, to, że drugi raz się gorzej przechodzi jak pierwszy, ale czy tak jest? Nie wiem.

Edytowane przez Jorgen Svensson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zdawali sobie sprawę, że gospodarka jest w fatalnym stanie i musiało to "walnąć". COVID 19 spadł im z nieba, bo teraz mogą na niego zrzucić winę za niemal wszystko. Oni tak prędko nie odpuszczą, na COVIDzie będa chcieli ugrać jak najwięcej, bo kto wie za ile lat/dekad przytrafi się znowu taka okazja 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Perun82 napisał:

Po prostu zdawali sobie sprawę, że gospodarka jest w fatalnym stanie i musiało to "walnąć". COVID 19 spadł im z nieba, bo teraz mogą na niego zrzucić winę za niemal wszystko. Oni tak prędko nie odpuszczą, na COVIDzie będa chcieli ugrać jak najwięcej, bo kto wie za ile lat/dekad przytrafi się znowu taka okazja 

Ale że Polska czy ogólnie o Europę chodzi?

7 minut temu, Analconda napisał:

Dla mnie to chore. Niszczyć kraje dla PROMILA emerytów. Nawet gdyby śmiertelność wśród nich była 100% to dla emerytów którzy doją system nie warto ciągnąć na dno reszty ludzi.

 

Lockdowny to działania nieracjonalne i celowe zatapianie gospodarek.

 

Lewactwo dostało łapówki od Żydów / Amerykanów albo chińczyków i niszczą nas...

Myślę dokładnie tak samo. Chronić emerytów... ta jasne. A młodzi niech się wieszają, co tam młodzi....

3 minuty temu, smerf napisał:

 

Nie z nieba ale z labolatorium...niestety ale to wyglada jak jeden wielki spisek.

Tylko kurde kto na tym zyska? Wszyscy będą chodzić źli,  sfrustrowani, biedni, w starych trupach autach jeździć  itp.

 

Tak ma wyglądać ten nowy lepszy świat?

 

Przecież jeśli tak to będą masowe samobójstwa moim zdaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Perun82 napisał:

 

tendencja ogólnoświatowa. Było oczekiwanie na tzw "czarnego łabędzia" - to skorzystali z okazji.

A niech się jebią pedały.  Na wieś,  drzewa narąbać, kury zakupić i kozy i se żyć spokojnie z dala od pedalskiego równouprawnionego miasta....to zdaje się być najlepszy plan. Warzyw nasadzić, orzechów i się jakoś wyżyje. Najgorzej będzie w miastach, wieś sobie da radę. 

Edytowane przez Adrianoob
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adrianoob napisał:

A tam maseczki nie mają nic do tego.... to plan a nie żadna epidemia.

Szuru szuru spisek rządu czy masonów a może NWO? 

Cytat

Dziwne rzeczy kurde do gastronomii nie może wejść 1 osoba i usiąść  przy stoliku pod ścianą z dala a w biedronce jeden na drugim czy castoramie albo innym rtv euro agd i jest spoko... paranoja i epidemia głupoty.

W biedrze, castoramie też nie może. Tylko prawo jest zrobione tak a nie inaczej i palantów w biedrze nie da się ustawić co 2 metry. Z biedry i tak wszystko bierzesz na wynos. W gastro przymus brania na wynos to nowość.

 

1 godzinę temu, Jorgen Svensson napisał:

 

Znam takich co nosili i dużo wcześniej złapali niż ja ten który nie nosił, więc bez przesady. Maska gówno Ci da, chyba, że podchodzisz do tego bardzo porządnie czyli myjesz ręce 5-10 razy dziennie, nie dotykasz nosa, ust ani oczu. Wymieniasz maskę co tyle ile zalecają i tak często jak zalecają itp. itd. w praktyce mało kto to realizuje, więc wypraszam sobie.

Bo maska nie chroni Ciebie a otoczenie. 

Teraz załóżmy że nie ma przymusu maseczek. Mam covid ale o tym nie wiem. Wchodzę do @Adrianoob do gastro, wydmuchuję nos, chusteczkę zgniatam i chowam do kieszeni. Składam zamówienie. Podchodzę do kelnera i pytam się o toaletę. Otwieram klamką drzwi zostawiając na niej ślad covid. Po mnie wchodzi kolejna osoba. Dzwoni jej telefon. Przytula go do twarzy. Pech chce że to jest dostawca półproduktów. 

Tydzień później choroba inkubuje u kelnera. Kelner infekuje kucharza i nie ma objawów. Kucharz po tygodniu pokasłuje i nie myje rąk bo klienci czekają. Klientami jest rodzinka z 8 latkiem co pokonał białaczkę. Kelner nalewa coli do szklanki, kucharz zaś robi surówkę na bazie buraków. Dzieciak jak to dzieciak oblizuje palce którymi dotykał szklanki i pod namową rodziców je surówkę. Rodzice się testowali  na covid by nie. Dzieciak ląduje na oiomie. 

@Adrianoob dowiaduje się że hurtownia z której brał zimne napoje jest nieczynna. Pacjentem zero był dostawca. Wkurwiony wchodzi do gastro z kilkoma wielopakami z biedry. 

 

Chwilę później wchodzi smutny pan z sanepidu, w towarzystwie smutniejszego pana z prokuratury i zblazowanych panów z policji.

 

8 latek zmarł na covid a jedynym miejscem gdzie mógł się zarazić jest gastro. Ojciec pozwał @Adrianoob o nieumyślne doprowadzenie do śmierci jego syna. Nazajutrz pisze o tym w lokalnym portalu.

 

 Teraz wyobraźmy sobie że wszyscy mają maseczki. Jest o wiele mniejsza szansa że zainfekowałem kelnera itd. 

Edytowane przez Libertyn
  • Like 2
  • Haha 6
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Adrianoob napisał:

Przecież jeśli tak to będą masowe samobójstwa moim zdaniem. 

 

Już są, ale w mediach nie poczytasz i statystyk nie podejrzysz. Pamiętajcie również, że rząd widzi całą kasę na kontach ludzi, w tym na kontach firmowych. Wiedzą, kiedy ludzi wykończą do zera. Oni mają takie dane dostępne od ręki. Zapamiętajcie to. Nawet vatowiecki o tym mówił. On odgórnie mówi "wytrzymają", bo my wiemy "o stanie waszych finansów" i niech "pan redaktor" nie przesadza, na takiej zasadzie, parafrazuję. Praktycznie wszystkie konferencje oglądałem z bólem dupy.

 

 

Edytowane przez mac
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mac napisał:

Już są, ale w mediach nie poczytasz i statystyk nie podejrzysz. Pamiętajcie również, że rząd widzi całą kasę na kontach ludzi, w tym na kontach firmowych. Wiedzą, kiedy ludzi wykończą do zera. Oni mają takie dane dostępne od ręki. Zapamiętajcie to. Nawet vatowiecki o tym mówił. On odgórnie mówi "wytrzymają", bo my wiemy "o stanie waszych finansów" i niech "pan redaktor" nie przesadza, na takiej zasadzie, parafrazuję. Praktycznie wszystkie konferencje oglądałem z bólem dupy.

 

Trzeba ludziom do znudzenia to tlumaczyć

 

https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/prawo-i-podatki/wyludzenia-podatku-fiskus-bedzie-mogl-zablokowac-prywatne-konta/658hqb4

 

https://bezprawnik.pl/nowe-uprawnienia-krajowej-administracji-skarbowej/

 

Dzięki Covidowi mogą wszystko wprowadzić. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Libertyn napisał:

Bo maska nie chroni Ciebie a otoczenie. 

To akurat nie do końca prawda (zwłaszcza w przypadku maseczek ffp2 i ffp3). I o to zresztą mam największe pretensje do niejakiego Szumowskiego. Bo tłumaczenie co poniektórym "pawianom" w PL, że maska nie chroni ich tylko somsiada, to była jedna z najlepszych metod, żeby całą ideę noszenia maseczek udupić ?

 

Śmieszne teksty, besty, humor, kobieta, śmieszne obrazki - xdPedia (415501)

  • Like 3
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mac napisał:

Już są, ale w mediach nie poczytasz i statystyk nie podejrzysz. Pamiętajcie również, że rząd widzi całą kasę na kontach ludzi, w tym na kontach firmowych. Wiedzą, kiedy ludzi wykończą do zera. Oni mają takie dane dostępne od ręki. Zapamiętajcie to. Nawet vatowiecki o tym mówił. On odgórnie mówi "wytrzymają", bo my wiemy "o stanie waszych finansów" i niech "pan redaktor" nie przesadza, na takiej zasadzie, parafrazuję. Praktycznie wszystkie konferencje oglądałem z bólem dupy.

Wytrzymalismy stan wojenny, obie wojny światowe, bolszewicką nawałę. Wytrzymamy i pandemie. Zwłaszcza ze przebiega lekko i trupy nie zaściełają ulic. Keep calm and carry on.

b12r0xxrelu41.jpg

Edytowane przez Libertyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adrianoob napisał:

 Nasi (...) zdecydują.

 

Trzymają się Ciebie żarty :D

 

2 godziny temu, Baca1980 napisał:

Tak jak przewiduje @macJuż niedługo zostaną tylko duże korporację oraz monopole państwowe. Do 2030 planowane jest wprowadzenie ogólnoświatowego komunizmu 2.0. Oczywiście dla naszego dobra. W tym celu należy pozbyć się klasy średniej oraz własności prywatnej.

 

 

Nawet już się z tej narracji wycofują, warto przejrzeć media. Uwaga foliarski filmik bez żółtych napisów :) :

1 godzinę temu, Jorgen Svensson napisał:

 

Miałem podobnie, max 37,5 i lekkie osłabienie + brak smaku i węchu, reszta ok, więc dość lekka forma przechodzenia tego świństwa. Zdrowia!

Ja mam to co roku, w tym chorowałem tydzień, za szybko wróciłem do roboty i na kolejny tydzień mnie złapało, gorączka podjeżdżała do 38°C, ale też spokojnie przeszedłem.

Godzinę temu, Jorgen Svensson napisał:

 

Dziś wchodziłem na drugie piętro i się trochę zmęczyłem, ale nie wiem czy to z tego siedzenia i nie wychodzenia, zasiedzenie, czy z samego wirusa. 

Przy każdej infekcji organizm jest osłabiony, po infekcji musi też dojść do siebie. Robiłeś sobie test PCR? Wiesz ile te testy warte? Ze mną wiele osób miało kontakt, każdy wiedział że jestem chory. Nikogo nie zaraziłem, epidemia...

57 minut temu, smerf napisał:

 

Nie z nieba ale z labolatorium...niestety ale to wyglada jak jeden wielki spisek.

Chyba z telewizora. Dziwnym trafem wskaźniki zgonów ani drgną, a zachorowania na grypę spadły o 98%.

Do tego metodologia badawcza nie jest zalecana do celów diagnostycznych. Pandemia instant?

Edytowane przez Imiennik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Jorgen Svensson napisał:

 

Podobno tak, ale na 6 miesięcy? Nie znam się tak, ze słyszenia tylko i drugie to, to, że drugi raz się gorzej przechodzi jak pierwszy, ale czy tak jest? Nie wiem.

 

Zależy. Na niektóre choroby przeciwciała są dożywotnio, niektóre 20-50 lat (odra).

 

Koronawirusy często mutują, są odpowiedzialne za zwykłe przeziębienia - dlatego nie ma sensu robić szczepionek na choroby sezonowe.

 

Zaś to, co się reklamuje jako szczepionkę na KOWID, jest w rzeczywistości eksperymentalną terapią genową.

Wszczepiany kod mRNA ma zahamować w komórkach ciała mechanizm łączenia się białek KOVIDA - a więc zapobiec namnażaniu się wirusa.

 

Problem w tym, że w ogóle nie sprawdzono efektów takiej terapii genowej.

 

Długofalowych.

 

Bo objawowe pseudo-badania zrobiono.

Próba i metodologia tych badań na reakcje objawowe jest żałosna.

 

Natomiast długofalowo, nic nie zbadano. Podobnie jak interakcji z lekami, reakcji organizmu po terapii na inne choroby, itp.

Bo to są badania ogromne i drogie.

Dlatego też zapewne robi się te badania teraz - na żywo, a podmioty badań jeszcze za to płacą.

 

 

Problematyczne jest zwłaszcza ryzyko nowych wszczepianych mechanizmów mRNA wobec białek odpowiedzialnych za zawiązanie płodu.

Dlatego też na ulotkach jest wyraźnie pisane, że szczepionek genetycznych na KOWID nie wolno podawać kobietom w ciąży, ani też kobietom, które chcą zajść w ciążę przez najbliższe 3 miesiące.

 

Tyle zalecenia.

 

Reszta to eksperyment współczesnych Mengele - było nie było, on też miał dostęp do nieograniczonych testujących, i jest odpowiedzialny za duży postęp w wiedzy typu, jak organizm reaguje na ekstremalne temperatury, ekstremalne ciśnienie, różne choroby, itp.

A my jeszcze mamy płacić za bycie podmiotem eksperymentów.

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, sargon napisał:

Problem w tym, że w ogóle nie sprawdzono efektów takiej terapii genowej.

 

Długofalowych.

Słuszna uwaga. Podobnie jak nieznane są obecnie długofalowe skutki SARS-a. Masz gwarancję, że nie okaże się np. kancerogenny w perspektywie 5 lat?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Libertyn napisał:

Szuru szuru spisek rządu czy masonów a może NWO? 

W biedrze, castoramie też nie może. Tylko prawo jest zrobione tak a nie inaczej i palantów w biedrze nie da się ustawić co 2 metry. Z biedry i tak wszystko bierzesz na wynos. W gastro przymus brania na wynos to nowość.

 

Bo maska nie chroni Ciebie a otoczenie. 

Teraz załóżmy że nie ma przymusu maseczek. Mam covid ale o tym nie wiem. Wchodzę do @Adrianoob do gastro, wydmuchuję nos, chusteczkę zgniatam i chowam do kieszeni. Składam zamówienie. Podchodzę do kelnera i pytam się o toaletę. Otwieram klamką drzwi zostawiając na niej ślad covid. Po mnie wchodzi kolejna osoba. Dzwoni jej telefon. Przytula go do twarzy. Pech chce że to jest dostawca półproduktów. 

Tydzień później choroba inkubuje u kelnera. Kelner infekuje kucharza i nie ma objawów. Kucharz po tygodniu pokasłuje i nie myje rąk bo klienci czekają. Klientami jest rodzinka z 8 latkiem co pokonał białaczkę. Kelner nalewa coli do szklanki, kucharz zaś robi surówkę na bazie buraków. Dzieciak jak to dzieciak oblizuje palce którymi dotykał szklanki i pod namową rodziców je surówkę. Rodzice się testowali  na covid by nie. Dzieciak ląduje na oiomie. 

@Adrianoob dowiaduje się że hurtownia z której brał zimne napoje jest nieczynna. Pacjentem zero był dostawca. Wkurwiony wchodzi do gastro z kilkoma wielopakami z biedry. 

 

Chwilę później wchodzi smutny pan z sanepidu, w towarzystwie smutniejszego pana z prokuratury i zblazowanych panów z policji.

 

8 latek zmarł na covid a jedynym miejscem gdzie mógł się zarazić jest gastro. Ojciec pozwał @Adrianoob o nieumyślne doprowadzenie do śmierci jego syna. Nazajutrz pisze o tym w lokalnym portalu.

 

 Teraz wyobraźmy sobie że wszyscy mają maseczki. Jest o wiele mniejsza szansa że zainfekowałem kelnera itd. 

A tam szuru szuru... jasne maseczka za 2 złote pomoże bardzo.... mózgi serio mocno przeprane są już tą propagandą ? szkoda. No nic bedziemy się męczyć z niewidzialnym wrogiem jeszcze 5 lat na to wychodzi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Obliteraror napisał:

Słuszna uwaga. Podobnie jak nieznane są obecnie długofalowe skutki SARS-a. Masz gwarancję, że nie okaże się np. kancerogenny w perspektywie 5 lat?

Co zabawne, obserwuję, że często ci, którzy wołają: "Precz z niezbadaną szczepionką na covid, to skandal stosować takie eksperymenty" ochoczo zalecają łykać niczym cukierki Siarczan amantadyny, który jest dosyć ciężkim gatunkowo lekiem stosowany w leczeniu Parkinsona, na który w leczeniu Covid nie ma absolutnie żadnych przekonujących dowodów. Efektów ubocznych ma multum, a działanie teratogenne u kobiet w ciąży i planujących ciążę, ma o wiele bardziej udowodnione niż szczepionki na covid. No ale Amantadyna nie jest od Big pharmy, zatem jest bezpieczna ?

 

 

Edytowane przez Tyson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, trop napisał:

Dopóki ludzie nie wyjdą na ulice będą robić z nami co tylko będą chcieć.

No tak tylko że na ulicy jest policja i wojsko, co ludzie biedni zrobią przeciwko wojskowym uzbrojonym? To dlatego szkolą teraz ochotników masowo ( mają szkolić ) żeby zapewne demonstracje tłumić :(

 

ciężko widzę 2021 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adrianoob napisał:

A tam szuru szuru... jasne maseczka za 2 złote pomoże bardzo.... mózgi serio mocno przeprane są już tą propagandą ? szkoda. No nic bedziemy się męczyć z niewidzialnym wrogiem jeszcze 5 lat na to wychodzi.

 

Maski za 2 zł swego czasu u mnie w firmie dawali, firma przewidywała taką maskę na 3-4 dni dla jednego pracownika, przy czym na niektórych stanowiskach pracy taka maska po 30 min. była zasyfiała, przepocona i zapylona, więc powodzenia z taką protekcją. Taki pracownik powinien mieć co najmniej 10szt. na zmianę, a nie jedną na 4 dni. Teraz wygląda to z resztą podobnie. Za którymś razem dali 25 masek do mnie na wydział takich za 3,5 powiedzmy a pracowników jest ponad 40 i komu dać, a komu nie? Beka fhuj.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, sargon napisał:

Problem w tym, że w ogóle nie sprawdzono efektów takiej terapii genowej.

 

Długofalowych.

Za to przetestowano długofalowe efekty setek tysięcy produktów które spożywamy i będziemy spożywać, mimo tego ze dewastują nasze organizmy w 100%.
Kij cukier, kij konserwanty, spulchniacze, barwniki i ulepszacze. Wszyscy się martwią szczepionkami i spiskami big pharma i efektami ubocznymi u promila populacji. Ale nikt nawet nie  myśli o spiskach bigFMCG czy bigTextil. Choć są barwniki na ubraniach które są rakotwórcze, i nie są neutralizowane przez oczyszczalnie, zaś po przegotowaniu nieraz lądują jako element herbaty.
Bo przecież zabronienie takiemu  H&M by korzystało z opłacalnego nonylofenolu etoksylowanego tylko dlatego ze rozkłada się na toksyczny nonylofenol wpływajacy na gospodarke hormonalną i powodujący raka byłoby istnym komunizmem. Nie. lepiej unikać szczepień bo można mieć powikłania. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.