Skocz do zawartości

Czy tylko w naszym kraju ludzie odżywiają się jak śmietniki? moje obserwacje - dramat


bassfreak

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.12.2020 o 20:11, Carl93m napisał:

chyba drogi kolego nie wierzysz, że brokuły, sałata, ledwo pomarańczowe pomidorki są zdrowe jak Hans pędzi je w dwa tygodnie na trzech pierwiastkach,

Można się posiłkować różnymi kaszami, jajami, grochami.

Dawniej w miastach modne były tzw ogródki działkowe, gdzie każdy mógł sam uprawiać odrobinę warzyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Pozwolę sobie odkopać temat i wstawiam film który doskonale pokazuje to o czym mowa tutaj w temacie (szczególnie początek filmu gdzie jest przykład Grażyny)

Ogólnie polecam kanał tej laski, jeden z bardziej wartościowych na polskim YT.

 

 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończę wątrobkę kurzą w śmietanie z czosnkiem i rukolą. Rano wleciała jajacznica z 10 jaj z pachwinką wieprzową a po południu 2x zapiekana piers z kurczaka. Do każdego posilku kiszone kalafiory, ogórki, marchew, cebulka. Popite herbatką z mięty. 

 

Wszystka zielenina z mojego ogrodu, nawet mięta, kiszonki sam zrobiłem, jaja moje z wolnego wybiegu, mięsko także moje z wolnego. Wieprzowinka od sąsiada. Także tego, niektórzy jedzą zdrowo. 

 

A Panią znam od jakiegoś czasu promowała trochę dietę keto, więc tak na nią trafiłem. 

 

Za innych się nie wypowiem ale ja po spożywkę właściwie nie chodzę, chyba że trzeba jakiś przypraw lub rybkę kupić. Wegli nie jem wogole, ale jeśli już miałbym  to w domu rodzinnym wypieka się chleb na zakwasie. 

 

No a reszta populacji? Zawsze równała w dół, i będzie, na każdym poziomie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/17/2020 at 6:38 PM, Jorgen Svensson said:

 

Ty to wiesz ja to wiem, ale dziecko niekoniecznie sobie z tym poradzi.

Za moich czasów dziecko miało słuchać cu mu się każe zrobić.

Tak proste a tak trudne do zrozumienia.

Cóż.

Bezstressowe wychowanie.

A potem nie da rady podciągnąć się na drążku więcej niż jeden raz do połowy.

 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.