Skocz do zawartości

Dlaczego wyznawanie uczuć jest złe?


Khalit

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, balin napisał:

@Staś mówimy o czymś innym. Ja odnosiłem się do sprawy poruszanej w wątku, czyli wyznawania uczuć. Ty mówisz o rzeczywistości, gdy tych uczuć (miłosnych), przynajmniej ze strony kobiety już nie ma. 

Dokładanie tak jak piszesz mówimy o czymś innym. Dlatego Ja tylko zauważam że każdy inaczej postrzega słowo : kocham. Wbrew pozorom największe różnice w rozumieniu tego słowa są miedzy kobieta a mężczyzną. 

 

Dlatego czy mówić czy nie mówić to jak ruletka ale i tak trzeba wiedzieć że powiedzenie czegoś nie znaczy że druga strona to rozumie tak jak my.

Pisze o tym bo dla mnie w wieku 19 lat to nie była prawda oczywista ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No bo to ona musi Ciebie chcieć. Wtedy to się uda. Musisz się zaprezentować jako najlepsza z jej obecnych opcji. A ona zapewne ma ich więcej niż Ty.

Atrakcyjna dziewczyna pewnie często słyszy od różnych gości deklaracje i propozycje związku. Na niej to już nie robi wrażenia. Kolejny do kolekcji. Często w tym samym czasie kilku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2020 o 18:05, Mroczek napisał:

 

 

 

 

Kobiety uwielbiają najbardziej połączenie czulego faceta z silnym skurwielem. 

 

 

W naturze takie zjawisko nie występuje. Albo jesteś silny, zdecydowany albo jesteś czuły, czyli zależny emocjonalnie, czyli de facto słaby i bezbronny

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.