Skocz do zawartości

Coraz mniej forumowiczów bożych. Idzie koniec świata?


Magician

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem zaglądania komuś do portfela i  dopierdalania się o to, że ktoś śmie zarabiać/używać platformy do promocji swoich książek. Przecież @Marek Kotoński nie sprzedaje żadnych magicznych coachingów z PUA czy innych wątpliwych treści, płaci podatki z prowadzonej działalności itd. Nie ma również na forum żadnych nachalnych reklam. W czym problem?.

 

Odnośnie meritum tematu:

- Format forum dyskusyjnego  w php to domena lat 2000-2010 które w obecnej formie wygasa. W tym momencie ruch przeniósł się do agregatorów treści typu wykop czy reddit więc siłą rzeczy ciężko jest oczekiwać niewiadomo jak wielkiego przyrostu użytkowników

- Dosyć kontrowersyjna i spolaryzowana  tematyka większości wątków

- In dłużej forum istnieje, tym więcej tematów zostało już po prostu założonych i przedyskutowanych

- Część najbardziej aktywnych użytkowników odeszła w wyniku znudzenia lub też została zbanowana/zdecydowała się na odejście podczas jakieś tam gównoburzy.

- Efekt hejtu i złej opinii która się przylepiła do forum i Marka

 

Jednak moim zdaniem forum cały czas żyje i ma się dobrze,  jest sporo aktywnych użytkowników z którymi można podyskutować na różne ciekawe tematy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach też się wypowiem. Jestem w istocie nowym użytkownikiem, chciałem czasem pogadać ale zamknąłem japę. Ja uważam, że fajnie, że jest to forum bo długo błądziłem po necie i traciłem kupę czasu, a większość koncepcji okazywała się śmietnikiem, a tutaj znajduję konkrety, zacząłem wprowadzać w życie. Kierunek, w którym trzeba iść Co mam opisać ? swoje efekty z 2 miesięcznego no-fapu, że dzięki poznawaniu tutaj kobiecej i przy okazji swojej psychiki to w końcu zacząłem ludzi poznawać, lepiej się dogadywać, mniej pierdole głupot niż wcześniej haha  itd itd. To już jest i bym tylko zaśmiecał forum i by mnie ktoś opr, że "miele jęzorem". Podejrzewam, że większość tutaj ma już znacznie większe doświadczenie życiowe. Co będę pisał i wkurwiał. No jako nowy też coś chciałbym od siebie wsadzić ale na razie się "odtruwam" się,  pomalutku na prostą. Jak będę miał jakieś ciekawe spostrzeżenia to coś tam wrzucę. Może jest więcej takich jak ja i może dlatego jest takie wrażenie ale pisze za siebie z mojej perspektywy. Pozdrawiam ; )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Analconda napisał:

Obiecałem, że nie będzie tematów o Chadach. Mam w planach co innego - oczywiście także merytoryka.

Trzymam za słowo. :)

 

3 godziny temu, Optimus Prime napisał:

A czy z was ktoś tak naprawdę próbował ściągnąć innych ludzi na to forum?  Mówiąc - weź poczytaj i popisz

Owszem, ale parę ziaren niestety nie padło na żyzną glebę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

Prezenty na spotkaniach... kpi Pan sobie ze mnie? Dostałem zegarek i obraz stingera - jestem oczywiście z tego dumny i szczęśliwy, poczułem się doceniony, ale porównywanie pracy której konsekwencją są liczne sprawy sądowe i prawie całkowicie zniszczona opinia (zrobiono ze mnie pedofila, złodzieja itd.) do kilku prezentów to ponury żart.

 

Proszę wybaczyć, ale podczas live nie raz pokazywał Pan upominki od ludzi podobnie było z Wrocławia, ale powtarzam ja Panu nie zarzucam nic, bo zrobił Pan tyle dobrego dla niedoświadczonych chłopaków gdzie mało kto. Natomiast cały czas nie daje mi spokoju to, że w XXI wieku nie można gościa namierzyć który pluje Panu w twarz w sieci? Przecież w internecie nikt nie jest anonimowy, bo można namierzyć telefon, komputer dziś to bez problemu. Znajomy miał podobny problem namierzyli gościa szybciutko. 

 

Powtarzam jestem ostatnią osobą od wyliczania/ zaglądania komukolwiek w gablotę tylko zaznaczam a to różnica. 

 

Odnośnie pracy ma Pan rację może się źle wyraziłem natomiast bądźmy szczerzy. Pracował Pan kiedyś w banku i bibliotece zamieniłby się Pan za to co ma Pan dziś? Dziś każdy lubi zaznaczyć, że ciężko pracuje takie czasy. 

 

Niech się Pan nie denerwuje ja nie jestem żadnym hehterem ma Pan wgląd na moje konto żadnych problemów, czy skarg nie ujrzałem natomiast proszę dać ludziom mieć swoje zdanie w różnych tematach. Osobiście dużo lepiej słuchało mi się Pana 2,3 lata temu niż obecnie. Słuchałem Pana i jednocześnie Pana z kanału ocal siebie natomiast na dłuższą metę nużył mnie i po tym jak Pana potraktował ( nie chciał mieć nic wspólnego ) zaprzestałem słuchać. Osobiście uważam, że w kwestii relacji damsko męskich jest Pan czołówką Polskiego YT. Chciałem nie raz wpaść do Wrocławia, ale praca nie pozwoliła.

 

Razem z Szarpanki z Życiem mógłby Pan coś nagrać było by to świetne. 

 

 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Magician napisał:

Może miałby coś sensownego do powiedzenia.

Kup książkę jego autorstwa.

19 godzin temu, Magician napisał:

za to że są?

Przecież nie raz dziękuję, nie słuchasz, audycji ?

9 godzin temu, Optimus Prime napisał:

Treści jest sporo wartościowych wiele też znikło. 

Może są zakopane w gąszczu wątków, wiadomości ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi powiedzieć a raczej oświecić czemu ma służyć ten wątek? 

Bo ja odnoszę wrażenie że chodzi o dojebanie Markowi. Takie niby kulturalne dojebanie. Jakby miał mało problemów. 

Po co się pytam? Wiedza jest dostępna za darmo, Marek zapierdziela non stop a i czasem z własnej kieszeni finansuje to miejsce. Piszę książki, nagrywa audycje, robi lajwy, ratuje chłopaków przed bagnem. Mało jeszcze się pytam? Trochę szacunku dla Niego. 

 

Padło tu oskarżenie że często mówi o hejterach. To powiedzcie mi jak ma się bronić przed tymi zjebami jeśli wszystko załatwia zgodnie z literą prawa. I dobrze że mówi o nich w audycjach i na lajwach. Nawet niech więcej mówi. Niech każdy nowy słuchacz się dowie że wszystkie te oskarżenia są wyssane z palca.

No to co ma zrobić w państwie gdzie sprawa sądową trwa i 5 lat. No słucham? 

To już nie pierwsza gównoburza na forum. Zapewniam Was też że są fora gdzie za takie sugestie odnośnie właściciela np. odnośnie zarabiania kasy, większość wyleciałaby z hukiem. 

 

@Marek Kotoński, robisz dobrą robotę. Wielu, wielu chłopaków jest Ci wdzięcznych. Trzymaj się. I życzę Ci dużo zdrowia bo to jest najważniejsze. 

Edytowane przez trop
  • Like 7
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz.

Forum jest zajebiste. 

Żałuję, że nie odkryłem go wcześniej. 

Nie popełniłbym mnóstwa błędów, a małżowinę, dawno temu posłałbym na śmietnik historii. 

Jest tu masa inteligentych braci, dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniami. 

 

Powinno być obligatoryjne jak nauki przed małżeńskie.. ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, trop napisał:

Proszę mi powiedzieć a raczej oświecić czemu ma służyć ten wątek? 

Bo ja odnoszę wrażenie że chodzi o dojebanie Markowi. Takie niby kulturalne dojebanie.

Chyba to do mnie pytanie. Panie redaktorze, szanowni państwo (jak w telewizji mówią), odpowiem na to pytanie. Ten wątek nie miał na celu dojebanie komukolwiek. Chciałem tylko zadać pytanie czemu tak wartościowe forum ma tak niewiele userów. Raptem ledwo ponad 10 tysi. Treści są mega wartościowe, a ludzi zapisanych jest garstka, a ludzi udzielających się tutaj jest jeszcze mniej, kilkuset.

 

Panie @Marek Kotoński, nie wkurwiaj się na mnie, bo nie jestem twoim hejterem. Ja cię kocham. Wspomniałem o pieniądzach, które zarabiasz. Sam osobiście wpłaciłem parę groszy oraz kupiłem kilka twoich produktów. I nie żałuję tego. I nie żądałem też zwrotu kasy.

 

Mosze dwoi się i troi, żongluje liczbami i wykazuje wzrosty. One są mizerne. Napisałem tego posta bo nie mogę tego zrozumieć. Bardzo kumaci ludzie się skrzyknęli i tworzą społeczność, a tak mało jest zainteresowania tym wśród społeczeństwa.

 

Za mój post spotkało mnie trochę hejtu. Po chuj taki dziwny wątek? Czemu ja się czepiam? Aż dziwne, że moderacja mnie nie zbanowała.

 

Miałem napisać na forum nowy wątek, zupełnie z innej beczki, o zarabianiu hajsu. Ale teraz to pies z kulawą nogą mi nie odpisze.

 

A propos zasięgów, na jutubach zaczął nadawać Jaruś, chłopak do wzięcia, Jarosław Mergner, łazienny w KGHM, mający w mózgu puste przestrzenie. Facet głęboko upośledzony mentalnie, ledwo i z trudem mówi po polsku, nie ma kompletnie nic do powiedzenia a ma już 66 tysięcy subów. Can anyone explain that to me?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum to wspaniała sprawa! Najlepsze w PL.

33 minuty temu, Magician napisał:

Chyba to do mnie pytanie. Panie redaktorze, szanowni państwo (jak w telewizji mówią), odpowiem na to pytanie. Ten wątek nie miał na celu dojebanie komukolwiek. Chciałem tylko zadać pytanie czemu tak wartościowe forum ma tak niewiele userów. Raptem ledwo ponad 10 tysi. Treści są mega wartościowe, a ludzi zapisanych jest garstka, a ludzi udzielających się tutaj jest jeszcze mniej, kilkuset.

 

Panie @Marek Kotoński, nie wkurwiaj się na mnie, bo nie jestem twoim hejterem. Ja cię kocham. Wspomniałem o pieniądzach, które zarabiasz. Sam osobiście wpłaciłem parę groszy oraz kupiłem kilka twoich produktów. I nie żałuję tego. I nie żądałem też zwrotu kasy.

 

Mosze dwoi się i troi, żongluje liczbami i wykazuje wzrosty. One są mizerne. Napisałem tego posta bo nie mogę tego zrozumieć. Bardzo kumaci ludzie się skrzyknęli i tworzą społeczność, a tak mało jest zainteresowania tym wśród społeczeństwa.

 

Za mój post spotkało mnie trochę hejtu. Po chuj taki dziwny wątek? Czemu ja się czepiam? Aż dziwne, że moderacja mnie nie zbanowała.

 

Miałem napisać na forum nowy wątek, zupełnie z innej beczki, o zarabianiu hajsu. Ale teraz to pies z kulawą nogą mi nie odpisze.

 

A propos zasięgów, na jutubach zaczął nadawać Jaruś, chłopak do wzięcia, Jarosław Mergner, łazienny w KGHM, mający w mózgu puste przestrzenie. Facet głęboko upośledzony mentalnie, ledwo i z trudem mówi po polsku, nie ma kompletnie nic do powiedzenia a ma już 66 tysięcy subów. Can anyone explain that to me?

To ten od " legancko, tego." ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, trop napisał:

Padło tu oskarżenie że często mówi o hejterach. To powiedzcie mi jak ma się bronić przed tymi zjebami jeśli wszystko załatwia zgodnie z literą prawa. I dobrze że mówi o nich w audycjach i na lajwach. Nawet niech więcej mówi. Niech każdy nowy słuchacz się dowie że wszystkie te oskarżenia są wyssane z palca.

No to co ma zrobić w państwie gdzie sprawa sądową trwa i 5 lat. No słucham? 

To już nie pierwsza gównoburza na forum. Zapewniam Was też że są fora gdzie za takie sugestie odnośnie właściciela np. odnośnie zarabiania kasy, większość wyleciałaby z hukiem.

Dlaczego piszesz nieprawdę? Padło normalne pytanie nic więcej. Nikt tutaj Marka nie oskarża o nic padają normalne pytania. Jak nie potrafisz tego odróżnić to Twój problem. 

 

Gówno burzę robią tacy ludzie jak Ty pisząc nieprawde. To forum głównie męskie i każdy ma prawo zadać pytanie właścicielowi we właściwej formie. Chyba, że tworzymy kółko wzajemnej adoracji gdzie każdy każdego klepie po plecach. 

 

Także nie siej fermentu, bo nikomu tutaj to jest niepotrzebne. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Magician napisał:

Can anyone explain that to me?

 

Ludzie widząc "gorszych" od siebie czują się lepiej. Na zasadzie"szef mnie w.kurwia. Żona to jędza a gówniaki to chyba nawet nie moje. No ale taki Jaruś to ma i tak gorzej ode mnie. 

Pamiętam że pierwszą książką p. Marka była "Co z tymi kobietami". Mimo że czytałem ecoego. Książka wyzwoliła we mnie bardzo skrajne emocję. Od radości ze zdobytej wiedzy po żal że tyle czasu zmarnowałem przez niewiedze. 

Dlatego wiedza z forum czy książek p. Marka nie jest "przyjemna".  Łamie nasz pierwotny kręgosłup "wierzeń". Który albo się zrośnie i przez to będziemy silniejsi. Lub nie i wtedy zostaniemy kalekami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kimas87 napisał:

Także nie siej fermentu, bo nikomu tutaj to jest niepotrzebne. 

 

Ferment to Ty siejesz. Nie powiem bo inteligentnie to robisz. 

Tu nie chodzi o poklepywanie  po plecach czy lizanie po fiutach. 

Zobacz... Markowi dopierała pół netu, wyzywa od najgorszych, szarga opinie, lży. A na swoim własnym forum nie ma spokoju.

Przecież Mosze wyjaśnił czemu nie ma nowych użytkowników. 

Poziom? Zobacz sobie np.dyskusje tą którą wcześniej przytoczyłem. @mac-a z chłopakami o pracy nad sobą. Przecież to jest lepsze od najlepszego psychologa.

Edytowane przez trop
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Magician napisał:

Chciałem tylko zadać pytanie czemu tak wartościowe forum ma tak niewiele userów. Raptem ledwo ponad 10 tysi. Treści są mega wartościowe, a ludzi zapisanych jest garstka, a ludzi udzielających się tutaj jest jeszcze mniej, kilkuset.

A czemu tak mało ludzi idzie na ambitne studia? Czemu mało ludzi czyta wartościowe książki? Czemu tak mało ludzi chce zrobić cokolwiek ze swoim życiem zamiast żyć schematem - praca, dom, browar, sen i powtórz? Czemu mało ludzi interesuje co się wokół nich dzieje?
Nie chcę nikogo obrażać ale żyjemy w społeczeństwie kompletnych idiotów, gdzie co nowe pokolenie, tym ich więcej się rodzi, bo takich tumanów mają za rodziców.

 

Niczego nowego nie odkryjemy. Ludzie są leniwi, głupi, zazdrośni i zawistni. Ot, takie nosacze jak ta małpa z memów. W sumie raczej niegroźne, bo jedyne komu szkodzą to samym sobie. I to się nie zmieni z dnia na dzień.

 

Gdyby większość ludzi była bardziej inteligentna, to nie dała by się wciagać w wojny za sprawą cwanych polityków, nie dała by się jebać przez banki i nie pozwoliłaby na sianie zamętu w głowach przez różne korporacje religijne. Niestety, jest jak jest.

Cieszmy się, że chociaż część ma na tyle rozsądku i umie myśleć samodzielnie, że widzi, że wiele rzeczy jest nie tak kolorowe jak nam przedstawiają.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Magician napisał:

Mosze dwoi się i troi, żongluje liczbami i wykazuje wzrosty. One są mizerne.

 

Sugerujesz, że ja kreatywnie podchodzę do statystyki, nieprawda podałem suche liczby jakiś czas temu. 

 

Jak wygląda to moje dwojenie się i trojenie, to rzekome wkładanie ponadprzeciętnego wysiłku w udowodnienie jakiejś tezy. Tym ponadprzeciętnym wysiłkiem było napisanie jednego czy dwóch postów na temat ruchu na forach jakiś czas temu? 

 

Manipulujesz przekazem jak TVP info. 

 

Forum systematycznie rośnie (a przynajmniej rosło do grudnia kiedy wyłączyliśmy rejestracje aby wprowadzić nowe moduły), to że powoli, taka specyfika społeczności, na której bazuje. 

 

Inne fora multitematyczne dla mężczyzn dość, że nie rosną to często się zwijają.

 

Bardzo dobrze się mają fora specjalistyczne. 

 

@Magician jak można tak manipulować:

 

11 godzin temu, Magician napisał:

Za mój post spotkało mnie trochę hejtu. Po chuj taki dziwny wątek? Czemu ja się czepiam? Aż dziwne, że moderacja mnie nie zbanowała

 

Jaki hejt cię spotkał, taki jak spotyka sfochowaną panienkę, która się obrusza, że ktoś ma inne zdanie i nie przyklepuje jej opinii? 

 

Podniosłeś tezę, większość użytkowników ma inne zdanie, co więcej niektórzy oparli się na faktach, a nie na "zdaje mi się" jak ty. 

 

 

11 godzin temu, Magician napisał:

Miałem napisać na forum nowy wątek, zupełnie z innej beczki, o zarabianiu hajsu. Ale teraz to pies z kulawą nogą mi nie odpisze.

 

No jasne od razu przypisujesz innym userom to, że teraz poddadzą cię ostracyzmowi społecznemu na forum.... proszę. 

 

11 godzin temu, Magician napisał:

A propos zasięgów, na jutubach zaczął nadawać Jaruś, chłopak do wzięcia, Jarosław Mergner, łazienny w KGHM, mający w mózgu puste przestrzenie. Facet głęboko upośledzony mentalnie, ledwo i z trudem mówi po polsku, nie ma kompletnie nic do powiedzenia a ma już 66 tysięcy subów. Can anyone explain that to me?

 

Wyjaśnię to tym obrazkiem, zasada ta sama:

 

1608115394_qbcokd_600.jpg

 

 

Na sam koniec jeszcze jedną rzecz napiszę, twój temat nie wnosi absolutnie nic konstruktywnego. 

 

Gdybyś założył temat typu, jak pozyskać więcej nowych userów, jak rozpropagować forum bez utraty jego specyfiki, to wtedy byłoby konstruktywnie. 

 

Natomiast to co zrobiłeś to jest kolejny gównoburzowy temat jakich było już kilkanaście przy okazji różnych forumowych wojenek, a to że Marek śmie zarabiać pieniądze, a to że modem nie został fumfel autora wątku, a to że forum idzie w złą stronę, a to że młodzi userzy z innego pokolenia nie podobają się starym i trzeba ich wykopać. 

 

Wszystko to już było i budzi niesmak w większości userów, którzy tu są i aktywnie tworzą treści

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2020 o 01:53, Magician napisał:

To forum pada

Tylko że od x lat tak jakoś nie chce upaść. 

 

W dniu 18.12.2020 o 01:53, Magician napisał:

Uważam, że forum się nie rozwija. Bardziej się zwija.

No to w takim razie sam załóż forum, i doprowadź je choćby do takiego poziomu jak BS.

 

W dniu 18.12.2020 o 11:05, Kimas87 napisał:

Kilkaset odpowiedzi na które odpowiada grupka 5-10 forumowiczów 

No to pokaż na to jakieś dowody.

 

Edytowane przez Patton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kimas87 napisał:

Dlaczego piszesz nieprawdę? Padło normalne pytanie nic więcej. Nikt tutaj Marka nie oskarża o nic padają normalne pytania. Jak nie potrafisz tego odróżnić to Twój problem. 

 

Gówno burzę robią tacy ludzie jak Ty pisząc nieprawde. To forum głównie męskie i każdy ma prawo zadać pytanie właścicielowi we właściwej formie. Chyba, że tworzymy kółko wzajemnej adoracji gdzie każdy każdego klepie po plecach. 

 

Także nie siej fermentu, bo nikomu tutaj to jest niepotrzebne. 

 

 

Ja nie uważam by @trop zrobił gównoburzę - bardzo mądrze i odważnie zauważył, że temat nie służy rozmowie o userach, tylko dokopaniu mi. Widzi to niemal każdy, Ty albo tego nie widzisz, albo udajesz że nie widzisz.

 

Temat o userach, a chwilę później zaczyna się o moich pieniądzach, o hejterze że taki dobry i go oskarżam, no proszę... nie trzeba być członkiem mensy, by widzieć o co chodzi. A chodzi o kolejną gównoburzę.

 

@trop - dziękuję Ci że miałeś odwagę i jaja, by publicznie się postawić, napisać co widzisz i czujesz. Niestety, gdy ja coś takiego napiszę, zaczyna się jechanie że jestem wariatem, że wszędzie węszę spiski, że wykorzystuję swoją pozycję itd. Praktycznie nie ma tygodnia, by nie było podjazdu wobec mnie. Sam zresztą widzisz, że napisałeś szczerze co widzisz, i zaczął się agresywny pojazd po Tobie wykonany przez @Kimas87. Userzy mają siedzieć cicho i nie fikać, bo będą ukarani, tak to wygląda.

 

@Magician bardzo sprytnie prowokuje gównoburzę, rok temu gdy była zadyma z innym userem, też tak delikatnie kąsał i się wycofywał - nie można złapać go za rękę, wszystko niby ok. ale każdy wiedział o co chodzi. Teraz jest to samo. Pytanie jaki im przyświeca cel - myślę że chodzi o danie warna jemu i @Kimas87 albo i bana, i drama jaki straszny terror jest na forum, a dalej to już łatwo się domyślić o co chodzi.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, somsiad napisał:

- Format forum dyskusyjnego  w php to domena lat 2000-2010 które w obecnej formie wygasa. W tym momencie ruch przeniósł się do agregatorów treści typu wykop czy reddit więc siłą rzeczy ciężko jest oczekiwać niewiadomo jak wielkiego przyrostu użytkowników

 

 

Wypok był nieco korwinistyczny, ale i tam mnóstwo tam spermiarstwa i białorycerstwa.

 

Natomiast reddit to festiwal kukoldów, tam 2/3 tematów by od razu zniknęła, bo nakłaniając do refleksji i myślenia "wywołują nienawiść".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, trop napisał:

Ferment to Ty siejesz. Nie powiem bo inteligentnie to robisz. 

Tu nie chodzi o poklepywanie  po plecach czy lizanie po fiutach. 

Zobacz... Markowi dopierała pół netu, wyzywa od najgorszych, szarga opinie, lży. A na swoim własnym forum nie ma spokoju.

Przecież Mosze wyjaśnił czemu nie ma nowych użytkowników. 

Poziom? Zobacz sobie np.dyskusje tą którą wcześniej przytoczyłem. @mac-a z chłopakami o pracy nad sobą. Przecież to jest lepsze od najlepszego psychologa.

Ja nie sieje nic zadaje pytania we właściwej formie bez chamstwa to gdzie Ty widzisz problem? Czy ja bronie hejterow Marka nie bronie, bo to banda nieudaczników jestem tylko zniesmaczony jak organy ścigania radzą sobie z tą sprawą. 

 

Piszesz, że Marek nie ma spokoju ok to proszę założyć wątek o braku zadawania pytań do Marka nigdzie czegoś takiego nie przeczytałem. Uważam, że jako kilkuletni użytkownik forum, gdzie udzielam się dość mocno pomagając młodszym braciom raz na kilka lat nie mogę zadać pytania? Panowie sprawdźcie gdzie macie jaja pod prysznicem, bo mi tu wygląda na kółko wzajemnego poklepywania się po plecach. 

 

Zadawanie pytania w odpowiedniej formie, bez przekleństw, wyzwisk jest jak najbardziej na miejscu, a to że czasem pytania są niewygodne to życie ( nic nie sugeruje ). 

 

50 minut temu, Marek Kotoński napisał:

dziękuję Ci że miałeś odwagę i jaja, by publicznie się postawić, napisać co widzisz i czujesz. Niestety, gdy ja coś takiego napiszę, zaczyna się jechanie że jestem wariatem, że wszędzie węszę spiski, że wykorzystuję swoją pozycję itd. Praktycznie nie ma tygodnia, by nie było podjazdu wobec mnie. Sam zresztą widzisz, że napisałeś szczerze co widzisz, i zaczął się agresywny pojazd po Tobie wykonany przez @Kimas87.

 

Panie Marku żaden agresywny pojazd proszę nie zmyślać. Jeżeli ktoś mi zarzuca atak na Ciebie gdzie ja zadaje pytania z kulturą to jest to co najwyżej śmieszne. Jestem tu zbyt długo aby ktoś mi pisał co mogę i jakie pytania mam zadawać sorry. Z mojej strony nie było żadnego ataku na jakiegokolwiek użytkownika. Ja rozumiem lubicie się na wzajem, bo znacie się może prywatnie nie wnikam ale zachowujmy się jak mężczyźni. 

 

Zaglądanie Panu do portfela, wyliczanie upominków od widzów to ostatnia rzecz jaką bym zrobił. Ja tylko wspomniałem i to Pan się oburzył bardzo nie ja, tylko reszta widzi mój , atak " na Pana. 

 

13 godzin temu, Magician napisał:

Za mój post spotkało mnie trochę hejtu. Po chuj taki dziwny wątek? Czemu ja się czepiam? Aż dziwne, że moderacja mnie nie zbanowała.

 

 

Zrobiłeś normalny temat nikogo nie atakując. Nie zauważyłem nic wykraczającego poza pewne ramy, także nie miej sobie nic do zarzucenia. 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ są tu tacy co się nie udzielają w pewnych kwestiach bo nie chcą wyłapać bana. 

Są tacy którzy widzą jeden pryzmat widzenia i nic po za tym. 

Są też trole I hejterzy oraz byli bracia co szukają zemsty. 

Byli tacy co odeszli z hukiem, Po cichu usunięci, Bądź z banowani. 

 

Nie mniej jednak sądzę że forum ma w sobie wielki potencjał po mimo różnych ekscesów i dram. I może być lepsze niż dotychczas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mosze Red napisał:

kolejny gównoburzowy temat

Hmmm, na ścianę hańby?

 

9 godzin temu, trop napisał:

Poziom?

Moim zdaniem poziom nowych postów poszedł znacznie w górę.

Przyczyniły się do tego brak Archa oraz samokontrola Analkondy, który już nie wypisuje w prawie każdym temacie o tym o czym obiecał już nie pisać:D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brat Jan napisał:

Hmmm, na ścianę hańby?

 

Moim zdaniem poziom nowych postów poszedł znacznie w górę.

Przyczyniły się do tego brak Archa oraz samokontrola Analkondy, który już nie wypisuje w prawie każdym temacie o tym o czym obiecał już nie pisać:D;)

Tak jak zawsze pisze każdemu jest tu wiele mądrych gości. Może by się przydało tak rozwinąć inne tematy zamiast tylko o kobietach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kimas87 napisał:

Panowie sprawdźcie gdzie macie jaja pod prysznicem, bo mi tu wygląda na kółko wzajemnego poklepywania się po plecach. 

MK w przeciwieństwie do wielu tutaj tak mocno głoszących jak to nie pomogli, realnie pomógł wielu ludziom z forum :)

Nie chcę być złośliwy ale czy Ty w realny sposób pomogłeś komuś z forum? Być może, nie wnikam, nie moja sprawa.

 

Mam swoje jaja na miejscu i jak ktoś ma mnie obrażać tylko dlatego, że uważam podobnie jak Marek to sorry ale się nie dogadamy.

Można zapytać na pw przecież nikt nie broni do Marka pisać ale zamiast tego oczywiście musi powstać kolejny gównowątek, który nie wnosi tej tak przez wielu pożądanej MERYTORYKI :)

 

Może i teraz trochę za ostro skomentowałem ale osobiście denerwuje mnie to co się dzieje w tym wątku.

 

18 godzin temu, Magician napisał:

Aż dziwne, że moderacja mnie nie zbanowała.

No sam się dziwię, chyba dlatego, że wszystkim jednocześnie popsuły się myszki :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kimas87 napisał:

Zrobiłeś normalny temat nikogo nie atakując. Nie zauważyłem nic wykraczającego poza pewne ramy, także nie miej sobie nic do zarzucenia. 

 

No pewnie, nic złego się nie stało. Wszystko jest w porządku!

 

W temacie który w ogóle nie ma sensu (ponieważ nie działa rejestracja, co było wielokrotnie mówione), forumowicz pisze o moich pieniądzach sugerując "delikatnie" różne nieciekawe rzeczy, i uwaga! Proponuje żeby hejter który prześladuje mnie KILKANAŚCIE LAT i który publicznie mówi że jestem męską prostytutką, oraz zadaje się między innymi z człowiekiem który grozi gwałtem mojej mamy i poderżnięciem mi gardła w sądzie, który także organizował w internecie ekipę do ataków DDOS na nasze forum, był doradcą w sprawach marketingowych forum.

 

Miałem przemilczeć ten temat, jak podobne mające na celu namieszać na forum, ale jak dla mnie to poziom groteski i żenady wystrzeliło poza wszelką możliwą skalę. Trudno mi uwierzyć, że można takie bzdury pisać publicznie, i liczyć że wszyscy zaciśniemy zęby i udamy że to nie ślina nam leci w twarz, a deszcz pada. Panom dziękuję za obecność na forum i życzę powodzenia w życiu, wątek zamykam. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.