Skocz do zawartości

Słaba erekcja


robert_m

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Januszek852 napisał:

Cycki i dupa trochę ważą, a bez nich to taki chudy chłopak z cipą wychodzi, podziękuję za takie przyjemności ?

 

60kg przy wysokim wzroście to wychudzona szkapa.

To ile ma Twoja dziewczyna kg? 95? 

Ps. Wysokie laski są fatalne. Najlepsze są takie 160 czy 164 max i o takie mi chodziło.  Wtedy 50 kg jest elegancko !

Edytowane przez Adrianoob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2020 o 08:51, robert_m napisał:

 Czy są może jakieś skuteczne i bezpieczne środki w stylu viagry które można kupić sobie bez recepty?

Sen, sport, zlikwidować źródło stresu.

Jak się rozwodziłem, to potrafił mi nie stawać , albo gdy spinałem się przy jakiejś ciasnej dupeczce to z ciśnienia "żeby tylko nic nie odwalił" , miękł.

Jak minął czas i stresy to sterczy jak dyszel w wozie drabiniastym przez pół nocy. CAŁY seks jest w głowie. Kutas jest na końcu.

Prochy nie potrzebne.

23 godziny temu, trop napisał:

To ile wzrostu ma Twoja partnerka skoro 55 kilo to grubas? Pół metra???

Zapytaj ile ma lat. To 18 letnie dziecko.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też nie lubię wysokich, choć sam na komisji wojskowej miałem 183ch, to mimo wszystko wolę jak dziewczyna jest tak ze 20cm niższa.

W wakacje miałem dwie randki pod rząd z laskami jedna 180cm, druga 178cm i czułem się jak ich syn, choć obie młodsze 6 i 8 lat. 

 

Co do mientkiej fajki, to pomimo wieku (47 skończone) nie mogę jeszcze narzekać, ale zauważyłem pewne że tak powiem "zmiany"

które pojawiły się jakieś nie wiem... może 2 lata temu i miały miejsce w sytuacjach, gdy:

 

1. Poznawałem nową dupę i to miał być nasz pierwszy raz

2. Wcześniej spożywałem alkohol, który już przestawał działać

3. Kiedy miało się coś zadziać, było już bardzo późno

 

Niby nic, ale kiedyś tego nie miałem i drąg sztywno sterczał na zawołanie. Odkąd odkryłem powyższe prawidłowości, 

staram się wszystko tak przygotować, żeby nie było lipy, przede wszystkim żadnego alko przed i przeciągania do rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam każdemu: 

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4818570/sztuka-obslugi-penisa

 

Jak komuś się nie chce czytać:

 

 

Tak więc nie przejmować się bo w pewnym wieku to normlane.

Nie podchodzić zadaniowo do problemu.

Pogodzić się z tym że czasem nie wyjdzie.

Ćwiczyć, spać, próbować rano kiedy jest najwięcej teścia.

Jak laska napalona jest wiele innych metod żeby doprowadzić do szaleństwa ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2021 o 12:26, marcopolozelmer napisał:

Też nie lubię wysokich, choć sam na komisji wojskowej miałem 183ch, to mimo wszystko wolę jak dziewczyna jest tak ze 20cm niższa.

W wakacje miałem dwie randki pod rząd z laskami jedna 180cm, druga 178cm i czułem się jak ich syn, choć obie młodsze 6 i 8 lat. 

 

Co do mientkiej fajki, to pomimo wieku (47 skończone) nie mogę jeszcze narzekać, ale zauważyłem pewne że tak powiem "zmiany"

które pojawiły się jakieś nie wiem... może 2 lata temu i miały miejsce w sytuacjach, gdy:

 

1. Poznawałem nową dupę i to miał być nasz pierwszy raz

2. Wcześniej spożywałem alkohol, który już przestawał działać

3. Kiedy miało się coś zadziać, było już bardzo późno

 

Niby nic, ale kiedyś tego nie miałem i drąg sztywno sterczał na zawołanie. Odkąd odkryłem powyższe prawidłowości, 

staram się wszystko tak przygotować, żeby nie było lipy, przede wszystkim żadnego alko przed i przeciągania do rana.

 

Mi na tego typu problemy bardzo pomogły ćwiczenia mięśni dna miednicy mniejszej, których nauczył mnie bardzo dobry lekarz urolog specjalizujący się w tzw. rehabilitacji urologicznej. proste, nieinwazyjne metody. Jak nie pomogą, to nie zaszkodzą. Wiek swoje robi, a pesel nie ma litości.

 

Te ćwiczenia można robić w każdym fitness klubie korzystając z tamtejszego sprzętu. Już chyba o tym kiedyś pisałem:

 

http://projectandros.com/about-us.htm

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorze tematu zastanów się nad aspektem psychicznym Twojego problemu.

Sam od czasu, do czasu  zarzucam wiagre gdyż biore leki które mnie osłabiają psychicznie (ja wiem że ten lek to tylko placebo, no ale jednak działa - 25mg) :( 

Osobiście sam stwierdzam że w tym całym cyrku z koronawirusem coraz bardziej obojętny się staje i mniej mi się chce.

95% problemów ze wzwodem to problemy psychologiczne, 5% wymaga jakichś tam ingerencji chirurgicznych czy leków,  czy co tam jeszcze - w jednym programie na Discovery pokazywali kilka takich przypadków, jeden koleś dostał odłamkiem w jakiś tam nerw, a drugi to dziadek 80+ który ma pompke w mosznie która pompuje jak spryskiwacz w aucie marki Syrena.

Pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, PyrMen napisał:

Z testów nie klinicznych na sobie:

L-Arginina (sama daje radę). 

Z jakiej firmy to brales?

U mnie arginina to bylo kompletne placebo. Bralem z olimpu i treca. Juz lepiej dzialaly produkty spozywcze jak sok z buraka czy czekolada minimum 85% kakao. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2020 o 14:50, deleteduser90 napisał:

To ile ma Twoja dziewczyna kg? 95? 

Ps. Wysokie laski są fatalne. Najlepsze są takie 160 czy 164 max i o takie mi chodziło.  Wtedy 50 kg jest elegancko !

 

W dniu 21.12.2020 o 16:04, Januszek852 napisał:

moja? 60 przy 162cm.

 

Wciąż trochę za dużo ale pracujemy nad tym ;)

 

 

 

Późno piszę bo temat stary ale widzę, że kolega wieszakolubny zdążył się z forum pożegnać. Ja pierdole litości 162 wzrostu i on by chciał 50kg na liczniku u panienki? 

A gdzie miejsce na krągłości?

160cm + 62kg idelany set up

 

Sam spotykałem się z 160 + 65kg i uważam że była najseksowniejsza w tej wadze, schudła(i nie tylko) i już nie było to samo. :( 

 

Moja złota zasada wagi kobity to wzrost minus rząd setny +/- 5kg

eg.

 

(160-100) +/-5 = idealny wynik zależny od preferencji

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Stefan Batory napisał:

ćwiczenia mięśni dna miednicy mniejszej, których nauczył mnie bardzo dobry lekarz urolog specjalizujący się w tzw. rehabilitacji urologicznej.

Mógłbyś rozwinąć temat?

 

Sprawdziłem stronę którą wkleiłeś i tam darmowych ćwiczeń nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, BeyondInfinity napisał:

Z jakiej firmy to brales?

U mnie arginina to bylo kompletne placebo. Bralem z olimpu i treca. Juz lepiej dzialaly produkty spozywcze jak sok z buraka czy czekolada minimum 85% kakao. 

 

Doppelhertz Activ Men. 

60 kapsułek. 

Nie jestem przedstawicielem ?

Ale mogę spokojnie polecić. 

Warto z neta zamówić i odebrać np. w aptece. W zależności od apteki ponad dwie dychy taniej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, spitfire napisał:

Mógłbyś rozwinąć temat?

 

Sprawdziłem stronę którą wkleiłeś i tam darmowych ćwiczeń nie ma. 

 

Ja korzystałem i korzystam z tych ćwiczeń. Nie mam pojęcia dlaczego na moim komputerze te filmiki będące instrukcjami nie chcą działać.

http://projectandros.com/instrukcja-wykonania-cw-S6-PRIAPOS.htm

 

Bardzo mnie to zadziwiło. Mnie osobiście uczył wykonywać ćwiczenia mięśni dna miednicy mniejszej ten oto  lekarz- współtwórca Projectu Andros:

https://ginemedica.pl/lekarz/andrzej-krzysztof-przybyla/

 

Te ćwiczenia można wykonywać w dowolnym klubie fitness na typowym sprzęcie typu atlas.  Nie powiem, z efektów jestem bardzo zadowolony.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Stefan Batory napisał:

Ja korzystałem i korzystam z tych ćwiczeń. Nie mam pojęcia dlaczego na moim komputerze te filmiki będące instrukcjami nie chcą działać.

http://projectandros.com/instrukcja-wykonania-cw-S6-PRIAPOS.htm

Jeśli dobrze rozumiem to znalazłem dwa ćwiczenia 

 

https://www.youtube.com/v/TI5qSUzNuGg?version=3&hl=en_US&rel=0

 

https://www.youtube.com/v/uyNDQkVpxUg?version=3&hl=en_US&rel=0

 

@Stefan Batory potwierdzasz że to te dwa ćwiczenia? 

Są to faktycznie ćwiczenia mięśnia czworogłowego (na siedząco) 

 

I dwugłowego(na leżąco) 

 

Tylko te dwa czy może coś jeszcze? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, spitfire napisał:

@Stefan Batory potwierdzasz że to te dwa ćwiczenia? 

Są to faktycznie ćwiczenia mięśnia czworogłowego (na siedząco) 

 

I dwugłowego(na leżąco) 

 

Tylko te dwa czy może coś jeszcze? 

 

To pierwsze znam. Generalnie tych ćwiczeń jest bardzo dużo, a te maszyny są zaprojektowane tak, żeby można było robić na nich mnóstwo innych ćwiczeń charakterystycznych dla każdego fittnes klubu. Przy ćwiczeniach, które nas interesują bardzo ważne jest ich prawidłowe wykonanie, aby właśnie aktywować mięśnie dna miednicy mniejszej.

 

Dziwi mnie, że tych ćwiczeń jest w internetach pokazanych tak mało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Stefan Batory napisał:

 

Dziwi mnie, że tych ćwiczeń jest w internetach pokazanych tak mało.

Znalazłem książkę 

 

Trening mięśni dna miednicy dla mężczyzn. Michaelis Ute. Koszt 50 zł niewielki. 196 stron

Lubię ćwiczyć więc dorzucę to sobie do treningu :)

Dzięki 

Edytowane przez spitfire
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ćwiczeniami to nie tak prosto. Jedni mają np. ciągłe spięcie mięśni dna miednicy inni mają je słabe. Jedni muszą je spinać inni rozluźniać.

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że siłownia i "full body workout" bardzo wzmocniły erekcje. Siłownie zamknięte ale można kupić sobie kilka gum i można robić w chacie pełny trening.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.