Skocz do zawartości

To którą maseczkę wybierasz?  

  1. 1. To którą MASECZKĘ wolisz?

    • Jesteś młody, zdrowy... uważasz że ciebie to nie dotyczy... myślisz że nie musisz nosić maseczki.
      0
    • Przecież to nic nie daje, ogranicza Twoją swobodę, przecież niema żadnej pandemii.
      0
    • Wszystko jedno, maseczka na brodzie czy pod nosem.
      0
    • Poza tym znajomi myślą podobnie.
      0
    • Może przejdę to bezobjawowo.
      0
  2. 2. Którą MASKĘ wybierasz?

    • Orwell przewraca się w grobie.
      0
    • Joseph Goebbels byłby z Was dumny.
      0
    • Propaganda
      0
    • Pranie mózgu
      0
    • Groźba ze strony MZ?
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co tam zagłosować, pachnie propagandą. Ja noszę najczęściej opcję bez nosa. W dużych skupiskach, albo w takich gdzie domniemam, że ktoś mógłby mieć z tym problem uwzględniam full-opcje, choć przy okularach jest to dla mnie problematyczne bo oddech mi paruje na szkła. Nie jestem przekonana o skuteczności noszenia maseczek, raczej na odwrót ale też nie chcę jakoś wyraźnie manifestować sprzeciwu, bo wiem że dużo osób (zwłaszcza starszych) wierzy w skuteczność tej bariery ochronnej i maseczka daje im efekt placebo, komfort psychiczny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie noszę i nie będę nosił. Znam prawo i wiem jak wybronić się przed mandatami i karami. Już 5 razy próbowano mi wlepić mandat/karę adm. Bez skutku. Świadomy obywatel zna swoje prawa i nie da się zniewolić niczym pies. 

Niech sobie inni noszą, ich ciało ich sprawa. Moje ciało moja sprawa. 

Edytowane przez CalvinCandie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.