Skocz do zawartości

Sprawa dla reportera: kobieta zjechana przez dziennikarzy i mecenasów za oskarżenie męża o pedofilię


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, spacemarine napisał:

 Warto posłuchać jak daleko Panie są w stanie się posunąć, chciała zgrywać ofiarę, ale tym razem się nie udało:

 

Kto się rozwodził i pogadał trochę z prawnikiem ten wie, co kobiety wyprawiają w sądach. A kto chce się żenić niech posłucha tego co opowiedział mi adwokat:

- Pani, przyłapana na zdradzie, postanowiła wrobić męża w alkoholizm. Porozrzucała w domu puszki po piwie, zrobiła zdjęcia. Wrzuciła butelkę po wódce do samochodu, zrobiła zdjęcie, zadzwoniła na policję, że mąż kieruje w stanie po spożyciu. Wysłała zdjęcie z facebooka do sądu na którym mąż z kolegami pili piwo

- Pani, przyłapana na zdradzie, postanowiła wrobić męża w gwałt. Niewiadomym przedmiotem uszkodziła sobie odbyt, krwią usmarowała bieliznę, zrobiła zdjęcie uszkodzonego i krwawiącego tyłka, przedstawiła na sali sądowej dowód rzekomego gwałtu

- Wmawianie dzieciom, że ojciec to pedofil - ale to znacie

- Złożenie zeznań w sądzie, że w domu były ciągłe awantury i powołanie sąsiadów na świadków, którzy przyciśnięci do muru, zeznali, iż obiecała im kasę "jak oskubie męża" w zamian za zeznania

- Pani zarabiała X mąż 5x - przemoc ekonomiczna.

 

Kochajmy kobiety ale nie żeńmy się. Szkoda zdrowia.

 

PS Jeszcze w myśl nowego prawa o usunięciu "przemocowca" z domu powyższe przykłady nabierają dodatkowego smaczku...

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 5
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, IBRA napisał:

Kurwa jakie piękne samozaoranie. One są psychiczne co robią temu dziecku. 

 

Na własnym przykładzie przekonałem się do czego są zdolne kobiety, gdy idą na wojnę z mężem/partnerem. Dzieciaki stają się często żywymi tarczami.

 

Gdy miałem 10 lat, a ojciec chciał uzyskać prawa do opieki nade mną, matka straszyła mnie jaki to on straszny, żebym z nim nigdzie nie wychodził sam, bo chce mnie UTOPIĆ! 

 

Rozumiesz?

  • Like 2
  • Smutny 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Sprawa dla reportera: kobieta zjechana przez dziennikarzy i mecenasów za oskarżenie męża o pedofilię
44 minuty temu, cst9191 napisał:

 

Gdy miałem 10 lat, a ojciec chciał uzyskać prawa do opieki nade mną, matka straszyła mnie jaki to on straszny, żebym z nim nigdzie nie wychodził sam, bo chce mnie UTOPIĆ! 

 

Rozumiesz?

Też byłem całe dzieciństwo straszony ojcem.

 

Dzisiejsze baby to dno i bolszewizm. Ale same się zaorają jak historia pokazuje.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarine ale rzeźnia. Prawdopodobne podrzucanie narkotyków do próbek przed badaniami żeby wrobić człowieka w podawanie narkotyków trzy letniemu dziecku.

 

Lipna ekspertyza sądowa, którą specjaliści zrównali z ziemią i domagali się wszczęcia postępowania przeciwko ich autorom.

 

Teściowa z diagnozą psychiatryczną (urojenia), pomawia zięcia + wmawia innym swoje urojenia. 

 

Wmawianie dziecku, że ojciec molestował. 

 

Żeby to jeszcze były pojedyncze przypadki, ale skala problemu jest duża. 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mosze Red napisał:

@spacemarine ale rzeźnia. Prawdopodobne podrzucanie narkotyków do próbek przed badaniami żeby wrobić człowieka w podawanie narkotyków trzy letniemu dziecku.

 

Lipna ekspertyza sądowa, którą specjaliści zrównali z ziemią i domagali się wszczęcia postępowania przeciwko ich autorom.

 

Teściowa z diagnozą psychiatryczną (urojenia), pomawia zięcia + wmawia innym swoje urojenia. 

 

Wmawianie dziecku, że ojciec molestował. 

 

Żeby to jeszcze były pojedyncze przypadki, ale skala problemu jest duża. 

 

Jak się domyślam, panie pozostały bezkarne. No, mamusia może wylądowała w psychuszce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy z dawnych lat odbiera dziecko w godzinach zasądzonych sądownie.

 

Dzieciak wsiada do auta, pierwsze przetoczenie kół i młody zarzyguje cały kokpit.

 

Na pytanie kolegi co się stało pada odpowiedź:

 

" Bo mama powiedziała, że mnie wywieziesz do lasu i zabijesz".

 

Z czerwonymi jest tylko jeden sposób rozmowy w XXI wieku : islam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Znajomy z dawnych lat odbiera dziecko w godzinach zasądzonych sądownie.

 

Dzieciak wsiada do auta, pierwsze przetoczenie kół i młody zarzyguje cały kokpit.

 

Na pytanie kolegi co się stało pada odpowiedź:

 

" Bo mama powiedziała, że mnie wywieziesz do lasu i zabijesz".

 

Z czerwonymi jest tylko jeden sposób rozmowy w XXI wieku : islam.

Takie rzeczy powinno się nagrywać i do sądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarine


Kurwa, coś niemożliwego. Nie mogę takich rzeczy oglądać. Definitywnie widać, że facet mało świadomy jeżeli chodzi o związki, małżeństwa. Trafił przez niestety przypadek na dosyć srogiego przeciwnika. Szkoda gościa. Całe szczęście, że sąd i ten program wskazał prawdziwego sprawcę, tego całego syfu. Kobieta powinna ponieść kurwa srogie KONSEKWENCJE swoich wszelkich działań. Kara pozbawienia wolności powinna być tutaj bez dwóch zdań.

 

Sądy karają często młodziaków więzieniem za kilka gramów marihuany w kieszeni, a nie potrafią wystosować odpowiedniej kary dla takiej osoby? Dla mnie tego typu działania są równe z napadem rabunkowym z bronią w ręku na najbliższy CPN, gdzie ludzie odsiadują wyroki po 5-10 lat.

 

Czym to się tak właściwie różni? Pracownicy CPN'u przez taką akcję mogli by ponieść nie mały uszczerbek na psychice. Ludzie nie zawsze są stawiani w takich ekstremalnych i strasznych sytuacjach. A to, co przeżył ten facet, za co go oskarżano, jak były fałszowane dowody, to co?

 

Niech kurwa jakaś boska moc nad tym chłopem czuwa, żeby po zakończeniu tego całego gówna mógł sobie spokojnie żyć a nie z lękami w nocy. I żeby trafił czym prędzej na to forum.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczy tej baby mówią wszystko. Czyste szaleństwo.

52 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Dzisiejsze baby to dno i bolszewizm. Ale same się zaorają jak historia pokazuje.

Niestety wielu wezmą ze sobą na dno przy okazji, albo przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest na miejscu: janusz i jego karyna, bombelek, wiejskie, przaśne wesele, intryga, toksyczna teściowa. Jest nawet beta-cuck, który broni karyny i jej bombelka. A wszystko to w typowo polskim sosie, doprawione kartoflanymi gębami.

 

Przerażające.

Edytowane przez zychu
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Maskara...

Pan chirurg - klasa rzadko spotykana. Nieźle zaorał pytaniem o związek.

Prowadząca: podoba mi się starszy pan grający na trąbce, pewnie myślała: "dmucha w tromby i one trombiom", taki żart.

Mąż: ciepłe kluchy, zamiast walczyć o dziecko to wygaduje że kocha żonę. 

Jego dziecko odwiedza obcy facet. Żona urządziła mu piekło, oskarżyła o pedofilę i próbę morderstwa, 3 lata nie widział córki. Obcy facet spuszcza się w jej usta, które on jako mąż całował. Na tym się nie kończy, bo kiedy ona odmawiała mężowi, kochanek łapał ją za włosy i rżnął jak dziwkę, no ale on ją kocha bo to jego żona i dała mi dziecko.

Dalej. Gach żony i jego matka "teściowa", zabieranie przez nią głosu w sprawie obcego dziecka, no comment. Gość też pierdolnięty, babka bez rozwodu, z psychicznie chorą madką i już planuje z nią ślub, teraz ma dobrze, do czasu. Darmowy seks nigdy nie jest darmowy.

 

Cóż można dodać, oglądać i edukować się. Dobra robota autorze.

Edytowane przez DOHC
Literówka - pisanie na telefonie i autosugestia przekręca wyraz jak mi na mu itd - DOHC
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dodaje kolejny ciekawy art podobnej sprawy, sporo kwiatków:

https://www.rp.pl/dobra-osobiste/art4285261-zona-przeprosi-meza-za-nazwanie-gejem-lecz-za-posadzenie-o-pedofilie-nie

 

No i adwokat pisząca jak się bronić przed fałszywymi oskarżeniami, włosy się jeżą na głowie przy opisie jak badają łamiąc prawo: http://sprawadlaadwokata.pl/pomowienie-o-pedofilie-czyli-jak-nie-zostac-pedofilem-scenariusz/

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.