Skocz do zawartości

Mam chłopaka, a 3 minuty później...


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro Arabowi jest tak prosto to pomyślcie co się dzieje jak Polka zobaczy murzyna z wielką pałą...

 

Zwłaszcza jak sam murzyn jest pokaźnych rozmiarów... wtedy fakt może zerżnąć porządnie taką kobietę a nie jakiś Sebek 50kg z łapkami jak kluseczki.

 

Se pomyślcie jaką rozkosz daje 6 calowy murzyński badyl kurde... 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Analconda napisał:

Skoro Arabowi jest tak prosto to pomyślcie co się dzieje jak Polka zobaczy murzyna z wielką pałą...

 

Dzieje się to samo, tylko może szybciej, ale rezultat jest podobny = polski frajer ma rogi.

 

Polka ma głęboko zakorzeniony kompleks swojego pochodzenia, dlatego dla większości z Waszych koleżanek, ciotek, kuzynek, taki ciapaty leszcz czy australijska kartoflana twarz będą wisienką na torcie i stracą głowę na samą myśl, iż taki dziki jegomość mógł się zainteresować polską dziewuchą. Polska to zadupie, Polacy to śmiecie, polscy faceci to genetyczne odpady, ale taki tunezyjski poganiacz kóz, kameruński budowlaniec czy egipski czyściciel basenów to wyzwanie dla jej ego - mogę mieć kogoś z wyższej półki, popatrzcie na mnie, jestem trendy, jestem kimś.

 

POLKI NIENAWIDZĄ POLAKÓW

 

Wydrukować i powiesić, codziennie analizować i nie zapominać.

 

Takie historie są bardzo pouczające. Łaknę ich, jak kania dżdżu.

 

Do poczytania

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mapogo dorzuciłbym jeszcze to:

http://rcin.org.pl/Content/61295/WA308_80386_P368_Polish-African-Love_I.pdf;Show

 

I kilka cytatów:

 

“With women it is easier to establish contact. They are usually more open than men. With a man you can immediately sense a distance, women are more open” (a post-graduate student from Ethiopia, aged 44).

 

“Girls are nicer than men. From women I have never experienced anything unpleasant” (Senegalese student, aged 26).

 

“I have no contacts with Poles, I don’t know their language. But Polish women are the nicest in the world” (a Sudanese refugee, aged 34).

 

A tutaj co nasze Panie o tym sądzą (o dziwo nie ma mowy o molestowaniu, itd.)

 

“Blacks are more cultured, and more charming towards women. Apart from that they are clean. They pay special attention to personal hygiene, smell nice, and seem to be able to impress a girl not only with their appearance, but also with their intelligence” (a female student from Warsaw University).

 

“Blacks look very elegant. Clean and fragrant, and also highly cultured” (a female student from the Warsaw University of Technology).

 

“He kept interrupting me, saying that he loved me, that he would miss me, that he could not live without me, etc. He kept trying to touch me or hug me” (a student talking about a Liberian man she conducted an interview with).

 

“He brought some chocolates and five minutes into the conversation he said I was beautiful and he loved me” (a female clerk).

 

“All the black boys were in the company of Polish, mostly fair-haired, girls. When I sat down, at a certain distance from N.’s circle, he came over and pulled me towards him, hugged me, and pointed out that there was no need to feel embarrassed” (a Warsaw University student).

 

“At the end of the evening, around midnight, when the teacher was leaving, I heard the question: J., do you want to see Socrates? Knowing that this was the name of the hotel where he lived, I felt rather embarrassed... (...) It was quite normal for him to catch me by the hand, or embrace me, whether in the building of the Institute... or outside” (a female student from Warsaw University).

 

 

 

 

-------------------------------------------------------------

 

Many 17–18 year-old girls seem so enchanted that, according to some slightly older young women observing them at discos, they behave ‘in a teasing and provocative way’, ready to do anything to pick up an African. They also hang about outside the hostels where students from Africa live, and even at the gates of some refugee centres, especially those located in a town. It is noticeable that what in Polish men’s courtship of women is rare and even considered among ‘their own’ as unacceptable, the so-called ‘skipping of preliminaries’, audacity and lack of reservation, appear natural and very desirable when it comes to strangers. A Pole does not usually say to a girl within five minutes of meeting her: “When will you go out with me?” or “I would like to have sex with you”. Many Africans, according to Polish girls, do so, and will at worst provoke laughter:  “Declarations of love and assurances that Allah must have had a hand in this came up at the first meeting” (a female student from Warsaw University).

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Analconda napisał:

Skoro Arabowi jest tak prosto to pomyślcie co się dzieje jak Polka zobaczy murzyna z wielką pałą...

 

Zwłaszcza jak sam murzyn jest pokaźnych rozmiarów... wtedy fakt może zerżnąć porządnie taką kobietę a nie jakiś Sebek 50kg z łapkami jak kluseczki.

 

Se pomyślcie jaką rozkosz daje 6 calowy murzyński badyl kurde... 

Wtf, 6 cali nazywasz murzyńską knagą ? Toż ja mam więcej, murzyn to powinien mieć z 8 minimum. 6 cali to ledwo ponad 15cm.

#edit

Zaznaczam, że mam prawie dwa metry.

Edytowane przez Xin
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Morfeusz napisał:

Nie bez powodu Polki mają opinię k**ew na Zachodzie.

Będąc ciapatymi wielu z nas też by korzystało z nich jak z przelotnych worków na spermę. 

 

Komentarz pod tym filmem innej p0lki:

Victoria Wet "my polki najlepsze"

Najlepsze dupodajki ! I najtańsze również  :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znałem mężatkę, która racjonalizowała zdradę, że wniesie nowe doświadczenia do wspólnego łoża. Mokebe, jak mokebe. Racjonalizacja Pań wracających i dalej żyjących, jakby nigdy nic z kolesiami, bez żadnych wyrzutów sumienia to jest sztosik.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Znałem mężatkę, która racjonalizowała zdradę, że wniesie nowe doświadczenia do wspólnego łoża. Mokebe, jak mokebe. Racjonalizacja Pań wracających i dalej żyjących, jakby nigdy nic z kolesiami, bez żadnych wyrzutów sumienia to jest sztosik.

 

Grubo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym my tu w ogóle? Przeciętna p0lka z bardzo przeciętnym śniadym. Nic nowego, zwłaszcza na emigracji.

 

A i tak najśmieszniejsza jest wojenka w komentarzach pod filmem (tak, wszedłem i rzuciłem okiem). Jedni (pewnie polscy rycerze) oburzeni i wrzucają na śniadych, śniadzi odgrywają się, pisząc, jak to ruchają białe kobiety, a na samej górze ucieszona p0lka pisze: my polki najlepsze ?

 

A, i nagranie ma co najmniej dwa lata, przedstawia dwoje dorosłych ludzi, i z tego, co widać, nikt nikogo nie przymusza. Czyli nic sensacyjnego. Czy warto kruszyć kopię o jakąś latawicę?

Edytowane przez zychu
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mapogo napisał:

 

Dzieje się to samo, tylko może szybciej, ale rezultat jest podobny = polski frajer ma rogi.

 

Polka ma głęboko zakorzeniony kompleks swojego pochodzenia, dlatego dla większości z Waszych koleżanek, ciotek, kuzynek, taki ciapaty leszcz czy australijska kartoflana twarz będą wisienką na torcie i stracą głowę na samą myśl, iż taki dziki jegomość mógł się zainteresować polską dziewuchą. Polska to zadupie, Polacy to śmiecie, polscy faceci to genetyczne odpady, ale taki tunezyjski poganiacz kóz, kameruński budowlaniec czy egipski czyściciel basenów to wyzwanie dla jej ego - mogę mieć kogoś z wyższej półki, popatrzcie na mnie, jestem trendy, jestem kimś.

 

POLKI NIENAWIDZĄ POLAKÓW

 

p0lka wobec Polaka:

e187ccfa801e4c942d49cfbce1e87323,981,0,0

 

Dramat p0lki 2020:

gdy-przez-koronawirusa-odwolali-wyjazdy-

 

Dylematy p0lki:

typowa-p0lka.jpg

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mac napisał:

Znałem mężatkę, która racjonalizowała zdradę, że wniesie nowe doświadczenia do wspólnego łoża. Mokebe, jak mokebe. Racjonalizacja Pań wracających i dalej żyjących, jakby nigdy nic z kolesiami, bez żadnych wyrzutów sumienia to jest sztosik.

Znalem mezatke ktora mi mowila ze jak pierdykne jej bombelka to jej stary powinien sie cieszyc ze taki ladny bedzie .Tego nic nie przebije.

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

Poziom racjonalizacji over 9000 xD

Po " kilku " probach z ktorych nic konkretnego wyjsc nie moglo ( wazektomia ) poziom zniechecenia do mojej osoby byl tak ogromny ze zaczela szukac pocieszenia u innego bolca ktory juz zalatwil sprawe jak nalezy .Zalal ja pod sam korek ( sama mi powiedziala ?) a dziecko niespodzianke mial wychowywac malzonek. Stary wiedzial o zdradzie ze mna ale gdzies tam myslal ze to jego twor.Nawet nie przypuszczal ze w grze jest jeszcze inny pytong .Czar goryczy sie przelal w momencie kiedy dziecko troche podroslo i ni w zab nie bylo podobne do ojca .Zycie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zychu napisał:

Ale o czym my tu w ogóle? Przeciętna p0lka z bardzo przeciętnym śniadym. Nic nowego, zwłaszcza na emigracji.

Nawet p0lka Stacy odda się arabowi 1/10. Już nie wspominając o potężnym murzynie z wielka czarną pałą.

 

Polki jak to Polki - rozwiązłe z natury ale jest też w tym wina Polaków...

...po prostu Polscy faceci ani nie mają czym się pochwalić (bardzo małe benki) albo wyglądają jak typowy Polak tzw „Polska morda” - przykładem jest Pan Najman albo Sekuła i nie dbają o siebie w ogóle.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaddemit, @Analconda, już drugi raz przytaczasz przykład murzyna z wielką pałą! Co ty myślisz, że my, pogromcy bolszewizmu, spadkobiercy Chodkiewicza i wnukowie Kościuszki, ulękniemy się mitycznej czarnej pały? Szable w dłoń! Na plasteerrki!

Edytowane przez zychu
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.