Skocz do zawartości

Prezent dla męża


Rekomendowane odpowiedzi

Hej szukam pomysłu na minimalistyczny prezent świąteczny dla męza Ma wszystko czego potrzebuje, a ja nie widzę potrzeby żeby kupować mu jakieś zbędne gadżety. Może macie jakieś dobre rady? Wiem że dostanę od niego książkę, chciałabym żeby to było coś podobnej "wagi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Talle napisał:

Hej szukam pomysłu na minimalistyczny prezent świąteczny dla męza Ma wszystko czego potrzebuje, a ja nie widzę potrzeby żeby kupować mu jakieś zbędne gadżety. Może macie jakieś dobre rady? Wiem że dostanę od niego książkę, chciałabym żeby to było coś podobnej "wagi".

 Napisz czym się interesuje mąż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty chyba znasz lepiej swojego męża i powinnaś wiedzieć co może sprawić mu przyjemność. Ja przykładowo kupiłem sobie sportowy/militarny zegarek i scyzoryk czy też właściwie nóż składany. 

Wiem, że ludzie dają sobie książki ale dla mnie to totalna lipa no bo co przeczytasz i na półkę. Książkę można wypożyczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2020 o 07:52, Talle napisał:

Hej szukam pomysłu na minimalistyczny prezent świąteczny dla męza Ma wszystko czego potrzebuje, a ja nie widzę potrzeby żeby kupować mu jakieś zbędne gadżety. Może macie jakieś dobre rady?

 

Minimalistyczna bielizna na Twoim ciele, jak nie doceni, to wręcz mu skarpety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może planszówek? Są takie w okolicy ceny książki. Ja kupiłem planszowke dylematy ale ona kosztuje ok 60 zł. Oczywiście to zależy czy lubicie grać.

Jesli lubi czytac to dobrą opcją będzie również abonament legimi. W abonamencie mozna wyczytac wiele ksiazek miesięcznie. 

Ewentualnie para porzadnych butów

https://coupondojo.com/pl/kupony-rabatowe/czasnabuty

Obecnie niezłe promocje mają w czas na buty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.