Skocz do zawartości

Przedświąteczny wzrost cen


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Zauważyliście może znaczący wzrost cen tuz przed świętami? Jakieś rażące przykłady?

 

Ostatnio zdarzyło mi się zakupić kartę graficzną za 700 zł. Sprzedawca przysłał mi fakturę a na następny dzień anulował zakup, i poprawił cenę tego samego przedmiotu na 1200 zł. Stwierdzili że zwracają mi kasę. Zakup na sferis.pl. 

 

Obserwuje że kilka rzeczy które obserwuję zdrożało znacząco. Pytanie czy to kwestia inflacji, okresu przedświątecznego, wahań na rynku czy czegoś tam jeszcze.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysmarowałbym im taką negatywną opinię na 2 strony A4, albo na 3 nawet, podesłałbym do akceptacji i by sprzedali za 600. Mnie wzrost cen nie dotyka, bo zawsze wydaję 10 zł ?

Edytowane przez mac
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, thyr napisał:

@mac To bylo chyba z benzyna.Mam wyjebke ze drozeje , ja i tak zawsze zalewam za 5 dyszek.?

I częściej tankujesz. 

A z podnoszeniem cen to norma. 

Bo dajesz swiąteczną promocje i obniżasz o tyle by nie stracić a owce i tak biorą bo promo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.