Skocz do zawartości

Planowane zmiany na forum, które zostaną wprowadzone w najbliższej przyszłości


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, spacemarine napisał:

Są przecież wyspecjalizowane firmy piszące na zamówienie komentarze itd, branża PR działa również w social media.

Myk w tej branży polega na tym, że największa kasa pochodzi z usuwania negatywnych komentarzy :) Coś na zasadzie wybijania okien, żeby później przyjść i zaproponować własną stolarkę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze składam oficjalny wniosek o dodanie większej ilości emotikonów (te co się daje lajka, śmiech, płacz i puchar) - żeby były jeszcze typu „japierdole...” i benek (dla beki) (tylko czarny xD) i emotka „tymitunie...”. I fajna była by emotka „rzygam”.... to odnośnie tematu o stopach.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany chyba dobre... Dobrze, że będzie można czytać za darmo, gdyby paywall był na samym początku, ja na przykład, te 7-8 lat temu, jak byłem uczniem, który 5 zł odkładał przez 3 dni, to bym nie zapłacił. Teraz wiadomo, inna sprawa, podniosłem się, ale w jakim stopniu swój sukces zawdzięczam treściom z forum? Możliwość zadania konkretnego pytania pod siebie jest cenna. Może zamiast blokady pisania wprowadzić limit wiadomości, np. wysokości 2 sztuk w określonych działach. Jedna na zadanie pytania, druga na podziękowanie. Wiedząc, że za resztę trzeba będzie zapłacić, ludzie się porządnie zastanowią co napisać i może nie będzie tematów typu "czemu cipa śmierdzi a penis pachnie" - pod rozwagę. Młodzi biedni mogą się odbić i już nigdy nie wrócić.

 

To skoro będzie dział dla foliarzy, czy będzie też dział dla przegrywów? Do tej pory blokowałem czołowego przegrywa w paski, ale potem wyroiło się tego więcej i co i rusz widzę atencyjne tematy o czadach, budowie czaszki i tym podobne. Ci ludzie i tak nie chcą pomocy i zmiany, niech się kiszą we własnym sosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, spacemarine napisał:

W końcu na paru dużych serwisach komentarze zamknięto i te wojenki przeszły na wykop, udział też miała sprzedaż wykopu inwestorowi i zmiana zarządu na jakieś inne ideologicznie towarzystwo.

Wcale mnie to nie dziwi. Przecież tam wchodzisz i widzisz reklamy wyjebane po całości. Wszędzie reklamy. Wykop to agregat ścieku medialnego, blogoid stanowiący rozrywkę masową, patologiczną. Blogoidy bazują na sensacji, nie mają zawartości merytorycznej w ogóle, jak większość, a właściwie 100% redakcji w Polsce. Nawet PAP to zmanipulowane gówno.

 

Konflikt, wejścia, reklamy. Czasami wchodzę do sekcji komentarzy. Typowe. W redakcji dostałym premię za podburzanie grup między sobą. Staty pokazują reklamodawcom i liczą hajs. Tak to działa i nie ma sensu się oszukiwać, że jest inaczej. Wiem, co mówię bo przez jakiś czas byłem po drugiej stronie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dział spisków nazwać Archiwum X

i jako pierwszy post dać: mulitkonta Marka, prawda czy teoria spisku? :)

 

@mac

Na większości dużych portali jest propaganda dużych mediów, reddit, YouTube, twitter itd wycinają niezależne myślenie przez lewicowych aktywistów. Firmy mediowe również spaczone sjw wymagają aby serwisy nie promowały tzw hate speach, oczywiście dostaje się białym hetero facetom za mówienie prawdy a nie hate speech. Dlatego lepiej jak forum będzie samodzielne bez wymagań zewnętrznych podmiotów, 25zl jest tego warte. Zreszta ataki ddos, serwery to koszty, nikt raczej nie chce by forum było sprzedane jak trzebaby dopłacać do interesu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy, zobaczymy. Ja osobiście, zanim się zarejestrowałem to słuchałem audycji, sporo czytałem i uznałem, że założę pierwszy raz w życiu konto i będę aktywnym użytkownikiem na jakimkolwiek forum. BS zrobiło na mnie pozytywne wrażenie. Jeśli miałbym wnieść opłatę to spokojnie zrobiłbym to.

 

Według mnie, po tych zmianach rezerwat padnie. Już jest mniejsza aktywność a teraz to będzie strzał jak Żewłakowa w autobus. Dla mnie na plus, bo coraz mniej męskiej dyskusji się tworzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jak dużo treści będzie poukrywane dla niezarejestrowanych a na dzień dobry będzie opłata, to trzeba będzie silnej rekomendacji dla wielu, żeby się założyli konto. Wielu z nas tutaj witało się słowami "czytam forum od dawna". Też najpierw kilka miesięcy czytywałem zanim podjąłem decyzję o rejestracji, bez tego na 100% bym się z własnej inicjatywy nie zarejestrował. Z drugiej strony rzeczywiscie to dobre sito na trolling. Ciekawe jaki to będzie miało wpływ na statystki rejestracji nowych kont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam jeśli będzie pisane obiektywnie na bazie załączonych źródeł, ale sensownych to może nie? Natomiast jak ktoś popłynie mocno z dywagacjami i załączy jako źródło niewiarygodne24 i podobne serwisy to wiadomo.

 

Ja namawiam na nazwę archiwum X i taki obrazek na dział z ufo I want to believe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Jan III Wspaniały said:

Według mnie, po tych zmianach rezerwat padnie.

Jakbym chciał czytać Tindera czy Sympatię, to tam bym poszedł. A do tego ostatnio sprowadza się część aktywności Rezerwatu. Tym niemniej, szkoda będzie materiału poglądowego, standardów w stylu "jakaś cię musiała skrzywdzić" i temu podobnych.

4 hours ago, Redbad said:

Ciekawe jaki to będzie miało wpływ na statystki rejestracji nowych kont.

Ilość albo jakość. Jak coś jest za darmo, zawsze zaczną zlatywać się muchy.

8 hours ago, IBRA said:

Można zrobić też że nowy jak chce pisać na forum bez zakładania tematu 9 zł a jak chce zakładać tematy to 25 zł.

To wyłącznie obniżenie kosztu wejścia dla trolli - zamiast zakładać swoje tematy, zaśmiecą każdy inny, bo taniej.

8 hours ago, Mosze Red said:

Archiwum F (od foliarz) ?

Może jakiś przypięty tam post, że jeśli temat wylądował wolą Moderatorów w takim miejscu, Moderacja i Forum nie chcą mieć już z nim nic wspólnego, i nie popierają w jakikolwiek sposób publikowanych tam treści? Taki trochę listek figowy.

 

Odnośnie kwoty - jak najbardziej odpowiednia. Dla względów podatkowych, kilka lat wstecz ktoś mi mówił, że był wymyk - wśród "wpłacających" co miesiąc losowało się nagrodę - np książkę - i wtedy coś podpadało pod przepisy o grach losowych. Nie wiem czy to dalej działa, tylko rzucam zanętę do sprawdzenia.

Edytowane przez Kespert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Redbad napisał:

Wielu z nas tutaj witało się słowami "czytam forum od dawna"

A ja znam gościa który tak się witał setki razy z różnych kont??

Wybaczcie... Musiałem ??

 

P. S. @Mosze Red, a dało by radę jako emotikona łapkę w dół która by odejmowała np.punkt reputacji? 

Edytowane przez trop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, trop napisał:

a dało by radę jako emotikona łapkę w dół która by odejmowała np.punkt reputacji? 

 

Nie ma takiej funkcji w silniku forum, ani nie można dokupić modułu, sprawdzaliśmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.