Skocz do zawartości

Święta, a trudna sytuacja z kochankiem


Rekomendowane odpowiedzi

Spraw by te święta były dla was niezapomniane. Ogól girska, psiknij się jakimś szprejem pod pachy i jedź do niego zrobić niespodziankę. 

Jak dobrze wszystkim zakręcisz, to twój obecny gach jeszcze cię zawiezie. 

W końcu są święta, czas cudów.

 

Go girl! 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje się autorko, że szukanie tu pomocy, wsparcia czy też samo wygadanie się na tym forum to kiepski pomysł co swoją drogą ja też rozumiem.

To co robisz jest degrengoladą. Układ stary jak świat i się baby nic nie uczycie. Do tego marnujesz czas jednemu facetowi, wzdychasz do innego... Good for you

Edytowane przez Dassler89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TabooJeśli jeszcze go nie piłeś, polecam. Fajnie wyszło, bardzo pijalne, nie ma się do czego przyczepić, wszystko na swoim miejscu. Urodzinowa kooperacja Stu Mostów z Edge Brewing:

 

https://www.piwnemosty.pl/product-pol-1223-Edge-Brewing-x-Browar-Stu-Mostow-My-Grandmothers-Polish-puszka-440-ml.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra., w sumie zapomniałam, że to forum dla facetów, gdzie kobieta ma świecić świętością i przykładem, a facet ( co widać po tematach w męskiej częsci forum) może za to wszystko, zdradzać, cierpieć przez kolejną laską i... to jest ok. 

Choć w sumie oczekiwałam trochę wyższego poziomu dyskusji, ale może faktycznie niepotrzebnie. 

Niestety jesteśmy w Polsce, gdzie facet jak zalicza kolejną laskę to jest macho, a kobieta jak ma kochanka to cóz innego napisać... no wór na spermę.
Ale nawet nie przejęłam się zbytnio waszymi komentarzami tak szczerze, chciałam się wygadać i tyle.

A z kochankiem i tak nie mam zamiaru póki co się rozchodzić i być przykładną żoną z pięciorgiem dzieci, więc możecie sobie pisać dalej ;)

Pozdrawiam, wesołych katolickich świąt, byle bez siedzenia na forum godzinami bo szkoda życia, serio

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak bez umoralniania skoro wolisz.

A Ty jak byś się poczuła na miejscu tego swojego -jak go nazywasz kochanka? Wie, że od niedawna spotykasz się z jakimś gachem, a niby kochasz jego. Ale przy tym olewasz go. To jak miał niby na to zareagować, uganiać się za Tobą? 

Po drugie- jakich oczekujesz tu komentarzy? Nie dość, że umawiasz się z żonatym, co jest już dość niefajne, to jeszcze piszesz, że masz innego, który jest zapchajdziurą.

No i jak mają zareagować ludzie tutaj, powiedz Ty mi?
Wszystko to w połączeniu razem tworzy taką mieszankę wybuchową, ze delikatnie mówiąc nie wzbudza to powszechnego zrozumienia...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@woman_in_red 

Pragniesz porad? Można je dać, a i tak zrobisz swoje.

Pragniesz pocieszenia? Ok, zawsze jest potrzebne, ale robisz cały czas straszną głupotę jak związek z nie twoim facetem i oczekujesz wsparcia. 

 

Pragniesz poparcia? Tutaj go nie uzyskasz, niezależnie od płci komentującej osoby. Takie zachowanie śmieszy/brzydzi i mężczyzn i kobiety.

 

Może bądź chociaż wierna temu swojemu kochankowi, taka podstawa, niewiele w tym umoralniania, bo to kuźwa oczywiste. Choć najprościej by było zostawić go w spokoju i znaleźć sobie wolnego faceta i jemu pozostawać lojalną. Po cholerę być z gościem, który nawet nie umie utrzymać penisa na wodzy mając żonę, z którą dziwnym trafem dość długo się rozwodzi i spędza Święta (choć tu akurat dobrze, że nie z kochanką, a prawdziwą rodziną). 

 

@Revolt Też niezbyt popieram zachowania autorki, ale jawne obrażanie nie poprawi niczyjej sytuacji. Dla niej będzie to dodatkowy argument, że ludzie na forum to „gupie i się nie znajo”, a Ty napędzasz się bardzo negatywnymi emocjami, niepotrzebnymi w piątkowy wieczór. 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, woman_in_red napisał:

Niestety jesteśmy w Polsce, gdzie facet jak zalicza kolejną laskę to jest macho, a kobieta jak ma kochanka to cóz innego napisać...

"Pragnienia trzeba zaspokajać, ale czy normalny człowiek położy się koło rynsztoku by zaspokoić pragnienie albo będzie pił ze szklanki która ma na sobie ślady innych ust" cyt. Włodzimierz Lenin

 

I cokolwiek myślisz o nas i ogólnie o tych polskich facetach pamiętaj o jednym: to nie my w święta Bożego Narodzenia potrzebowaliśmy się wygadać na jakimś forum bo to nie nasz facet nie spędza z nami świat a ze swoja rodziną. Więc swoje oceny i klasyczne odwracanie kota ogonem zostaw dla siebie bo to nie my uprawiamy degrengoladę...

 

Zamiast wygadywać się na forum to ucz się na błędach swoich koleżanek, nie jedna już przedeptala ten teren i tą ścieżkę i dla danego faceta była drugą, trzecią, dziesiątą... Nigdy pierwszą... Układ i schemat stary jak świat a żadna z Was się nie uczy

Edytowane przez Dassler89
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dassler89 napisał:

I cokolwiek myślisz o nas i ogólnie o tych polskich facetach pamiętaj o jednym: to nie my w święta Bożego Narodzenia potrzebowaliśmy się wygadać na jakimś forum bo to nie nasz facet nie spędza z nami świat a ze swoja rodziną. 

No tak, bo w końcu wszystkie kochanki same romansują, a polscy faceci NIC, ale to nic nie mają z tym nic wspólnego, a już z pewnością nie żonaci ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, woman_in_red napisał:

No tak, bo w końcu wszystkie kochanki same romansują, a polscy faceci NIC, ale to nic nie mają z tym nic wspólnego, a już z pewnością nie żonaci ;)

 

@woman_in_red Nie, ale to co spotyka Cię w Twoim życiu jest konsekwencją Twoich i tylko Twoich wyborów dokonanych w przeszłości. To, że dzień dzisiejszy i teraźniejszość wygląda jak wygląda w pierwszej mierze jest Twoja wina... Jesteś dorosła? Dokonujesz świadomych wyborów? Czy tych wyborów dokonali za Ciebie mityczni "polscy faceci" ktorych obarczać chcesz wina? To po pierwsze...

 

Po drugie jak wiemy, za granicą a zwłaszcza na mitycznym zachodzie (a we Włoszech czy Hiszpanii to już w ogóle), nie dochodzi do takiej sytuacji o jakiej mówisz... Nic a nic... Tam są sami porządni faceci, mężowie stanu.

Edytowane przez Dassler89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dassler89 napisał:

@woman_in_red Nie, ale to co spotyka Cię w Twoim życiu jest konsekwencją Twoich i tylko Twoich wyborów dokonanych w przeszłości. To, że dzień dzisiejszy i teraźniejszość wygląda jak wygląda w pierwszej mierze jest Twoja wina... Jesteś dorosła? Dokonujesz świadomych wyborów? Czy tych wyborów dokonali za Ciebie mityczni "polscy faceci" ktorych obarczać chcesz wina? To po pierwsze...

 

Po drugie jak wiemy, za granicą a zwłaszcza na fabrycznym zachodzie (a we Włoszech czy Hiszpanii to już w ogóle), nie dochodzi do takiej sytuacji o jakiej mówisz... Nic a nic...

 

Dochodzi, ale nie ma takiej obłudy. Bo  Polak udaje świętego, a takim nie jest. Nie obwiniam polskich facetów za zdrady, ale wkurza mnie polskie myślenie. Że zdrada to wina KOCHANKI. Bo przecież zdradzający mężowie są zwodzeni na pokuszenie przez nie. Bo facet to facet, jemu wolno, kobiecie już nie. Z przerażeniem jak czytam co się dzieje w necie, obserwuje, że coraz gorsze pranie mózgu mamy w tej Polsce. 

I możecie się ze mną zgadzać, albo nie zgadzać, ale tak jest.

Nawet widać to po różnicy podejścia do podobnych problemów facetów i kobiet tu na forum. W sumie męskie forum ok... no ale mimo wszystko.

 

Do tego dodajmy systematyczne pranie mózgu przez rząd, pandemie i święta i voila. Mamy wpojone jeszcze głębiej przekonania o słuszności bycia za rodziną mimo wszystko. Choćby była zła i patologiczna. 

A zdrady? Dla facetów to normalne, a kobiety powinny siedzieć w domu i być wierne. Powinny byc i kochanki rzecz jasna, bo jak inaczej, ale sprowadzone do rangi prostytutek, bo one z seksu nie powinny mieć przyjemności, a już broń panie w kochanku się zakochać.

Za to jak facet zakocha się w takiej kochance to biedny, należy mu współczuć, bo to zła kobieta była.

Edytowane przez woman_in_red
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, woman_in_red napisał:

 

Dochodzi, ale nie ma takiej obłudy. Bo  Polak udaje świętego, a takim nie jest. Nie obwiniam polskich facetów za zdrady, ale wkurza mnie polskie myślenie. Że zdrada to wina KOCHANKI. Bo przecież zdradzający mężowie są zwodzeni na pokuszenie przez nie. Bo facet to facet, jemu wolno, kobiecie już nie. Z przerażeniem jak czytam co się dzieje w necie, obserwuje, że coraz gorsze pranie mózgu mamy w tej Polsce. 

I możecie się ze mną zgadzać, albo nie zgadzać, ale tak jest.

Nawet widać to po różnicy podejścia do podobnych problemów facetów i kobiet tu na forum. W sumie męskie forum ok... no ale mimo wszystko.

 

Do tego dodajmy systematyczne pranie mózgu przez rząd, pandemie i święta i voila. Mamy wpojone jeszcze głębiej przekonania o słuszności bycia za rodziną mimo wszystko. Choćby była zła i patologiczna. 

A zdrady? Dla facetów to normalne, a kobiety powinny siedzieć w domu i być wierne. Powinny byc i kochanki rzecz jasna, bo jak inaczej, ale sprowadzone do rangi prostytutek, bo one z seksu nie powinny mieć przyjemności, a już broń panie w kochanku się zakochać.

Za to jak facet zakocha się w takiej kochance to biedny, należy mu współczuć, bo to zła kobieta była.

 

Ja jestem Polakiem i nie udaję świętego, ale przypominam, że dzisiaj mamy jedno z najważniejszych świąt chrześcijańskich (nie katolickich!). Nie rozumiem celu założenia tego wątku. Przypominam, że pierwszym uczynkiem miłosiernym wobec duszy jest "Grzesznych upominać", co też zamierzam uczynić.  Do rzeczy:

 

Będąc kochanką jesteś tylko i wyłącznie zwykłym materacem do rżnięcia i niczym więcej. Żonaty facet, który ma na boku doopę do ruchania jest zwykłym gnojem. Przyczyniasz się do rozwalenia rodziny. Najbardziej ucierpią na tym dzieci tego qrwiarza, ale kogo to może obchodzić?

 

Moim skromnym zdaniem dobrym pomysłem na życie jest przestrzeganie tzw. wartości chrześcijańskich (wcale nie ironizuję). Taki "związek" jw. może przynieść tylko cierpienie nic więcej. Na uja ono komu?

 

 

P.S. Miałem kolegę, który będąc żonatym miał na boku panią kochankę. Mocno mnie to wkurzyło, tym bardziej, że jego żona borykała się z chorobą nowotworową. Jaki jest sens zadawania się z gnojami?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie pisać co chcecie, ale... ja po prostu to wiem, że mu na mnie zależy w inny sposób niż tylko do łóżka. Pomijam to, że sam mi to powiedział nie jeden raz, ale to się czuje. Nie jest to wszystko takie jak powinno, bo ma żonę i dzieci ( dzieci mnie nie bolą w żaden sposób), ale na swój, może nie całkiem zdrowy sposób tak to działa. Nie uważam też żeby był gnojem, choć nie jest w porządku wobec niektórych osób tak jak i ja, to nie jest złym człowiekiem, to wiem na pewno, bo go znam.

Nie jest mi też nawet przykro, że nie spędza ze mną świąt, bo byłam na to przygotowana psychicznie, w ogóle staram się do naszego "romansu" podchodzić z jak największym rozsądkiem ( o ile tej sytuacji możemy o tym mówić, ale myślę, że mimo wszystko tak), bo wiem, że kiedyś pewnie będę musiała z niego zrezygnować, może i wyjść za innego, może pokochać innego. Co boli, ale mam tego świadomość, bo nie chcę też sobie zrujnować życia.

Ale na tą chwilę jest  jak jest i nie chcę tego kończyć, z egoistycznych względów, no ale jednak. I teraz mi przykro, że się na mnie zawiódł, że bylo między nami dobrze, a jest jak jest...No,  ale nic, postaram się mu to wyt wytlumaczyć po swietach, nic innego nie zostalo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@woman_in_red 1 kobieta i 1 mężczyzna to tylko programowanie społeczne w naszej chrześcijańskiej kulturze. Weźmy muzułmanów, tam mężczyzna może mieć kilka żon. A każda ma mieszkać osobno więc przypuszczam, że i ze świętowaniem mają podobne problemy co i Ty.

U nas tak nie można więc ludzie wchodzą w układy typu kochanka, kochanek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, woman_in_red napisał:

Możecie pisać co chcecie, ale... ja po prostu to wiem, że mu na mnie zależy w inny sposób niż tylko do łóżka. 

Czytaj forum uwaznie .Zastosuj rady braci od nofap , zimne prysznice , silownia i bedzie git. Kup ksiazke Marka kobietopedia aby lepiej zrozumiec sama siebie .Za jakis czas bedziesz zupelnie inna dziewczyna .Znajdziesz swojego wolnego  ksiecia na bialym rumaku ( lub czarnym )  z ktorym odlecisz w kosmos.Wiecej rozumu mniej emocji w Nowym Roku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, woman_in_red napisał:

Możecie pisać co chcecie, ale... ja po prostu to wiem, że mu na mnie zależy w inny sposób niż tylko do łóżka.

Primo: To po jaki huj nas pytasz o zdanie ?

Secundo: Zakładasz takie prawdopodobieństwo że aktualna sytuacja to efekt TWOICH nietrafionych decyzji i tego że ktoś korzysta z możliwości jakie one dają ?

Tertio: Zakładasz iż Twoje nietrafione decyzje wynikają z problemów z osobowością lub emocjami i potrzebujesz specjalistycznej diagnozy ?

Happy Kwanzaa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Patton napisał:

A jeśli nagle kopnie cię w d, to też tak będziesz uważać? 

Tak, jeśli by tak zrobił to powiedziałabym, że mi na nim co prawda zalezy i jest mi bardzo przykro, ale skoro on chce to zakończyć to w porządku. I byłoby mi pewnie bardzo źle, ale też uszanowałabym to, nie nagabywałabym go itd.

Ja nawet sama wcześniej chciałam odejść, to znaczy nie chciałam, ale planowałam tak zrobić z rozsądku. W końcu do niego wracałam, bo uczucia wygrywały, ale kiedyś pewnie odejdę naprawdę, choć nigdy o nim nie zapomnę.

30 minut temu, ntech napisał:

Secundo: Zakładasz takie prawdopodobieństwo że aktualna sytuacja to efekt TWOICH nietrafionych decyzji 

Tertio: Zakładasz iż Twoje nietrafione decyzje wynikają z problemów z osobowością lub emocjami i potrzebujesz specjalistycznej diagnozy ?

Ale ja nie żałuję i nie będę, nawet jak nie będziemy się juz spotykać, a ja w końcu się "ustatkuję" z kimś innym. Zawsze będę go pamiętać i tyle, zawsze będę życzyć mu dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.