Skocz do zawartości

Jakie polecacie tanie auto?


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Egregor Zeta napisał:

Widzę że forumowi "samcy alfa" jeżdżą zerdzewiałymi trupami w dodatku przeznaczonymi dla kobiet...

 

Raz na jakiś czas mam okazję pojeździć lepszymi samochodami, jednak na własność posiadam tylko Corsę i nie czuję potrzeby, by ją zmieniać :) 

 

Widzisz, większość ludzi jak wsiada i jeździ Corsą, to czuję się źle, czuje kompleks.

 

Ja mam porównanie, bo jeździłem drogimi samochodami z wypożyczalni i znajomych mi ludzi,  drogie furki, nie robią już na mnie specjalnego wrażenia.

 

Fajne są,  ale nie warte setek tysięcy złotych moim zdaniem :) 

 

 

Moje podejście do życia jest aktualnie takie : Lepiej mieć ekwiwalent 100 k pln w różnych aktywach, niż w furze, kiedyś w ten sposób nie myślałem, jednak w pewnym momencie życia, przestałem się już całkowicie przejmować opiniami

 

otoczenia, społeczności, stałem się trochę  aspołeczny, myślę w dobrym tego słowa znaczeniu, jednocześnie jestem jeszcze bardzo biedny i nie stać mnie na oba,  kiedyś pewnie to się zmieni.

 

Zresztą jak masz aparycję i charyzmę, to często ludzie widzą, że ta Corsa to zupełnie nie Twój poziom mentalny, a Ty podchodzisz do tego ironicznie, robisz sobie jajca.

 

 

Bawię się  konwenansem społecznym, życie to żart, baw się i łam zasady, w pozytywnym sensie tego słowa.

 

 

 

 

P.S

 

Nie bądź również zazdrosny, wszystkiego dobrego.

 

 

Jeszcze jedno, nie wiedziałem że jest coś takiego jak damski samochód, jutro idę sobie urżnąć kutasa i skoczyć na siekierę

 

 

 

;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gigi napisał:

A czemu kij w mrowisko, ja mam na oku właśnie Fabię, wizualnie ok i dobrze mi się prowadziło za czasów nauki jazdy.

@Gigi Jeden z hejterów Marka jeździ/jeździł Skodą Fabią w gazie. Dlatego to wyśmiewane tutaj auto. Choć tak naprawdę jest mocno niedocenione i tanie w eksploatacji, podobnie jak Golf 4, Cora, Fokus 1, itp.

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, RENGERS napisał:

a Ty podchodzisz do tego ironicznie, robisz sobie jajca.

Jajca się kończą jak trzeba wyprzedzać, a toto nie jedzie? No chyba, że tym się z zasady nie wyprzedza.No ale wszystko jest lepsze niż bujanie się zbiorkomem i znoszenie "kultury" prezentowanej na co dzień przez pasażerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RENGERS napisał:

Corsę

 

9 minut temu, Jebak Leśny napisał:

Jajca się kończą jak trzeba wyprzedzać

 

https://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/opel/corsa/d/opc/silnik-benzynowy-1.6-turbo-ecotec-192km-2007-2014/

 

7,5 sek do 100km/h

Pr. max 225

Masa ok 1300kg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Brat Jan napisał:

Aleś Pan wynalazek wymyślił.Przecież wiadomo, że rozmawiamy o jedynie słusznej corsie, mianowicie tym padle https://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/opel/corsa/b/hatchback/silnik-benzynowy-1.0-12v-ecotec-54km-1997-2000/

Edytowane przez Jebak Leśny
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.