Skocz do zawartości

Major jedzie do Poznania na sylwestra - czy zostanie wyd***ny?


cst9191

Major jedzie do Poznania na Sylwestra - czy zostanie wyd***ny?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Major zostanie wydy**ny?

    • Nie, będzie w końcu używał żądła bożego
      7
    • Tak, nikt go nie odbierze z dworca i wróci do otyłej żony
      8
    • Tak, zrobią sobie z niego jaja już na melinie (sprecyzuj w jaki sposób)
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowne Państwo, kochani moi. Major wyjeżdża na sylwestra do Poznania do jakiejś Aśki albo Kaśki i coś czuję, że jest to gruba prowokacja, czyli Major pojedzie, a na dworcu jego narzeczonej nie będzie i będzie musiał wrócić do Białegostoku (hotele zamknięte). 

 

 

 

Obstawiajcie swoje typy :)

 

@Boromir @Dworzanin.Herzoga @Quo Vadis? @Patton

 

EDIT: właśnie wpadł nowy filmik Majora. A gadacie że on olkoholik. 

 

 

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten list z pewnością wysłała kuzynka prezydenta bożego z domu Piłsudska!

 

Chociaż jakby nieliczni byli w pociągu fani uniwersum to by fajnego sylwestra z Majorem mieli ;)

Taka podróż to ok. 7 godzin to zapewnią Majorowi podróż pociągiem 14, 15 godzinną jak połknie haczyk.

Z resztą @cst9191 i tak pewnie wycieczka pociągowa skończy się na Nitro w pobliskim lesie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cst9191 napisał:

Obstawiajcie swoje typy :)

 

Wstrzymam się od głosu - myślałem, że Sławek go zabiera na sylwestra do siebie.

 

Słyszałem chwilę jak na lajcie jak rozmawiał z tą "Aśką" - fajny głos nawet miała i płynnie się wypowiadała, wesoła, ale coś czuję, że to fejk nie wiem czemu. ;)

Który ma służyć temu, by bazując na fałszywych nadziejach, doić hajs od jego.

 

Trochę mi tego joora szkoda, że jest taki naiwny, w przeszłości podobno za pieniądze od widzów jeździł na q rwy i było dobrze.

Konon wpadł w szał po tym prowo o placu zabaw - ładnie wyłapali widzowie tę wkrętkę z lajta.

 

 

BTW wrzuciłem temat z crossoverem US17 i gohticiem, może obadasz później heh.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lukas3k napisał:

Z resztą @cst9191 i tak pewnie wycieczka pociągowa skończy się na Nitro w pobliskim lesie.

 

Teraz niby ma być jakaś godzina milicyjna w sylwestra i przymusowo do 6 rano na drugi dzień w lesie by musiał siedzieć. ;) 

Mógłby się odparzyć nos dla jego od nitro i reklamówki przez taki kilkugodzinny maraton kirania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

 

Teraz niby ma być jakaś godzina milicyjna w sylwestra i przymusowo do 6 rano na drugi dzień w lesie by musiał siedzieć. ;) 

Mógłby się odparzyć nos dla jego od nitro i reklamówki przez taki kilkugodzinny maraton kirania.

 

Milicjanci już zbyt tchórzliwi by latać w środku nocy po lesie.

Jakby im jeszcze odgłos broni palnej z mocnego głośnika puścić to by szybko uciekali ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Słyszałem chwilę jak na lajcie jak rozmawiał z tą "Aśką"

Na lajcie rozmawiał z inną, imienia nie pamiętam :D

 

Ale pokazywał na filmiku zdjęcie Aśki i coś czuję że to fejk, tak samo jak historyjka z zakładaniem zakładu pogrzebowego.

 

12 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Który ma służyć temu, by bazując na fałszywych nadziejach, doić hajs od jego.

Podobno ma na koncie 70 000 pln 

Wydaje się nieprawdopodobne, żeby ktoś taki odłożył taką sumę, ale sam kiedyś się wygadał że jeszcze przez pół roku porobi lajty i będzie go stać na kawalerkę.

 

12 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Trochę mi tego joora szkoda, że jest taki naiwny, w przeszłości podobno za pieniądze od widzów jeździł na q rwy i było dobrze.

Ciekawe jak się rucha po nitro :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe uaktualnienie, Major coś bredzi o Włoszech, wyrabianiu paszportu, czy coś (ciężko zrozumieć o co mu chodzi).

 

14 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Który ma służyć temu, by bazując na fałszywych nadziejach, doić hajs od jego.

Chyba trafiłeś, na początek nitrotrip do Włoch może będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2020 o 11:13, cst9191 napisał:

Ale pokazywał na filmiku zdjęcie Aśki i coś czuję że to fejk, tak samo jak historyjka z zakładaniem zakładu pogrzebowego.

 

Ten kanał na yt jest jej i jakiejś drugiej dziewczyny: https://www.youtube.com/channel/UCtqZOBZU70swpQrDiLzjAFg/featured

 

Dom pogrzebowy Asia Natalka

 

Oby tylko wiewiórki nie zagrali dla jego Oremus Domine.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Ten kanał na yt jest jej i jakiejś drugiej dziewczyny: https://www.youtube.com/channel/UCtqZOBZU70swpQrDiLzjAFg/featured

 

Dom pogrzebowy Asia Natalka

 

Ale pierdolnik, jeszcze wczoraj Major odgrażał się tym paniom, że nigdzie nie pojedzie, a dzisiaj znowu, że będzie się z nimi spaniale bawił.

 

Ciekawe jaką akcję odwalą dla jego.

 

9 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Oby tylko wiewiórki nie zagrali dla jego Oremus Domine.

Ale słyszałeś, że pojedzie on do Poznania taksuwką, a pociągiem na pewno nie?

 

Ten szczuras zachowuje się jak Pan. :)

 

 

Popełniłem błąd nie dodając w ankiecie opcji:

-Konon zorganizuje sylwester na wytrzeźwiałce lub w Choroszczy dla jego

-Major obrazi się na dziewczyny i nigdzie nie pojedzie;

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cst9191 napisał:

Ale słyszałeś, że pojedzie on do Poznania taksuwką, a pociągiem na pewno nie?

 

Ten szczuras zachowuje się jak Pan. :)

 

500km taksówką, zakładając nawet całe te 2,50zł za km, lekko licząc 1250z.,

Bliżej 2 tysięcy jeżeli taksówkarz się zorientuje, że dodawanie słabo idzie dla jego.

 

3 godziny siedzenia na lajcie można powiedzieć, że go to kosztuje.

Statystyczny pracujący polak za 3 godziny pracy przejedzie taxi około 20 kilometrów. ?

 

To już pewnie Paweł z Warszawy by się zgodził zawieźć go taniej, jeszcze może lajta z trasy z donejtami by odpalił.

 

Ale z jednej strony podziwiam to planowanie optymistyczne u szczura. U mnie fatalizm wjeżdża nie raz i nie dwa, zwłaszcza w ostatnich miesiącach.

 

BTW jak jeszcze nie było nocnej prohibicji zdarzało mi się zadzwonić o 3-4 w nocy na taxi, żeby dowiózł wódki, ale na taki pomysł karkołomny bym się nie zdobył jak Wojciech S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

500km taksówką, zakładając nawet całe te 2,50zł za km, lekko licząc 1250z.,

Bliżej 2 tysięcy jeżeli taksówkarz się zorientuje, że dodawanie słabo idzie dla jego.

Dla tego burżuja to grosze, codziennie (prawdopodobnie) zamawia taksówkę z żarciem dla siebie. Chwalił się kilka razy, że musiał zapłacić taksówkarzowi 80zł i drugie tyle za jedzenie. 

 

Serio taksiarze biorą aż tyle forsy? Bo może to co napisałeś o słabym dodawaniu dla jego to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 Od 90 sekundy konon wspomniał o tej klasycznej akcji, którą kiedyś opisywałem:

 

 

Jeszcze wesołe było jak konon powiedział o cenach w domu publicznym w centrum Białegostoku:

 

100zł - godzina

150zł - 24 godziny

 

?

Powiem, że nie jest zły materiał - lamenty i serce bolesne, by major został, bo inaczej grozi mu niebezpieczeństwo, żeby w dalszej części filmu stwierdzić, że jak da 400zł to może jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Jeszcze wesołe było jak konon powiedział o cenach w domu publicznym w centrum Białegostoku:

Jeśli dobrze zrozumiałem, to mówił też, go ochroniarz oprowadzał go po klubie nocnym (albo domu publicznym, nie pamiętam już).

 

3 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Powiem, że nie jest zły materiał - lamenty i serce bolesne, by major został, bo inaczej grozi mu niebezpieczeństwo, 

Prezydent by go ochronić, zrobi blokady dróg wylotowych z Białegostoku :D

 

 

Właśnie dodałem zgłoszenie:

 

87wGv8T.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.