Skocz do zawartości

Major jedzie do Poznania na sylwestra - czy zostanie wyd***ny?


cst9191

Major jedzie do Poznania na Sylwestra - czy zostanie wyd***ny?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Major zostanie wydy**ny?

    • Nie, będzie w końcu używał żądła bożego
      7
    • Tak, nikt go nie odbierze z dworca i wróci do otyłej żony
      8
    • Tak, zrobią sobie z niego jaja już na melinie (sprecyzuj w jaki sposób)
      4


Rekomendowane odpowiedzi

@cst9191 Widziałem na kanale "Kurier Choroszczy", że  już wczoraj zaczął się nitrotrip.

 

Po deszczu, major w przemoczonych ciuchach naćpany siedział na złamanym drzewie.

Dobrze ktoś go określił - "terminator na szczudłach".

 

Z normalnego życia, na ten moment mogę sobie przypomnieć tylko trzy osoby , których organizm powierzchownie też tak dobrze radził sobie z ciężkimi nałogami.

 

Dwóch poznanych na budowie w 2019r, trzeci to mąż mojej ciotki, który po wylewie krwi do mózgu i przeleżeniu tak kilku godzin, leżąc w szpitalu nie mógł trafić ręką do szuflady, a niedługo później był w stanie 2-3 razy dziennie się najebać + około dwie ramy szlugów na dzień + 900zł renty przez 15 lat, a później emerytury mu wyliczyli 2400zł. ?

Teraz już się zajechał, ale i tak wytrzymały był.

 

Inny z tych znajomych był kilka lat po leczeniu onkologicznym, gdzie ważył ~35kg przy wzroście lekko ponad 180cm.

 

Przed robotą średnio dwa, trzy piwa, na pierwszej przerwie w pracy setka i piwo, na drugiej to samo, po pracy dwusetka i czteropak + dwie paczki fajek. I koleś wesoły, był w stanie 10 godzin dziennie doginać w ciężkiej budowlance itd heh.

 

Długo się zastanawiałem, jaki jest sekret takiego stanu rzeczy i na pewno to jest wieloczynnikowe. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem tego nagrania, faktycznie przewalona akcja. Ciekawe ile czasu w trakcie pobytu w lesie poświęca na sen :D

 

7 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Przed robotą średnio dwa, trzy piwa, na pierwszej przerwie w pracy setka i piwo, na drugiej to samo, po pracy dwusetka i czteropak + dwie paczki fajek. I koleś wesoły, był w stanie 10 godzin dziennie doginać w ciężkiej budowlance itd heh.

Znam takiego jednego, no może nie aż taki kaliber, ale dzień zaczyna od piwa i/lub małpki (na samą myśl chce mi się rzygać). W trakcie dnia kolejne piwka i małpeczka.

 

Wiozłem gościa kiedyś do lekarza, to w pierwszą stronę wywalił piwo (na czczo), a po wyjściu od lekarza była małpka, również na czczo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cst9191 napisał:

Wiozłem gościa kiedyś do lekarza, to w pierwszą stronę wywalił piwo (na czczo), a po wyjściu od lekarza była małpka, również na czczo.

 

Nieźle. Tamten znajomy wspominał, że po operacji od razu poszedł na szluga i przed szpitalem zapytał się jakiegoś kolesia czy nie ma ognia, okazało się, że to był lekarz który

go operował i oczywiście go lekko opierdolił. ?

 

2 minuty temu, cst9191 napisał:

Nie widziałem tego nagrania, faktycznie przewalona akcja. Ciekawe ile czasu w trakcie pobytu w lesie poświęca na sen :D

 

Nie wiem, nigdy go śpiącego nie znaleźli na tyle akcji. ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin.Herzoga Major miał jechać do Egiptu, ale wreszcie zrozumiał w czym i z kim brał udział 31.12 i w Nowy Rok i z kitrania nitro na wielbłądzie nici.

 

Aktualne zdjęcie:

z9ft1foZH1RpR6xQ1YxpK2BxFY1jg2m_DEzzhpqy

 

Dzisiaj w Białymstoku będzie tylko -1, zobaczymy za kilka dni gdzie będzie wąchał, bo będzie -20 :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Może Major chce się zahibernitrować i obudzić zregenerowany w 2077r. ?

Faktycznie, nie pomyślałem o tym. Mróz + nitro i efekt gwarantowany.

 

Podejrzewam, że po odmrożeniu miałby taki oto wyraz twarzy:

hqdefault.jpg

 

EDIT: live z lasu:

 

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cst9191 napisał:

EDIT: live z lasu:

 

Ktoś go powinien przymusowo chyba dać na jakieś leczenie minimum kilka tygodni, optymalnie miesięcy.

Tylko, że to by musiała być wola by to zrobić. Sławek się tym nie zajmie, bo na czas absencji przestałby zarabiać.

Konon wiadomo,  że w praktyce mało jest w stanie zrobić. Samodzielnie się nie zgłosi.

 

Tylko musiałoby być wprost powiedziane, że od inhalantów się odzwyczaja, a nie szopka jak w krakowie na terapii, gdzie niby tylko

od alkoholu był uzależniony, a o reszcie nie wiedział.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 Powstała piosenka o sylwestrze Majora:

 

 

W opisie jest tekst, bo na wokal jest najebane sporo efektów, by autor tych piosenek nie został rozpoznany - nie chce być kojarzony z patologią.

Wróciły też dwie inne jego piosenki, które zniknęły wraz z zamknięciem kanału "Lutek" i na nich też jest więcej efektów względem tego, co było wcześniej.

 

Trochę szkoda, bo w tamtej formie było zajebiste. A ja tylko dwa kawałki stare zdążyłem pobrać niestety.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin.Herzoga Oglądanie Szkolnej faktycznie robi sieczkę z mózgu. Jeszcze wczoraj Major wkurwiony zrywał definitywnie z Asią prostytutką, a dzisiaj ją przeprasza (znowu) :D

 

 

 

 

EDIT: kolejne przygody Majora w liście do mexicano. Major to oglądał i nie zaprzeczył, więc coś jest na rzeczy :D

 

 

Od 7:00, można się uśmiać.

 

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cst9191 napisał:

Jeszcze wczoraj Major wkurwiony zrywał definitywnie z Asią prostytutką, a dzisiaj ją przeprasza (znowu) :D

 

To akurat nie jest rzadki schemat u chłopów, tylko, że tutaj, jak to zwykle na szkolnej, jest ukazany w formie hiperbolii, doprowadzony do absurdu. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cst9191 napisał:

Major planował oświadczyć się pani lekkich obyczajów, a tu Choroszcz wzywa :D

 

 

W sumie, leczenie zamknięte kilkutygodniowe byłoby korzystne dla jego. Z tym, że w życiu by się nie przyznał do słabości do toluenu, więc to i tak nic nie pomoże.

 

On chyba nie ma stwierdzonych oficjalnie żadnych chorób psychicznych, utrzymuje się sam, nie popełnia ciężkich przestępstw [zaśmiecanie lasu butelkami po wyrobach

firmy anser wiskitki się nie liczy] - także nie ma przesłanek silnych, by go na siłę gdzieś leczyć. Co innego, gdyby filmiku z jego udziałem włączyć do materiału dowodowego. ;) Ale to niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.