Skocz do zawartości

Major jedzie do Poznania na sylwestra - czy zostanie wyd***ny?


cst9191

Major jedzie do Poznania na Sylwestra - czy zostanie wyd***ny?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Major zostanie wydy**ny?

    • Nie, będzie w końcu używał żądła bożego
      7
    • Tak, nikt go nie odbierze z dworca i wróci do otyłej żony
      8
    • Tak, zrobią sobie z niego jaja już na melinie (sprecyzuj w jaki sposób)
      4


Rekomendowane odpowiedzi

@cst9191 Przed chwilą zauważyłem, że był ten lajt.

Ktoś już zrobił niezłą przeróbkę, oby nie proroczą. ;) 

 

 

 

Struś podobno ledwo 200zł zarobił, więc nie wiem co się działo, ale chyba strona z donejtami musiała nie działać.

Zdziwiony jesteś ogółem? 

 

Tutaj cały lajt: 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Ktoś już zrobił niezłą przeróbkę, oby nie proroczą. ;) 

Obejrzałem z ciekawości pierwsze 10 minut wczoraj na żywo. Te laski to jakaś patola, darły ryja, a majorowi zakładały nogi na głowę xd

EDIT; przypomniałem sobie, że major coś tam chciał, a one udawały że nie słyszą, albo major podawał dłoń jednej z nich na przywitanie czy coś, a ona to olała haha

 

53 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Struś podobno ledwo 200zł zarobił, więc nie wiem co się działo, ale chyba strona z donejtami musiała nie działać.

Na 99% strona, bo nie sądzę że donejterzy przestali finansować gnoma.

 

53 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Zdziwiony jesteś ogółem? 

Poczekajmy jeszcze chwilkę, może to nie koniec?

 

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cst9191 napisał:

Na 99% strona, bo nie sądzę że donejterzy przestali finansować gnoma.

 

Sprawdziłem końcówkę i jednak nie było tam 200zł tylko 370zł - co nie zmienia faktu, że spodziewałem się wpłat w okolicy 2000zł.

 

2 minuty temu, cst9191 napisał:

Na 99% strona, bo nie sądzę że donejterzy przestali finansować gnoma.

 

Dlatego też tak sądzę. Co ciekawe Pato tv odpalił symultanicznie streama jak szczur i 3000zł wpadli dla jego. ?

Ale nie wiem, czy na tej samej stronie ma donejty, bo może na innej platformie.

 

3 minuty temu, cst9191 napisał:

Obejrzałem z ciekawości pierwsze 10 minut wczoraj na żywo. Te laski to jakaś patola, darły ryja, a majorowi zakładały nogi na głowę xd

 

Ogólnie jak to oglądałem to przypomniała mi się jedna moja znajoma z dawniejszych lat, bardzo podobna, specyficzna "energetyka" i żółte lampki ostrzegawcze się zapaliły szybko heh.

4 minuty temu, cst9191 napisał:

EDIT; przypomniałem sobie, że major coś tam chciał, a one udawały że nie słyszą, albo major podawał dłoń jednej z nich na przywitanie czy coś, a ona to olała haha

 

Podejrzewam, że typiary czuły do niego umiarkowaną niechęć na takim fizycznym poziomie.

Major jedynie trochę podotykał i pomasował, ale to i tak lepiej chyba, niż by na szkolnej ten dzień spędził.

?

 

8 minut temu, cst9191 napisał:

Poczekajmy jeszcze chwilkę, może to nie koniec?

Jeszcze expose prezydenckie na ten temat musi być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin.Herzoga przeglądam wykop i piszą tam że major może wyłapać bana, bo jedna z pań pokazała małe co nieco na lajcie haha

 

Aaa, i Srawek maczał w tym palce, w całej tej maskaradzie. Te dwie damy to prawdopodobnie prostytutki :D

 

edit: comment_1609453726572oYndzzRc1yXJUSjdjvx

 

 

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, cst9191 napisał:

Aaa, i Srawek maczał w tym palce, w całej tej maskaradzie.

 

Jedna z nich powiedziała na początku streamu "to ja zadzwonię do sławka".

 

17 minut temu, cst9191 napisał:

Te dwie damy to prawdopodobnie prostytutki

 

Zastanawiam się, czy majorowi nie grozi, że alfons będzie grzebał straponem w ( ! ) dla jego z uwagi na brak zysku z inwestycji.

 

18 minut temu, cst9191 napisał:

major może wyłapać bana, bo jedna z pań pokazała małe co nieco na lajcie haha

 

Chociaż zdementowała, że ma penesa. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 Mam w tle odpalonego tego lajta. +1200 zł równe na ten moment.

 

Ogólnie od dawna interesuje się tematami około zdrowotnymi i zacząłem trochę poważniej czytam na ncbi i pubmedzie o wpływu toluenu na mózg, ekspresję genów i cały organizm.

 

Oprócz szkodliwości, jedna rzecz mnie rozjebała. Żeby za dużo nie powiedzieć - od dawna interesuje mnie wątek podnoszenia ekspresji pewnego enzymu w mózgu i znalazłem badanie, że

toluen znacznie podnosi jego ekspresję w móżdżku szczura [!] [ale tylko w tym obszarze chyba, w hipokampie nie, o reszcie nie napisali].

Oczywiście nie zamierzam tego sprawdzać, ale jakoś nieswojo się poczułem heh.

 

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

o wpływu toluenu na mózg, ekspresję genów i cały organizm.

Podejrzewasz, że major wąchał rozpuszczalnik już w Poznaniu?

 

Major tak zdezynfekowany, "sterylny" w środku. nie będzie potrzebował szczepionki na covid haha

 

Tak w ogóle to nie przypominam sobie, aby kiedykolwiek chorował nawet na przeziębienie. 

 

 

edit: https://www.kbpn.gov.pl/portal?id=112560

 

Długotrwałe używanie może prowadzić do:

uszkodzenia płuc, wątroby, mózgu, niewydolności serca, śpiączki, śmierci przez uduszenie podczas wdychania.

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cst9191 napisał:

Podejrzewasz, że major wąchał rozpuszczalnik już w Poznaniu?

 

Tam raczej tylko alkohol i może inne używki niż nitro.

Dziwią mnie tylko jego przeszklone oczy, bo niby jest w miarę wesoły itd.

 

BTW nawet na eng wiki znalazłem ciekawe info, wiem, że nikogo to nie interesuje i bez właściwego wprowadzenia do tematu nic nie mówi konkretnego, ale zostawię to strategicznie tutaj:

 

Cytat

 

Podobnie do wielu innych rozpuszczalników, takich jak 1,1,1-trichloroetan , oraz niektóre alkilowe pochodne benzenu , toluen okazał się działać jako niekonkurencyjny antagonista receptora NMDA 

i allosteryczny dodatni modulator receptora GABA . [29] Ponadto wykazano, że toluen wykazuje działanie przeciwdepresyjne u gryzoni w teście wymuszonego pływania (FST) i teście zawieszenia ogona (TST). [29]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 Na kanale zez band jest przeróbka na kanwie tego pomysłu co ten screen, ale jakoś, nie wiem czemu, za bardzo repulsywne dla mnie żebym mógł to wrzucić tutaj.

 

Pod koniec drugiego dnia streamu wpadło ponad 3900zł dla jego dla mariana vel sławka, pań do towarzystwa i dla alfonsa.

Dziwne, że tak mu się śpieszyło na szkolną, że wczoraj mówił "jutro tam będę" - mimo, iż za wszelką cenę chciał się stamtąd wyrwać. Wszystko jest grubymi nićmi szyte.

 

Ciekawe, czy poza streamem miał wyświadczoną jakąś usługę.

 

Ogólnie zachowuje się trochę jak jakiś stereotypowy virgin, ale nie wiem czy to przez okoliczności, wciągnięcie czegoś do nosa i zjazd, czy jeszcze o coś innego chodzi.

W młodości raczej jakieś przynajmniej pojedyncze doświadczenia z kobitami powinien mieć heh.

 

Wtedy hipergamia nie szalała dla jego, nitro nie narobiło jeszcze dziur w mózgu takich, że wiewiórki mogłyby tam orzechy chować i był deko gangster, skoro zaliczał odsiadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Pod koniec drugiego dnia streamu wpadło ponad 3900zł dla jego dla mariana vel sławka, pań do towarzystwa i dla alfonsa.

Jak dobrze pamiętam, to za ich towarzystwo zapłacił 5 koła? Oprócz tego opłacenie kierowcy i żarcia :)

 

27 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Dziwne, że tak mu się śpieszyło na szkolną, że wczoraj mówił "jutro tam będę" - mimo, iż za wszelką cenę chciał się stamtąd wyrwać. Wszystko jest grubymi nićmi szyte.

Zorientował się, że robią sobie z niego jaja i/lub zbyt długo bez rozpuchu nie jest w stanie wytrwać.

 

28 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Ciekawe, czy poza streamem miał wyświadczoną jakąś usługę.

Nie sądzę haha :D

Donejterzy 'poklepywali' go po plecach, by coś działał z tymi paniami, a on siedział na kanapie jak ten przysłowiowy głupi ciul i nic nie robił :D

 

2 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Ogólnie zachowuje się trochę jak jakiś stereotypowy virgin, ale nie wiem czy to przez okoliczności, wciągnięcie czegoś do nosa i zjazd, czy jeszcze o coś innego chodzi.

Pokazał na co w rzeczywistości go stać. Co innego mówić, co innego robić.

 

2 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

W młodości raczej jakieś przynajmniej pojedyncze doświadczenia z kobitami powinien mieć heh.

Jak to chad kryminalista haha

 

2 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

i był deko gangster, skoro zaliczał odsiadki.

Mexicano otrzymał jakiś tydzień temu list od, jeśli dobrze pamiętam starego znajomego Majora i kompana w jego krzywych występkach.

 

Nie wiem na ile to prawda, ale podobno major z kumplami wypieprzył kanarów z autobusu, zabrał ich legitymacje i brał kasę od ludzi, którzy nie mieli biletów. Na następnym przystanku ich przyskrzyniła policja :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, cst9191 napisał:

Nie wiem na ile to prawda, ale podobno major z kumplami wypieprzył kanarów z autobusu, zabrał ich legitymacje i brał kasę od ludzi, którzy nie mieli biletów. Na następnym przystanku ich przyskrzyniła policja :D

 

Przestępczość [nie]zorganizowana. ?

 

Przypomniało mi się, że kilkanaście lat temu jak nie lepiej, mój brat cioteczny pracował jako kanar.

Wystawił mandat komu nie trzeba, później idąc ulicą dostał konkretnie w łypę i po tym incydencie zakończył karierę w ZKM na rzecz bezpieczniejszej pracy.?

 

BTW

 

Chciałbym zobaczyć jakieś nagranie z majorem z końca lat 90' i przekonać się, jak wtedy wyglądał i się wypowiadał.

I ciekawe jak zareagowaliby na siebie ćwierć wieku temu konon i major, gdyby wtedy się poznali heh.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

I ciekawe jak zareagowaliby na siebie ćwierć wieku temu konon i major, gdyby wtedy się poznali heh.

Hah, przecież Konon jeździł autobusami, więc może Major wywalał kanarów z jego

 

autobusu? :D

 

Już pomijając fakt, że Konon kradł węgiel z kotłowni w której pracował, to podejrzewam że był tzw. dobrym synkiem, pod pantoflem Leonardy. 

 

45 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Chciałbym zobaczyć jakieś nagranie z majorem z końca lat 90' i przekonać się, jak wtedy wyglądał i się wypowiadał.

Na milicji pewnie mają xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, cst9191 napisał:

Hah, przecież Konon jeździł autobusami, więc może Major wywalał kanarów z jego autobusu? :D

 

Niezłe by to było. ?

 

25 minut temu, cst9191 napisał:

Na milicji pewnie mają xD

 

To trzeba by konona poprosić, żeby napisał pismo o udostępnienie zawartości o majorze z archiwum milicyjnego. :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin.Herzoga

 

Mitomania poleciała w kosmos dla jego.

 

 

Knur chwali się jakie kraje odwiedził, że Putin zaprosił go do swojego pałacu, że rozmawiał z Rutkowskim, że będzie pracował jako detektyw...

 

Ale najlepsze, że będąc w tropikach chodził w laczkach po piasku, który miał 100 stopni Celsjusza haha

@Dworzanin.Herzoga jest powrót syna marnotrawnego, właśnie oglądam. Wydaje mi się że coś przyćpał po drodze, ale to nie rozpuch po mojemu.

 

 

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, cst9191 napisał:

jest powrót syna marnotrawnego, właśnie oglądam. 

 

Rozpoczęli rok z grubej rury.

 

Aż nerwowo się poczułem, chociaż niejedna awantura i afera mi się podobała, tak tutaj się spodziewałem, że konon się wystraszył wizji samotności 

i spokojniej go przywita. ?

 

BTW

W 5 minucie widać, że nawet na fakturze/paragonie, tam gdzie imię i nazwisko jest wpisane: Wojciech Major Suchodolski.

Jeszcze szczur pewnie te wyjazdy rozliczy na firmę. ?

 

49 minut temu, cst9191 napisał:

Knur chwali się jakie kraje odwiedził, że Putin zaprosił go do swojego pałacu, że rozmawiał z Rutkowskim, że będzie pracował jako detektyw...

 

Jutro może uda mi się zerknąć na spokojnie.

 

Niezły zbieg okoliczności, bo ostatnio oglądałem wywiad z Rutkowskim i trochę o nim myslałem, a tu taki crossover heh.

Kiedyś pamiętam w mojej podstawówce było z nim spotkanie, tzn z Rutkowskim, nie z Kononem. ?

 

51 minut temu, cst9191 napisał:

Wydaje mi się że coś przyćpał po drodze, ale to nie rozpuch po mojemu.

 

Może coś po nosie było walone, a jutro prawdopodobnie będzie fufu w lesie zwierzynieckim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

W 5 minucie widać, że nawet na fakturze/paragonie, tam gdzie imię i nazwisko jest wpisane: Wojciech Major Suchodolski.

Jeśli chodzi o dodawanie sobie łask i tytułów, to przypomniało mi się to:

 

 

I reakcja dyspozytorki na "MAJOR Wojciech Suchodolski" :D od 1:10

 

26 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Kiedyś pamiętam w mojej podstawówce było z nim spotkanie, tzn z Rutkowskim, nie z Kononem. ?

Tak oczami wyobraźni wyobrażam sobie ten duet w akcji. To byłoby coś. Rutkowski też niezły nicpoń.

 

 

EDIT: właśnie znalazłem to:

 

 

 

I komentarz pod filmem: Poczęte metodą in-nitro

 

Edytowane przez cst9191
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 Obstawiam, że alfons był, jednak obejrzałem ten urywek kilka razy i nie widzę jednoznacznie, czy to chłop w masce, czy kobita masce.

Tak czy inaczej, można domniemywać, że całe zdarzenie miało wiele punktów wspólnych z krakowską zeszłoroczną eskapadą:

 

 

 

Podobno jedna z nich jest "fanką" i chciała majora "autograf" na czystej kartce papieru - dlatego nie wiem, czy nie będzie jakaś pożyczka w para-banku bynajmniej nie leśnym wzięta. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2021 o 20:57, cst9191 napisał:

Mitomania poleciała w kosmos dla jego.

 

Zespół Delbrucka 10/10.

 

Dobre jest też to, że w potoku absurdalnych twierdzeń, niektóre brzmiące równie nieprawdopodobnie faktycznie miały miejsce.

Jak np to, że poznał się z wiśniewskim z ich troje:

 

comment_nVhohJjps3p2o87QoSJltsuEtTsk9i7Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Obstawiam, że alfons był, jednak obejrzałem ten urywek kilka razy i nie widzę jednoznacznie, czy to chłop w masce, czy kobita masce.

Za pierwszym razem widziałem tam łysego gościa bez maski haha

Później sprawdziłem raz jeszcze i faktycznie, to ta druga babka co z nimi była.

 

8 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Tak czy inaczej, można domniemywać, że całe zdarzenie miało wiele punktów wspólnych z krakowską zeszłoroczną eskapadą:

Majorowi wymsknęło się na którymś z filmów, że niedługo (w ferie) znowu będzie robił lajta z tymi "damami".

 

3 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Zespół Delbrucka 10/10.

 

Dobre jest też to, że w potoku absurdalnych twierdzeń, niektóre brzmiące równie nieprawdopodobnie faktycznie miały miejsce.

Jak np to, że poznał się z wiśniewskim z ich troje:

Obstawiam, że przyczyną tego stanu jest popularność, którą zyskał w 2006 roku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.