Skocz do zawartości

Było już u was ? No i jak tam, kiedy się ożenisz ?


BlackDrake

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej uciąć grzecznie temat, tak jak ktoś wcześnie podał np. „Nie poznałem nikogo odpowiedniego z kim chciałbym wziąć ślub”.

 

Kiedy wywalisz kawę na ławę, szczególnie wśród bliskich przyjaciół i rodziny co naprawdę o tym myślisz i uważasz to wezmą Cie za dziwoląga, czubka czy jeszcze coś innego.

Ludzie żyją w takim matrixie, że zdecydowana większość na pewno nie zrozumie. W takim przypadku nie działa reguła szczerości.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiroviets napisał:

że nie warto wychylać się ze swoją tajemną wiedzą przed Janu$$ami.

Jak trafisz na wartościowa dziewczynę, to dziewczyna zrozumie, że ślub z prawnego punktu widzenia jest niekorzystny, będzie ciebie chciała przekonać, nie tym, że miłość, płacz, ze ty mnie nie kochasz etc..., tępa , wredna głupia dziewczyna będzie ciebie lżyć, manipulować, albo odejdzie.  Tak ze nie koniecznie, jak powiesz jej prawdę może okazać się, że rzucasz złote perły przed świnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś takiego usłyszę obracam w żart albo zbywam. Gdy próbowałem im wytłumaczyć jaki los cierpią żonaci mężczyźni, nie docierało. Choć sami byli w czarnej dup*e, na łasce małży. 

99% społeczeństwa siedzi tak głęboko w Matrixie, że nie ogarnia, jak są robieni w wała...

 

Kiedy się ożenisz? Dobre odpowiedzi:

  • Dlaczego tak źle mi życzysz?
  • Nie znalazłem właściwej osoby.
  • Poznane kobiety nie spełniają moich wymagań.
  • Nie znalazłem jeszcze wystarczająco bogatej i starej. ;)
  • Rzadko widzę uśmiechniętego tatę.
  • Jak Białoruś wejdzie do UE.
  • Moja przyszła żona jeszcze się nie urodziła, a musi dorosnąć.
  • 30 lutego.
  • Mój starszy brat blokuje kolejkę. (Jeżeli np. wścibska Ciotka ma starszego od Ciebie syna kawalera, warto podać jego imię).: Janek syn Cioci blokuje kolejkę ;)
Edytowane przez Morfeusz
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak też wiele razy słyszałem to pytanie w gronie rodziny i znajomych.

Zazwyczaj odpowiadałem co będę miał z małżeństwa z kobietą skoro ilość zysków dla mnie jako mężczyzny równa się zero.

Ich miny, wściekłość, zażenowanie bezcenne?.

Grunt to mieć poczucie własnej wartości i przestać się przejmować opiniami innych ludzi to twoje życie i masz prawo spędzić

je jak chcesz a nie jak chcą twoi najbliżsi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze wersja lite ze względu na wiek jak tam kiedy dziewczynę przyprowadzisz jak wychodzę to pewnie do dziewczyny bekę mam z tego i sam ich podpuszczam jak wracam "ale się zmachałem 30 sekund i po sprawie szykujcie kasę na alimenty bo bilet do Ameryki już wykupiony a ona zna adres bo leżała tam o mniej więcej i wskazuje na kanapę. Miny bezcenne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MaxMen napisał:

To chociaż w dużym skrócie ?

Podbijam :D

 

 

Generalnie takie pytanie to moim zdaniem czyste chamstwo, włażenie w czyjąś sferę intymną. Podobnie jak pytanie się o potomstwo. Na chamstwo trzeba reagować krótko i bez sentymentów, po co nam w gronie znajomych osoba dopuszczającą się chamstwa? Nikt nie chce mieć w rodzinie alkoholika, narkomana, złodzieja, to na co komu cham? Odcinać się od takich, życie staje się łatwiejsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.