Skocz do zawartości

No i co moje mordy ? Żyjecie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Kto mnie pamięta ? Bo tu kiedyś byłem.
Potem znikłem bez powodu.
I konsekwentnie bez powodu - jak to zgrabnie ujął dobry wojak Szwejk - "melduję posłusznie, że znowu jestem"

Co tam u Was ? Po staremu ? Połowa forum rucha mężatki, połowa wkurwia się na ruchaczy ? Czy może proporcje się zmieniły.

 

Bo u mnie bez zmian. Za stary na nie jestem. W drugi raz w świeżakowni historyjki życia pisał nie będę.

Ściskam, przybijam, wypijam i nawet zakąszam.

Wasz Bonzo.

  • Like 11
  • Haha 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bonzo napisał:

Co tam u Was ?

A dziękuję, wszystko w porządku.

 

3 godziny temu, Bonzo napisał:

Bo u mnie bez zmian. Za stary na nie jestem.

 

Tylko nie pisz, że wracamy do tematu ruchania mężatek... :D

Czekam na kolejne ciekawe historyjki i anegdotki z życia wzięte.

Pozdrawiam serdecznie pana Spawacza. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bonzo Ja Ciebie pamiętam, nie tylko z wątków o ruchaniu mężatek, ale mam złą informację: nie zyję, a plotki o mojej śmierci wcale nie są przesadzone;)

Drugą złą informacją jest to, że ostatnio zaszły pewne zmiany na forum i nasz stary dobry znajomy @arch nie będzie miał tak łatwo z multikontami, więc Twoje dyskusje  z nim o życiu i ruchaniu mężatek mogą być nieco utrudnione.

 

Mam nadzieję, że wracasz na dobre, a nie tylko na chwilę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś niedawno założył wątek w którym narzekał, że forum umiera,  brakuje nowych użytkowników itd. Jak widać to nie do końca prawda, niektórzy użytkownicy jak @Bonzo wracają z zaświatów :D.

Połowy nowych aktywnych użytkowników nie poznasz, za to części userów którzy byli aktywni jeszcze rok temu już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bonzo napisał:

Co tam u Was ? Po staremu ? Połowa forum rucha mężatki, połowa wkurwia się na ruchaczy ? Czy może proporcje się zmieniły.

 

Teraz nikt nie rucha. Teraz każdy płacze że ma < 190 cm wzrostu i brak kwadratowej szczęki :D W konsekwencji czego nie czują się chłopaki godni nawet prób podbijania.

Edytowane przez Carl93m
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bonzo napisał:

Kto mnie pamięta ? Bo tu kiedyś byłem.
Potem znikłem bez powodu.
I konsekwentnie bez powodu - jak to zgrabnie ujął dobry wojak Szwejk - "melduję posłusznie, że znowu jestem"

Co tam u Was ? Po staremu ? Połowa forum rucha mężatki, połowa wkurwia się na ruchaczy ? Czy może proporcje się zmieniły.

 

Bo u mnie bez zmian. Za stary na nie jestem. W drugi raz w świeżakowni historyjki życia pisał nie będę.

Ściskam, przybijam, wypijam i nawet zakąszam.

Wasz Bonzo.

K.... a co z kawalerkami na wynajem

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bonzo napisał:

Kto mnie pamięta ? Bo tu kiedyś byłem.

Jak nie jak tak!

Witaj z powrotem!

 

Jednak w Święta cuda się zdarzają.:D

 

Opisuj, miałeś jakieś fajne przygody?

 

 

 

 

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bonzo Ja Ciebie pamiętam ;)  bardzo dobre wypowiedzi tak samo jak @Normalny dzięki Wam i waszym wypowiedziom na tym forum wiele się nauczyłem i nabrałem wiedzy.

Fakt że mało się udzielałem w dyskusjach, ponieważ mało na tamten czas miałem do powiedzenia... wolałem czytać co mądrzejsi i doświadczeni maja do powiedzenia.

W każdym razie @Bonzo naprawdę sie ciesze że wróciłeś na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.