Skocz do zawartości

Trudny wybór, Skoda v. Audi


Foster

Rekomendowane odpowiedzi

Audi wiadomo przyciągnie więcej panienek :D. A tak na poważnie w sumie to pierwsze też, to Audi będzie droższe w utrzymaniu i nie będą to kwoty minimalne większe niż przy superb. Znajomy ma Audi z 2015r póki co właśnie problem z tym, że z silnika leci olej z każdego możliwego miejsca dość poważna wada konstrukcyjna jak na auto z tej klasy słynne v6.  Wiem, że nie dla każdego liczą się koszty utrzymania zatem jazda autem z sześcioma cylindrami da więcej fanu oraz kultura pracy również da się odczuć. Skoda jak to skoda w zasadzie cały silnik osprzęt itp to vw prócz karoserii. Pracowałem kiedyś w Niemczech przy produkcji passata. Mój majster niemiec kupił skodęB zamiast passata. Chodziło o wyposażenie passat a superb w tym samym wyposażeniu cenna była na plus dla czeskiego sąsiada mimo posiadanych zniżek w vw ;p. Najlepiej to się przejechać obydwoma i wtedy wybrać. Jedynie co to kupić dobre auto od uczciwej osoby a z tym może być bardzo ciężko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2020 o 20:12, Iceman84PL napisał:

Ja myślę podobnie bracie

Bardzo dobrze, jednak najbardziej mnie śmieszą np. Wielcy patrioci, raperzy, którzy wożą się BMW, AUDI czy innymi Niemieckimi samochodami, kupują Niemieckie produkty, wiedząc, że mają wybór na rynku :)Oczywiście Bluza z napisem Polska niepodległa, Polska na wieki, Patriota, Powstanie Warszawskie 44, Bytnar Rudy, Kampania wrześniowa etc.... Dla mnie to jest śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholercia...to i "japońca" nie powinni bo razem z italiańcem do tzw państw osi....qrde Saabem też ...za potop psie juhy nie odpokutowali...angole i zabojady nas w 39 wydymali...a angole to i powtórzyli w Jałcie...hmmm Łady też nie kupia "za Katyń"

Madziarzy nas lubia ale chyba nic poza składaniem suzuki nie robią w sferze motoryzacji...oooo i turcy ale oni Pana Michała udzikowali...

Zostaje hinduska Tata

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się temat zeszmacił.. ?

 

To teraz ja dorzucę przebiegu w temacie jak dorzuca się kobietą. 

 

To ja proponuję coś Ruskiego! 

Byliśmy w Moskwie. 

Oni w Warszafce dłużej.. 

Patrząc przez pryzmat historii najnowszej, dzięki naszemu niezwyciężonemu, wojsku polskiemu, germańce z ukrami zrobili tu sobie krwawe eldorado. 

17 września jak armia czerwona wjechała do Polski było dawno pozamiatane. 

A ostatecznie, to Ruskim zawdzieczamy koniec najgorszej z możliwych wojen..

Czy się komuś podoba czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.