Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś z Was doradzi czy będzie działać mi Nokia E 52 po reaktywacji, przy tych nowych sieciach? Mam taką mało używaną i chciałam już jakiś czas temu ją reaktywować, kupiłam nową baterię i telefon działa po naładowaniu, bez kart SIM. Jak władam kartę swoją, pisze, że karta nieaktywna. Zrobiłam krok po kroku usunięcie simlocka ( info z neta), bo telefon był z Orange, a ja mam teraz inną sieć. I nie wiem jak sprawdzić czy ten simlock jest wyłączony już i czy on jest powodem informacji :karta nieaktywna" czy po prostu ten aparat działał już nie będzie? Zanim wybiorę się do serwisu, chciałabym wiedzieć czy ma sens wybieranie się tam. (kiedyś mnie naciągnięto na 180 zł "naprawiając" coś o czym wiedziano, ze podziała tylko chwilę; nie chciałabym drugi raz się nabrać). Ktoś z Forumowiczów używa  Nokii  E 52 obecnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.