Skocz do zawartości

Po alkoholu zanik pamięci


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Trzeba uważać bo misiunie mają ciekawe pomysły by dostać się do prawdy lub zadecydować za misia o płodności?

 

To całe szczęście?

To musiało być ostro i zdecydowanie?

Wiem właśnie.  Raz chciała coś wyciągnąć ode mnie to mi zrobiła kilka drinków. Nic nie wyciągnęła  :) a z dzieckiem to wiem ale może by tego nie zrobiła bo sama też wypiła 1 drinka to po pijaku dziecko niebezpieczne panie chyba o tym wiedzą i uważają ( tak myślę ).

Teraz, Adrianoob napisał:

Wiem właśnie.  Raz chciała coś wyciągnąć ode mnie to mi zrobiła kilka drinków. Nic nie wyciągnęła  :) a z dzieckiem to wiem ale może by tego nie zrobiła bo sama też wypiła 1 drinka to po pijaku dziecko niebezpieczne panie chyba o tym wiedzą i uważają ( tak myślę ).

 No było ostro i długo mega już nie mogłem się doczekać kiedy skończę ale jakoś po pijaku mogę mega długo  hehe

48 minut temu, ntech napisał:

Nie. Jak ja się nachlam to mi nie staje. 

Z wiekiem też tak będziesz miał....

 

No oby hehe bo mi staje mocno. Wiadomo że jak wypił bym 7 drinków to też nie stanie zapewne ale po 4 jest mega pobudzony przyjaciel :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, mac napisał:

Przestań chlać i tyle. Przecież takie stany to coś absolutnie niezdrowego, zjebanego i zagrażającego życiu wręcz.

Ja przecież nie chleję, raz na ruski rok wypiję o 1 drink za dużo i tyle.

19 godzin temu, Bartek2 napisał:

Picie alkoholu nie jest w Twoim interesie. Wiadomo młodość musi się wyszumieć ale pamietaj, ze po grubym piciu kita nie staje. 

Wiem wiem :) na szczęście piję tylko okazyjnie, bardzo rzadko. Chyba  temu mnie tak chwyciło :)

19 godzin temu, bassfreak napisał:

Ja po alko mam na odwrót że szybciej kończę bo się na maksa podniecam. 

Ja po alko mogę dłużej a szybciej kończę gdy np. Pani krzyczy i jęczy długo.  Wtedy chyba jakoś się podniecam mega i tryskam szybko. Ciekawe czy dużo ludzi tak ma :)

18 godzin temu, Redbad napisał:

W sumie to nie masz pewności czy to tylko z kobietą było ? Popielnik Cię nie boli?

Nie no tylko bo nikt inny tu nie mieszka. Nawet psa nie ma ani rybek...

18 godzin temu, Spellman71 napisał:

Jak już ktoś wspominał. Wszystko fajnie, tylko żeby potem jakaś Pancia nie miała roszczeń względem faktycznej, lub wyimaginowanej ciąży. Zawsze bałem się jak ognia strzelenia gola jakiejś wariatce. 

Nie no ona też wypiła 1 drinka więc pewnie by nie chciała ciąży po alkoholu. One raczej tego pilnują. Wiedzą że po pijaku może być coś nie tak z bombelkiem. Chyba się nie mylę prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adrianoob napisał:

Nie no ona też wypiła 1 drinka więc pewnie by nie chciała ciąży po alkoholu. One raczej tego pilnują. Wiedzą że po pijaku może być coś nie tak z bombelkiem. Chyba się nie mylę prawda?

Bzdura bzdura Bzdura. Spożywanie alkoholu w TRAKCIE ciąży zwykle negatywnie wpływa na rozwój płodu. Ale przy samym zapłodnieniu ? Skąd to wytrzasnąłeś ? Wtedy julki zalane w dyskotekach masowo produkowałyby upośledzone dzieci. Jeżeli piły W TRAKCIE ciąży to owszem, ale przy zapłodnieniu ? Radziłbym Bracie się pilnować bo to z jakim przekonaniem to napisałeś to jest przerażające. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Spellman71 napisał:

Bzdura bzdura Bzdura. Spożywanie alkoholu w TRAKCIE ciąży zwykle negatywnie wpływa na rozwój płodu. Ale przy samym zapłodnieniu ? Skąd to wytrzasnąłeś ? Wtedy julki zalane w dyskotekach masowo produkowałyby upośledzone dzieci. Jeżeli piły W TRAKCIE ciąży to owszem, ale przy zapłodnieniu ? Radziłbym Bracie się pilnować bo to z jakim przekonaniem to napisałeś to jest przerażające. 

A no to ja myślałem że też tego pilnują żeby przy zalaniu były trzeźwe :) dziękuję za informację.  Mi w sumie obojętne i tak, za kilka tygodni 30 lat, dziewczyna przez 3.5 roku dobrze rokuje więc nie mam przeciwwskazań. Może i by się żyło jakoś. 

 

Dziękuję za informację że to chodzi tylko o alko w czasie ciąży  :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.