Skocz do zawartości

Zarabiasz powyżej 15k netto? Powinieneś płacić podatek 5% na samotną matkę - nowa propozycja


Rekomendowane odpowiedzi

EqFtqTBXIAIcApE?format=jpg&name=small

 

https://twitter.com/CumomileTea8/status/1342474740129267713/photo/1

 

Komentarze:

Stać ich na dużo więcej matek.

  • Przekazywałbym z przyjemnością w troskę o Pro-ludzką Polskę!
  • A moze by tak sie pozbyc posrednika (rzad) i czynnika wirtualnego (waluta) i niech 2x miesiac developer zrobi zakupy samotnej matce, manual tester 1x w miesiacu, product manager 3x miesiacu itp, wlasciwie to algorytm powinien ustalac ile razy na miesiac i komu
  • Zgadzam się pod warunkiem że ja jako samotny mężczyzna będę mógł taką samotną matkę "przytulić" na jedną noc w tygodniu. Sponsoring wkracza na nowy pułap.

 

A Wy Panowie?

Dalej tylko śmieszki z julek? Bo tak sobie myślę, że jak one dorosną to nasi synowie będą mieli prz*jebane po całości.

  • Like 1
  • Haha 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jakiegoś NGOsa?

Nic nowego.

 

Żeby wymienić inne inicjatywy. Miasto jest nasze, taki NGOs, z wawy... miał projekt aby deweloperzy oddawali połowę wybudowanych mieszkań, za darmo, na cele socjalne. Oczywiście zarząd tych mieszkań miałby być w gestii NGOsów.

A w USA, jedna znana murzyńska działaczka komunistyczna, postulowała żeby oddawać wszystko czarnym. Jesteś biały i masz mieszkanie/samochód/cokolwiek? Chcesz się pozbyć to oddaj za darmo jakimś murzynom, bo im się należy. Nie będę szukał jej twittera, nie chce mi się.

 

Więc jak pisałem sorry, nic nowego. Widmo różowego komunizmu krąży po Europie.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Perun82 napisał:

Państwo o to zadba. 

To może jednak w naszym interesie jest iść na strajk kobiet i poprzeć aborcję?

Nawet łącznie z aborcją pourodzeniową, jak towarzyszki wpadną na taki pomysł.

 

W końcu i tak demografia PL jest nie do uratowania, więc może chociaż, na te kilkanaście lat, uratujemy podatki.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Zgadzam się pod warunkiem że ja jako samotny mężczyzna będę mógł taką samotną matkę "przytulić" na jedną noc w tygodniu. Sponsoring wkracza na nowy pułap.

No ba w życiu nie ma nic za darmo mężczyznom też się coś należy?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun82

Jasna sprawa, pewnie za jakiś czas to podatki przekroczą 100% i trzeba będzie brać kredyt, aby go spłacić. No, ale cóż poradzić, z każdym rokiem w zachodnim świecie przybywa osób potrzebujących, którym się należą przywileje i pieniądze za samo bycie właśnie taką osobą jakimi są. Bo przecież pieniądze rosną na drzewie, a ajfonów jeszcze nie rozdają za darmo, a księciunia i księżniczki przecież kształcić i rozwijać się nie będą, im trzeba dać bo są zajebiści, no i poszkodowani.

 

Osobiście mam alergię na wszelkiej maści nieróbów i tych tzw. poszkodowanych, a że ich przybywa bardzo szybko obecnie to cóż, nie lubię ludzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BumTrarara napisał:

To może jednak w naszym interesie jest iść na strajk kobiet i poprzeć aborcję?

Dzisiaj skrobanie no limit - jutro - obowiązkowe daniny na rzecz samic. Żadnej kolaboracji. 

 

5 minut temu, Obliteraror napisał:

Kolejny mokry sen komunistów. Ale dosyć zabawny

Zabawny przestaje być kiedy ideolodzy oraz ich wyznawcy są u władzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, FoxMulderJr napisał:

tórym się należą przywileje i pieniądze za samo bycie właśnie taką osobą jakimi są. Bo przecież pieniądze rosną na drzewie,

Dokładnie.

Jak przedsiębiorca będzie miał coś oddać za darmo "na cele społeczne", to reszta produkcji będzie musiała pokryć całość kosztów. Czyli np. te mieszkania. NGOs dostanie za darmo to rozdysponowania, i dzięki temu będzie miał wielką władzą, a deweloper będzie musiał sprzedać resztą po 3x cenie żeby pokryć całość budowy. Czego pewnie i tak nikt nie kupi, bo nikogo nie będzie stać.

Zawsze mnie zastanawia czy to lewactwo jest tak cwane, populistyczne czy kompletnie niewyedukowane ekonomicznie (na poziome szkoły podstawowej i logicznego myślenia).

 

6 minut temu, Perun82 napisał:

Dzisiaj skrobanie no limit - jutro - obowiązkowe daniny na rzecz samic. Żadnej kolaboracji. 

Pewnie racja.

Chociaż bykowe już było... i pewnie wróci, a na 100% nie nałożą go na singielki, tylko na singli. Jakby facet mógł sam sobie zrobić dziecko. Pewnie też, zgodnie z trendami, zwolnią z tego podatku gejów, bo przecież 2 facetów nie może mieć dziecka. To już chyba odjechałem ale sam nie wiem. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, FoxMulderJr napisał:

Bo przecież pieniądze rosną na drzewie, a ajfonów jeszcze nie rozdają za darmo, a księciunia i księżniczki przecież kształcić i rozwijać się nie będą, im trzeba dać bo są zajebiści, no i poszkodowani.

Byłem świadkiem rozmowy współczesnej Juleczki ze swoją matką, która ją jechała równo za mandat za brak biletu.

Matka zapytała Julki czy ona myśli, że pieniądze rosną na drzewach?

Po czym odpowiedź córci, a nie?.

Mina mamusi bezcenna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, UncleSam napisał:

Spokojnie. Dochód podstawowy i wszyscy będziemy programistą 15k łożącym na samotną matkę :) Jeszcze chwila. A później wczasy pod gruszą w państwowym ośrodku(przejętym od bankrutującego przedsiębiorcy).
 

Łożymy tak czy siak w podatkach.

Edytowane przez Libertyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Libertyn napisał:

xD. I tak na nie płacisz. Chyba że mieszkasz u brata alberta

Oczywiście. Ale nie bezpośrednio jak proponowane jest powyżej.

 

Za morderców w więzieniach też płacę. Może jeszcze powinni dostać kieszonkowe ?

 

Gratuluję obracania kota ogonem.

 

W sumie w tym lewactwo jest najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.