Skocz do zawartości

Zarabiasz powyżej 15k netto? Powinieneś płacić podatek 5% na samotną matkę - nowa propozycja


Rekomendowane odpowiedzi

 Najpierw matka musi podać dane DUPCINGERA  by Państwo wiedziało kogo ścigać. Brak podania danych automatycznie powoduje uznanie wniosku o socjalne/deputanty za wyłudzenie. Jeśli nadal chce pieniądze to społeczeństwo powinno wiedzieć z imienia i nazwiska, ze to kur** która spłodziła dziecko chuj wie z kim chuj wie gdzie i chuj wie kiedy 

 

Edytowane przez Bartek2
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Król Jarosław I said:

 

Pod warunkiem, że za każdą zapłacisz ty i nikt inny wiecej....

 

A czy nie jest to piękne uczucie, że tak sobie fajnie pracujemy, spędzamy godziny w pracy, a tu ktoś od tak sobie dostanie nasze pieniążki, bo ma ważny powód aby samemu nie pracować nad sobą? Od razu mi lepiej jak pomyślę jaki mam wkład w lepsze samopoczucie innych ?

 

@Król Jarosław I

Kiedy dodasz temat nt naszych witaminek i obcokrajowców, czekam na niego jak na nowego Bonda ;)

 

Wiem, że nie w temacie. Polska według niektórych jest na 1 miejscu w Europie xD

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niemlodyjoda kontynuacja: 

 

https://www.onet.pl/informacje/onetwarszawa/zbiorka-na-utrzymanie-apartamentow-fala-krytyki-po-apelu-przedsiebiorcy/qfet73t,79cfc278

 

Lewacy od Jana Śpiewaka i innych "aktywistów" krzyczą, że to skandal, że burżuj prosi o pieniądze klasę pracującą!

 

Ale jednak oferuje coś w zamian:

 

"Drugiego lockdownu nie przeżyję. Potrzebuję waszej pomocy" - apeluje. Jak dodał, kwota, jaką chce zebrać, pomoże przetrwać mu "najcięższy okres, oraz otworzy furtkę do uratowania firmy". Wyjaśnił też, że wpłata w wysokości 200 zł będzie "swego rodzaju voucherem" i umożliwi wpłacającemu odebranie noclegu w jednym z apartamentów po zakończeniu epidemii. Znaleźli się już internauci, którzy przekazali pieniądze. Na konto zbiórki wpłynęło ponad 2,4 tys. zł (stan na 28 grudnia, godz. 16).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FoxMulderJr co się odwlecze to nie uciecze.

 

Ale co do obecnego tematu przeraża mnie głupota niektórych.

 

To jest straszne, że wielu ludzi z takimi pomysłami wybitnie przecież niszczącymi kreatywność, produktywność, konkurencję na wolnym rynku legitymuje się wykształceniem wyższym i (o mój boże) uchodzi za inteligentnych.

 

Marzy mi się dzień w którym by to całe jebane lewactwo obłożyć konsekwencjami finansowymi ich zjebanych pomysłów, żeby jebali jak we Francji 75% na murzyna a reszta dopiero dla nich. Ale bez szkody dla normalnych. Tak fantazjuje...

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bartek2 napisał:

 Najpierw matka musi podać dane DUPCINGERA  by Państwo wiedziało kogo ścigać. Brak podania danych automatycznie powoduje uznanie wniosku o socjalne/deputanty za wyłudzenie. Jeśli nadal chce pieniądze to społeczeństwo powinno wiedzieć z imienia i nazwiska, ze to kur** która spłodziła dziecko chuj wie z kim chuj wie gdzie i chuj wie kiedy 

 

 

Szczególnie w przypadku Mokebe czy Abdulla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Bartek2 said:

Najpierw matka musi podać dane DUPCINGERA

Otwieramy internet, szukamy "bogatej" firmy, wpisujemy dane właściciela. Albo jakąś bazę danych właścicieli nieruchomości. Oczywiście, może też samotna madka poprosić o pomoc na forum, gdzie jakaś pracownica banku czy NGO-sa poda jej namiary na "odpowiedniego" kandydata, może nawet za drobną opłatą. A za inną drobną opłatę, będzie można się z bazy danych takiego NGO-sa wypisać. Biznesowo dla właścicieli NGO pomysł dobry, ale poza nimi - jedno wielkie pole do nadużyć.

 

1 minute ago, Król Jarosław I said:

przeraża mnie głupota niektórych.

Oni często głupi nie są, Oni uważają, że przeciętny wyborca jest tak głupi, że da się na takie gówno złapać. I o ile ja się za takie podejście mogę na nich obrazić, to jednak wyborców znajdują... krzywa Gaussa wiecznie żywa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mój Boże :D z jakąż nieukrywaną radością oddam owoce swojej ciężkiej pracy, gdy tylko dojdę do takich zarobków.

W pierwszej kolejności oddam matkom z bombelkami, w drugiej murzynom i innych kolorowym uchodźcom, w trzeciej będę łożyć na tacę wszelkich organizacji religijnych.

Na końcu za resztki kupię sobie najtańsze parówki z lidla oraz zupki chińskie z biedry i będę sobie to zajadał na zmianę z choszokami :D

A gdy w końcu od tego jebania na innych pierdolnie mi kręgosłup i wylecą wszystkie zęby a flaki skręcą się od chemii w żarciu, to walnę zgona gdzieś pod cygańskim namiotem aby i oni cosik mieli z mego truchła.

 

Oczywiście mam nadzieję, że rząd tak podniesie podatki abyśmy wszyscy żyli chwilą i drżeli czy starczy nam do jutra..

Jakie to duchowe i mistyczne oraz jak uziemia nas w stanie tu i teraz, stanie popisowskiej dyktatury.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ludzie w internecie mogą?

 CH_JA MOGĄ! xD

 

Lepiej już pograć w bierki niż szukać i czytać taki shit. Mi to przypomina te bazgroły na ławkach w podstawówce w latach 90, wiecie "Nowak ciągnie druta" "Komorowska daje dupy za talerz zupy" "Smakulska to qrwa jebana tel. 22 788 32 89" itp.

TAKI SAM POZIOM XD

@FoxMulderJr Qrwa jak ten typ rucha polki to faktycznie z poczuciem wartości naszych rodaczek jest coś nie tak, nawet dla mnie on jest jak jakiś quasimodo XD Creep jak uj

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

 

A Wy Panowie?

Dalej tylko śmieszki z julek? Bo tak sobie myślę, że jak one dorosną to nasi synowie będą mieli prz*jebane po całości.

To wszystko w ogóle nie jest śmieszne chociaż całość napisałeś lekko i zabawnie. Proces deprawacji społeczeństwa postępuje cały czas.

Myślałem o tym przed Świętami kiedy pewnie jak każdy pracujący na B2B miałem spiętrzenie obowiązków (to tak najdelikatniej pisząc) .
Tak sobie pomyślałem ile znajomych samotnych matek (niedoszłych lub ex  dziewczyn, fwb, kobiet które mi się zawsze podobały)  napisze do mnie w Święta kiedy obada, że zmieniłem głównego zleceniodawcę, co pokazałem na LinkedIn. Napisały wszystkie.
Biorąc pod uwagę ich SMV , przypuszczam że każda ma od 2 do iluśtam orbiterów, więc zawsze trafi się jakiś który złapie się na haczyk i zaszczyt bycia beta bankomatem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Na końcu za resztki kupię sobie najtańsze parówki z lidla oraz zupki chińskie z biedry i będę sobie to zajadał na zmianę z choszokami :D

O to widzę wyżerka na bogato się szykuje?

17 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Oczywiście mam nadzieję, że rząd tak podniesie podatki abyśmy wszyscy żyli chwilą i drżeli czy starczy nam do jutra..

Jakie to duchowe i mistyczne oraz jak uziemia nas w stanie tu i teraz, stanie popisowskiej dyktatury.

Jest szansa zapowiedzieli pięć podatków od 2021?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

Wiadomo, jak się zarabia powyżej 15k netto to trzeba mieć gest i sobie dać i innym ?

Karmić trza sie prawidłowo ?

Kuuurla panie przy takiej kasie to kilku Mokembe, Habibich, Juleczek można utrzymać i jeszcze zostanie reszta na resztki?

Edytowane przez Iceman84PL
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy fundusz alimentacyjny i progi podatkowe. Każdy im więcej zarabia tym więcej na samotne matki oddaje.

Taki podatek "celowy" to dobra rzecz. Każdy, kto by go musiał zapłacić założy firmę w Estonii. 

1 hour ago, Iceman84PL said:

Jest szansa zapowiedzieli pięć podatków od 2021?

Ale wszystko niskie, bo Polacy lubią niskie podatki :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.