Skocz do zawartości

Relacja osoby zaszczepionej na Covid, zbrodnia na zdrowiu !!!!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

A podobno to nie-wyszczepieńcy najpierw ciężko zachorują, potem zostaną inwalidami, a na końcu umrą (no proszę, coś nowego, w końcu tylko chorzy inwalidzi umierają): https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/szczepienia-przeciw-covid19/news-simon-konsekwencje-nieszczepienia-to-ciezka-choroba-zgon-i-i,nId,4951548

 

  

21 minut temu, Adams napisał:

A mógłbyś wyjaśnić tak na chłopski rozum, kto i jaką będzie miał korzyść z tego, że zaszczepionym mordy powykrzywia?

 

Iluminaci, którzy kontrolują 95% światowego kapitału i nie potrzeba im więcej żywicieli jak 500 milionów, miliard maksymalnie. A tak na serio, oczywiście, że nikomu nie zależy. To jest biznes, trzeba zrobić na tym dobry hajs, bez względu na uboki czy faktyczną skuteczność. A przy okazji spróbować wyposażyć w glejty znakomitą część ludzkości, dzięki którym będzie możliwy powrót do partycypowania we wszelkich systemowych przysmakach, które teraz zostały nam nielegalnie zabrane. 

Edytowane przez Covidianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Adrianoob napisał:

Nie szczepcie się, zachęcam do zdrowego rozsądku.  Poczekajmy ile się da, obserwujmy. Nie ma co się do tego spieszyć. 

Pełna zgoda? 

Dla tych co chcą się zaszczepić taki o to filmik ku przestrodze.

Pielęgniarka zemdlała chwilę po szczepieniu na covid podczas udzielania wywiadu - YouTube

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Adams said:

A mógłbyś wyjaśnić tak na chłopski rozum, kto i jaką będzie miał korzyść z tego, że zaszczepionym mordy powykrzywia?

 

Osobiście wierze że ludzie nie są sami na tej planecie, tzn. nie tylko oni ją okiełznali, ale jest jeszcze jakieś plemie żmijowe z biblii, jakies stwory ze zstarożytnych mitologii

złe moce, zła energia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Johny_B napisał:

Jak sie zaszczepie wrzuce filmik, moze bede slawny.

Mam cala ksiazeczke szczepien i cierpie tylko na hemoriody od kiedy mam siedzaca prace :D no w sumie juz nie cierpie...

Chce żeby @Obliteraror I ci co tam najgłośniej krzyczą nagrali jak się czują po szczepieniu jak i sam process szczepienia. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, tylkochwila133 napisał:

 

Osobiście wierze że ludzie nie są sami na tej planecie, tzn. nie tylko oni ją okiełznali, ale jest jeszcze jakieś plemie żmijowe z biblii, jakies stwory ze zstarożytnych mitologii

złe moce, zła energia

Mówisz o treściach zawartych w  nieświadomości ( zbiorowej jak i osobniczej)

 

Nic tam złego nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Mroczek said:

O kurwa stream ze szczepienia to by było coś. 

 

Już sobie wyobrażam te emocje przed monitorami i zakłady bukmacherskie w stylu "wykrzywi mu facjate czy nie wykrzywi?" 

 

xD

 

I poszedł pierwszy,
i wylał swą czaszę na ziemię.
A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach1,
co mają znamię Bestii,

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Optimus Prime napisał:

No nie wiem możesz nagrać filmik jak kolega przebrany za pielęgniarkę robi ci zastrzyk plastikową igłą. Ciężko będzie odróżnić czy manipulejszyn czy nie. 

Aa.., czyli znów spisek. No ja pierdolę, przeczytaj sam, co powyżej napisałeś. Chyba że to dla beki, zrozumiem :)Jak Wy żyjecie na codzień w takiej paranoi?

 

Przeczytałem też wszystkie trzy linki, które podlinkowałeś. Było całkiem ciekawie, mimo że autor to kryptokomunista uważający ze mieszkanie należy mu sie ex-ante za sam fakt bytności na tej planecie. Aż w końcu dojechałem do odżywiania się za pomocą płuc i przetrwania wybuchu jądrowego drogą medytacji. To jakiś szur totalny, nie polecam zatem : )

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tylkochwila133 napisał:

 

I poszedł pierwszy,
i wylał swą czaszę na ziemię.
A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach1,
co mają znamię Bestii,

A w drugiej minucie słychać strzały.... 

Dobijaja zaszczepionych.. 

Edytowane przez Mroczek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tylkochwila133 napisał:

A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach1,

no mowilem ze hemoroidy, wszystko sklada sie w calosc,

 

4 minuty temu, Libertyn napisał:

Chyba nawrócę się na judaizm i poproszę o swój przydział do sterowników wszczepianych ludziom. 

no to najpierw wacek pod noz, a pozniej czipy ) przyjemnosci

8 minut temu, Optimus Prime napisał:

No nie wiem możesz nagrać filmik jak kolega przebrany za pielęgniarkę robi ci zastrzyk plastikową igłą. Ciężko będzie odróżnić czy manipulejszyn czy nie. 

Kolezanke to ciezko znalezc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Obliteraror napisał:

Aa.., czyli znów spisek. No ja pierdolę, przeczytaj sam, co powyżej napisałeś. Chyba że to dla beki, zrozumiem :)Jak Wy żyjecie na codzień w takiej paranoi?

 

Przeczytałem też wszystkie trzy linki, które podlinkowałeś. Było całkiem ciekawie, mimo że autor to kryptokomunista uważający ze mieszkanie należy mu sie ex-ante za sam fakt bytności na tej planecie. Aż w końcu dojechałem do odżywiania się za pomocą płuc i przetrwania wybuchu jądrowego drogą medytacji. To jakiś szur totalny, nie polecam zatem : )

 

 

 

Zauważyłem, że lubujesz się w szafowaniu pojęciem szur foliarz. Jest to znamienne, bowiem sam przyznałeś się, że oglądasz czasem wrealu24 oraz Brauna, którzy z mainstreamowego punktu widzenia głoszą treści szurskie.  Lubiany przez Ciebie poseł jest także antyszczepionkowcem (czy właściwie prowolnościowcem - pojęcie antyszczepionkowiec jest językowym środkiem deprecjacji adwersarza). Jak to więc w końcu jest? Słuchasz szurów, ale nie jesteś szurem? Chcesz mieć ciastko i zjeść ciastko? Jesteś szurem dla siebie samego, ale dla systemu już nie?  To może spróbuj uskutecznić Kota Schrodingera poprzez kupno paszportu szczepień, czy jak tam ten glejt nazywał się będzie. Byłbyś zaszczepiony (dla systemu) i niezaszczepiony (dla siebie). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Obliteraror napisał:

Jak Wy żyjecie na codzień w takiej paranoi?

Ja za to się dziwie jak wy żyjecie w takiej błogiej nieświadomości i nie patrzycie krytycznie tylko jeszcze nas wyśmiewacie. Dla mnie osobiście jest to nieprawdopodobne.

Jak to ta pani powiedziała "they don"t care about us" i warto mieć to na uwadze. Zapewne drugi raz by nie wzięła tej szczepionki gdyby jej zaproponowano czyż nie? ;)

 

W ogóle babka nagrała, że po szczepionce ryj jej wykręciło a i tak  ignorujcie ten fakt, niesamowite.

 

Dosyć znamienne jest jak Jabłonowski się śmiał, że część z nas właśnie skończy jak ta Pani po tej szczepionce czyli z wykrzywiona twarzą, no i proszę.

 

Btw:

 

Chcecie to bierzcie i wstrzyknijcie sobie nawet podwójna dawkę ale tym którzy tego nie chcą dajcie spokój i nie róbcie z nas oszołomów bo my nie ufamy tym, którzy chcą dla "nas dobrze."

 

Na stanowiskach rządzących przepraszam bardzo ale nie są empaci ze sercem na wierzechu, którzy faktycznie by o mnie dbali ale ludzie dosłownie chorzy psychicznie. A takim się nie ufa przynajmniej ja im nie ufam.

 

Obrzydzają mnie gdy na nich patrzę bo to pozoranci i ludzie, którym brzydził bym się podać rękę ale to tylko moje zdanie i póki co miejmy nadzieję, że mam jeszcze do tego prawo chociaż może i zostanę nazwany foliarzem czy foliarką, obojętnie nie dbam o to i nawet takie określenia mi poprawiają humor prawdę mówiąc. 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Covidianin napisał:

Lubiany przez Ciebie poseł jest także antyszczepionkowcem (czy właściwie prowolnościowcem - pojęcie antyszczepionkowiec jest językowym środkiem deprecjacji adwersarza).

Jest proepidemikiem. Lepsze określenie. Niestety, jak Braunowi i Roli odjebało mowiac brzydko i zaczęli propagowac rusko - chinską dezinformację ws. Covida, zniknęli z mojej listy kanałów.

 

@SzatanKrieger, nie wierz w każdą brednię, która zobaczysz na YT.

Edytowane przez Obliteraror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Obliteraror napisał:

Jest proepidemikiem. Lepsze określenie. Niestety, jak Braunowi i Roli odjebało mowiac brzydko i zaczęli propagowac rusko - chinską dezinformację ws. Covida, zniknęli z mojej listy kanałów.

 

 

Równie stygmatyzujące, ale mniejsza z tym. Dzięki za wyjaśnienie (musiałem o to w końcu zapytać, nie mogłem już tłumić w sobie tego dysonansu?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.