Skocz do zawartości

Brak powodzenia u kobiet.


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, elogejter napisał:

W kazdym badz razie bede probowal podbijac na ulicy,


To najtrudniejsza sztuka. Ale dobre by sobie oswoić strach. Pamiętaj że w większości przypadków będziesz zlewany Nawet najlepsi podrywacze mają na ulicy 50% skuteczności. Obserwuj dziewczyny i patrz czy nie wysyłają Ci sygnałów które wcześniej wymieniłem. Te kobiety są Tobą zainteresowane. Obce na ulicy w większości nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

To najtrudniejsza sztuka. Ale dobre by sobie oswoić strach. Pamiętaj że w większości przypadków będziesz zlewany Nawet najlepsi podrywacze mają na ulicy 50% skuteczności. Obserwuj dziewczyny i patrz czy nie wysyłają Ci sygnałów które wcześniej wymieniłem. Te kobiety są Tobą zainteresowane. Obce na ulicy w większości nie.

Miałem akurat na myśli te dziewczyny które będą mi dawały jakieś sygnał. Zastanawiam sie czy odpisywać tej dziewczynie poznanej w necie, bo naprawde sie super z nią pisało, a napisala ze bardzo chciala sie ze mna spotkac... chuj wie brakuje mi troche tego pisania z nią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.