Skocz do zawartości

Nowy hazard w lotto


tmr

Rekomendowane odpowiedzi

Natrafiłem na info., że na stronce lotto dostępne są tzw"gierki". Lo matko...

Betsson wysiada, bet-at-home plajta itd. 

Ponieważ czasami puszczam kuponik i mam konto na stronce lotto to postanowilem kilka zl "przepuścić"(kiedy hazard przez net w Priwisijskim Kraju nie był zakazany ;)zdarzało się pograć w kasynkach.tylko ja traktuje to jako "opłate za gre".a wygrana kase przepdalam na bzdury albo wpłacam na schroniska)

Wróćmy do lotto.Ja rozumiem wiele i to, że firma musi zarobić ale takiego robienia w ciula to netent może sie uczyć.

Gra w statki:

W kilku liniach przy 1 brzegu znajdują się okręty.rzuca sie kostką i okręciki płyną do drugiego brzegu.Tam znajdują sie skarby czyli skrzynie z określoną wartością w zł.Po kilkunastu minutach grania największa radoche sprawialo mi zgadywanie "jak mnie gra wyru....a".nawet kiedy 4 stateczki były o 2 oczka od brzegu i zostawały 2 rzuty to i tak nie dopływały.

Grałem jeszcze w owocki. Identyczne gówno.

Brak emocji.Nuda.Raz czy dwa jakies 14 zł :D tak mnie to znudziło, że zagrałem za 10 zł żeby skończyć grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.