Skocz do zawartości

Dlaczego trafiam na ciepłych misiów w łóżku?


tamelodia

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - dlaczego tak jest, że jedna kobieta ma spoko seks, a inna słaby? Jedna jest w łóżku pasywna i nie lubi urozmaiceń a trafia na kogoś kto lubi na ostro, a akurat ja, która jestem bardzo otwarta, trafiam na delikatnych facetów, którzy chyba boją się mnie "skalać"? Ostrym seksem. Jak widzę, jacy są delikatni to nawet głupio mi zaproponować coś co by mi odpowiadało, żeby nie pomyśleli że jestem dziwka. 

Już chyba gdzies się wypowiadałam, że lubię klimat bdsm. Bardzo mnie kręci, ale w sferze fantazji tylko, bo nigdy nie trafiłam na nikogo odpowiedniego. Miałam trzech partnerów, teraz zaczynam z czwartym i każdy z nich lubił klasyczny seks, a jak proponowałam jakieś inne zabawy, to owszem - zgadzali się, ale po prostu nie czuli tego. 

Naprawdę, jestem skazana na średniej jakości seks? Nie uważam, żeby moi partnerzy byli słabi w łóżku. Obecny nawet dobrze to rozgrywa, ale mnie to po prostu nie kręci... Jakieś pocałunki, pieszczoty - ok, są przyjemne ale mnie zupełnie nie podniecają. Czy żeby mieć fajny seks muszę znaleźć kogoś na fwb nakierowanego na klimat bdsm? Serio... Przecież można mieć fajny seks w związku, tylko dlaczego ja trafiam na takich misiów? 

Wybaczcie, naszły mnie wieczorne rozkminy :D

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj "Wiesz co? Mam ochotę na coś ostrego, (wymień to co cie kręci) żeby pod żadnym pozorem jeśli będziesz nawet krzyczeć nie przestawał ? Ustalcie sobie jakieś słówko przerywające ostry seks. W facetach hetero czesto siedzi coś.

 

To tylko moje podejrzenie, wydaje mi się że nie boją się Cię "skalać". Mogą nie znać tego typu rozkoszy i zostało im wpojone że powinien być misiowaty bo inaczej może się skończyć źle.

 

Wystarczy przedstawić swoje oczekiwania i otwarcie powiedzieć co jest granicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, tamelodia napisał:

Jak widzę, jacy są delikatni to nawet głupio mi zaproponować coś co by mi odpowiadało, żeby nie pomyśleli że jestem dziwka. 

 

Właśnie sobie odpowiedziałaś czemu masz jak masz.

 

Nie otworzyłaś ust i nie powiedziałaś czego potrzebujesz.

 

Polecam metodę, dwa drinki i jak się zacznie akcja powiedz swojemu partnerowi "traktuj mnie jak ostatnia dziwkę" ewentualnie "rób ze mną co chcesz" i 99% mężczyzn będzie wiedziało o co chodzi. 

 

  • Like 14
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red tak, tak bym mogła powiedzieć, gdybym była w układzie bez zobowiązań. Wtedy nie interesowałoby mnie, czy facet ma mnie za porządna. Ja chciałabym budować trwałe, długoterminowe relacje. Podczytuję męski dział o seksie i chyba wielu samców lubi trochę ostrzejsze zabawy. Dlaczego nie mogę na kogoś takiego trafic? ?

Przecież jak takiemu "grzecznemu" powiem "zeszmac mnie", czy coś w tym stylu, to od razu będę zdyskredytowana w jego oczach jako poważna kobieta na dłużej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był niedawno Twój temat że ścianą. Pisaliśmy, żeby nie skakać po kutasach, nie siadać na kutasową karuzelę, bo to się bardzo często źle kończy dla kobiety, że nie warto. Jesteś na dobrej drodze do stania się na materiałem na pump and dump. 

Edytowane przez manygguh
  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, tamelodia napisał:

Jak widzę, jacy są delikatni to nawet głupio mi zaproponować coś co by mi odpowiadało

 

Forum Bracia Samcy przedstawia kolejny odcinek rezerwatowej telenoweli pt. "Kobieca komunikacja". W dzisiejszym odcinku z serii "Domyśl się" w ramach sezonu 34567910 zatytułowanego "Moje myśli przecież do ciebie dolatują" rolę glówną gra @tamelodia.

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mosze Red napisał:

Polecam metodę, dwa drinki i jak się zacznie akcja powiedz swojemu partnerowi "traktuj mnie jak ostatnia dziwkę" ewentualnie "rób ze mną co chcesz" i 99% mężczyzn będzie wiedziało o co chodzi. 

 

 

Chyba byłem, w tym jednym procencie. :)

 

@tamelodia To, zachowuj się sama jak dziwka, a nie zapewne leżysz jak kłoda, i mówisz, że "chcesz ostrzej". Ubierz się zdzirowato (czyli fajnie), umaluj się seksownie (zapewne, po robocie się nie chce), ubierz wysokie szpile, przejdź przez sypialnie na czworaka (tylko, żebyś rano mogła wstać, do roboty), zarzuć włosami. To, podziała. Oczywiście, tylko raz mi się coś takiego zdarzyło, oczywiście musiałem to, żałośnie wyprosić. Zazwyczaj bzykałem trupy. 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manygguh, ale ja nie mówię o skakniu na karuzeli. Tego nie chcę. Chciałabym mieć porządny seks w stałym związku :)

@Bartek2 nie, nie leżę jak Kłoda. Ale mnie kręci męska dominacja w łóżku, więc jezeli ją będę dominującą to on nie będzie dominujący, prawda? 

@elogejter "kochanie, czy moglbys mnie zeszmacic?" czy któryś z samców nie straciłby do swojej kobiety szacunku po tym samym? Czy nadal bralibyscie pod uwagę, że może być matką waszych dzieci?

@NiesamowitySzymi, ostatnio mu nawet głębokie gardło zapodałam, ale stwierdził że chyba woli samym językiem. Cycki mi opadły xD

@Hipcio, do osiągnięcia szczytu potrzebny mi jest mój masażer :D ani mi samej ani facetowi nigdy się to nie udało. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tamelodia napisał:

Przecież jak takiemu "grzecznemu" powiem "zeszmac mnie", czy coś w tym stylu, to od razu będę zdyskredytowana w jego oczach jako poważna kobieta na dłużej. 

 

Będziesz spełnieniem seksualnych marzeń 99% mężczyzn ..... 

 

Prawie każdy mężczyzna chce mieć damę w życiu i obyciu, która jest jednocześnie dziwką w łóżku. 

 

Bardzo niewielu to się trafia, bo panie nie potrafią jasno komunikować, że im to pasuje i też tego chcą. 

 

Bez wyraźnego powiedzenie czego potrzebujesz nie będziesz miała tego czego potrzebujesz, chyba że fartem trafisz na mężczyznę, który się nie krępuje.

 

Temat wyczerpałem, jak się nie odezwiesz będziesz miała jak do tej pory, a skończy się to kiedyś skokiem w bok.

 

 

P.S. Facet nie ocenia czy jesteś puszczalska przez pryzmat tego co robisz z nim w łóżku, tylko przez pryzmat tego z iloma facetami to robisz i przez to co  w łóżku zrobiłaś TYLKO DLA NIEGO.

 

Więc możesz być totalnie uległa i wyuzdana, pod warunkiem że nie będziesz wyliczać ilu miałaś wcześniej partnerów i utrzymywać misia w przekonaniu, że takie rzeczy to tylko z nim się odważyłaś zrobić. Ego misiowi wywali w kosmos, a ty będziesz najwspanialszą partnerką we wszechświecie. 

 

Miś ale mnie zeszmaciłeś, marzyłam o tym odkąd zaczęłam myśleć o chłopakach, ale dopiero z tobą poszłam na całość + maślane oczka. 

 

Dałem ci kompleksowe rozwiązanie twojego problemu, wyjaśniłem czemu tak, dla mnie eot.   

  • Like 7
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tamelodia Krótko:

 

POWIEDZ MU TO

 

 Nie wiesz zareaguje - truuudno XD Dlaczego my mężczyźni mamy być wystawieni na odrzucenie albo za uznanie nas za dziwaków? Jest równouprawnienie, też cierp XD

A jak się wstydzisz albo boisz - to będziesz niespełniona... Ja sam chciałbym znaleźć taką co można trochę potarmosić, trenować albo zakładać jej obróżkę XD

Może gość tego skrycie chce ale się boi coś zrobić - a to dlatego że jak człowiek się naczyta o tych @metoo albo o tych ciągłych biednych gwałconych kobietach to się facet po prostu cyka - nikt za samo wsadzenie parówy nie chce mieć kłopotów bo to przecież powinno być przyjemne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramaja Awantura różnica polega na tym, że jeżeli ty powiesz swojej kobiecie, że masz takie a takie oczekiwania w łóżku, a ona uzna cię za dziwaka, no to ok, straciłeś kobietę, znajdzie się kolejna. Ja mam nabity licznik ?

@Adrianoob dzięki za poradę - nie kręcą mnie murzyni :D

@SzatanKrieger co to znaczy, że nie jestem dopasowana? 

 

@Mosze Red, spróbuję mu powiedzieć, ale obawiam się że może tego nie zaakceptować :D jak wspomniałam o tym, że chciałabym spróbować seks analny, to popatrzył na mnie dziwnie i skomentował, że może kiedyś. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, tamelodia napisał:

Jak widzę, jacy są delikatni to nawet głupio mi zaproponować coś co by mi odpowiadało, żeby nie pomyśleli że jestem dziwka. 

@tamelodia 

1. Co takiego by Tobie odpowiadało, czego oni nie robią? 

2. Uważasz że czytają w Twoich myślach? Wystarczy szczera rozmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, tamelodia napisał:

@manygguh, ale ja nie mówię o skakniu na karuzeli. Tego nie chcę. Chciałabym mieć porządny seks w stałym związku

 

Nie mówisz, nie chcesz, ale to się właśnie dzieje.

 

Symptomem tego jest niemożność stworzenia zdrowej relacji.

 

Porządny facet, ale miś - odstawić.

 

Ruchacz, ale do stabilnego związku, do wychowania dzieci niezbyt - odstawić, albo być odstawioną.

 

I tak w kółko (bo to karuzela), aż pojawi się on - Książę z bajki - rucha, zabawia, czuły-nieczuły dranio-miś i dziecko zrobi i na alimenty będzie łożył i zeszmaci i...

 

Zgranie się seksualnie wymaga czasu, a porządny facet na początku relacji może nie chciałby szmacić swojej partnerki. Tym bardziej postawiony przed tym zagadnieniem klasycznym "domyśl się".

Edytowane przez orkest
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tamelodia napisał:

@SzatanKrieger co to znaczy, że nie jestem dopasowana? 

Dużo by mówić ale wybierasz chłopaków niedopasowanych do Ciebie (w mojej ocenie).

 

Żadne "złote rady" nic nie zmienią, prędzej czy później znając jak funkcjonujesz ty jako kobieta to obstawiam, że go zostawisz ponieważ nie da Ci spelnienia, którego szukasz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trafiłaś na prawdziwego faceta.

 

 Czy miałaś kiedyś gościa, który zerżnął Cię tak, że łóżko złamało się wpół?

 

Czy miałaś kiedyś gościa, po którego wytrysku, trzeba było malować ściany?

 

Czy miałaś kiedyś gościa, po wizycie którego, z rana, musiałaś czołgać się do apteki, po morfinę, żeby uśmierzyć ból?

 

Jeśli nie, zadzwoń ( i tutaj mój numer hahaha)

 

Na poważnie, to uwielbiam kiedy moje kochanie prosi, błaga bym ostro zerżnął, szepcze na uszko.

 

Osobiście nie ma dla mnie nic bardziej podniecającego .

 

Komunikacja bejbe.

 

Naucz się komunikować.

A dostąpisz niebiańskiej rozkoszy.

  • Like 5
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.