Skocz do zawartości

Dlaczego trafiam na ciepłych misiów w łóżku?


tamelodia

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Mosze Red napisał:

rozwiązanie twojego problemu, wyjaśniłem czemu tak, dla mnie eot. 

 

Przecież tu do rana z 5 stron będzie xD. 

 

@tamelodia A może Twój facet  boi się(tak w skrócie) , że kiedyś przy rozstaniu/ rozwodzie, przypomni Ci się, że jednak był za ostry i w sumie to  podchodzi już pod gwałt.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tamelodia napisał:

@Ramaja Awantura różnica polega na tym, że jeżeli ty powiesz swojej kobiecie, że masz takie a takie oczekiwania w łóżku, a ona uzna cię za dziwaka, no to ok, straciłeś kobietę, znajdzie się kolejna. Ja mam nabity licznik ?

@Adrianoob dzięki za poradę - nie kręcą mnie murzyni :D

@SzatanKrieger co to znaczy, że nie jestem dopasowana? 

 

@Mosze Red, spróbuję mu powiedzieć, ale obawiam się że może tego nie zaakceptować :D jak wspomniałam o tym, że chciałabym spróbować seks analny, to popatrzył na mnie dziwnie i skomentował, że może kiedyś. 

 

 

Hehehe każda Polka mówi że nie kręcą ją murzyni i arabowie :) wiadomo jak jest. 

Mi jak baba piszczy i jęczy to jakoś szybciej dochodzę. Im więcej krzyczy i głośniej tym ja szybciej tryskam ( bo mnie to pewnie podnieca jakoś bardziej  te jęki ). Też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej działa prowokacja..

 

Stanowczo sprowadź go do ziemi. Zaciągnij na klęczkach do sypialni ciągnąc za krawat jak na smyczy. Ściągnij mu bokserki ustami, ugryź w udo, poproś o karę... Nie uwierzę, że nie poczuje chęci na ostry rewanż.

 

Nie wiem, czy Cię na to stać, ale jeśli zrobiłabyś to przekonująco, kusząco, z prawdziwą dzikością i polowaniem w oczach to niemożliwe by nie zadziałało. Aczkolwiek ważne jest to byś przekazała pałeczkę z uśmiechem i zrobiła to tak umiejętnie by nie poczuł się zbyt urażony i przesadnie zdominowany. To prawdziwa sztuka, która ma jedynie go pobudzić.

Edytowane przez melody
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bullitt napisał:

What? Co do licha? 

Ona już widzi że misio ma ograniczenia.

Nie uda mus się udawać bezwględnego skurwysyna, ZWŁASZCZA gdy mu o tym powie. Im więcej będzie misio się starał tym większy będzie czuła niedosyt że "tonieto". Bo ona WIE że misio tylko się stara. Że nie jest prawdziwy. Jest styropianowy. Misio musi być niedzwiedziem BEZ mówienia mu tego. A misio ją kocha, chce jej sprawiać przyjemność, tulić pieścić. Bo codziennie mu powtarza że uwielbia że jest taki romantyczny, że uwielbia się przytulać i że jest taki czuły i delikatny...

I w końcu zacznie szukać skurwysynów, takich prawdziwych. I płakać na forum że są skurwysynami.

Równia pochyła kobiecej psychiki,..

Edytowane przez ntech
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, tamelodia napisał:

@Ramaja Awantura różnica polega na tym, że jeżeli ty powiesz swojej kobiecie, że masz takie a takie oczekiwania w łóżku, a ona uzna cię za dziwaka, no to ok, straciłeś kobietę, znajdzie się kolejna. Ja mam nabity licznik ?

 

 

Czy ja mogę się dowiedzieć co to za tajemniczy "licznik" bo czytam po raz kolejny, że jakaś forumowiczka nie chce sobie go nabić. Dziewczyny czy wy tatuujecie sobie liczbę facetów na czole? Faceci nas gnoją, obniżają wartość kobiety pisząc, że ma przebieg a my im przyklaskujemy. Masz ochotę zmienić partnera to go zmień. Masz ochotę z kimś uprawiać sex to to rób. Czemu ktoś ma Ci narzucać swoje zasady moralne. Będziesz się gorzej czuła jak będziesz miała przebieg 5 facetów niż jak miałaś 4. Nie rozumiem. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tamelodia

Jeśli facet nie czuje klimatu bdsm, to nie doświadczysz z jego strony dominacji. Już słyszałem od koleżanki o przypadku, że nawet jak związał to dalej nie wiedział co zrobić i na tym się skończyło. 

 

Kobiety lubią być uległe, albo można je tego nauczyć, więc może i z dominacją się da. Może kupcie gry erotyczne, gdzie są kostki, instrukcje i akcesoria. To powinno trochę popchnąć go o krok dalej, a Ty musisz już zrobić tak, aby się nie krępował wskoczyć o poziom wyżej i wiedział gdzie są Wasze limity. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze, ze ten temat powstał, to z kim ty się umawiasz, że na miśkiewiczów trafiasz. Siebie z wyglądu na ile byś oceniła? 

10 minut temu, Anastazja napisał:

Czy ja mogę się dowiedzieć co to za tajemniczy "licznik" bo czytam po raz kolejny, że jakaś forumowiczka nie chce sobie go nabić. Dziewczyny czy wy tatuujecie sobie liczbę facetów na czole? Faceci nas gnoją, obniżają wartość kobiety pisząc, że ma przebieg a my im przyklaskujemy. Masz ochotę zmienić partnera to go zmień. Masz ochotę z kimś uprawiać sex to to rób. Czemu ktoś ma Ci narzucać swoje zasady moralne. Będziesz się gorzej czuła jak będziesz miała przebieg 5 facetów niż jak miałaś 4. Nie rozumiem. 

@absolutarianin proszę wypowiedz się, bo ja na tę Panie już nie mam siły ?

 

Tylko później @Anastazja, kobiety z licznikiem dziwnym trafem nie potrafią stworzyć długotrwałego związku. Ciekawe czemu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, Jonash said:

Nie wierze, ze ten temat powstał, to z kim ty się umawiasz, że na miśkiewiczów trafiasz. Siebie z wyglądu na ile byś oceniła? 

@absolutarianin proszę wypowiedz się, bo ja na tę Panie już nie mam siły ?

 

Tylko później @Anastazja, kobiety z licznikiem dziwnym trafem nie potrafią stworzyć długotrwałego związku. Ciekawe czemu? 

 

Pytanie tylko na cholerę jej długotrwały związek z miśkiem czy innym absolutarianinem, żeby ją głowa zaczęła boleć?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z tego co @melody napisała to ja po prostu nie mogę ?

 

Babka chcąc stworzyć dominującego faceta musi go umiejętnie między innymi ugryźć go w udo by ten "zadziałał mocniej" dobrze, że nic nie piłem bo po prostu mnie to serdecznie rozbawiło, praktycznie do łez. Jest to topowe poczucie humoru, boże jak sobie to wyobrażam o jaaa - genialne!

Mimo wielkich chęci i kunsztu jakim posłużyła się @melody w opisie wersji wydarzeń, gdzie absztyfikant "bierze Cię mocniej" to naprawdę gdy sobie to wyobrażam to jest to tak komiczne i zabawne, że po prostu no nie mogę się powstrzymać i muszę dodać, że lepiej naprawdę to zrób umiejętnie albo facet popłacze się ze śmiechu (ja bym się popłakał) gdybyś sciągneła mi majtki zębami a potem kazała się odwrócić i ugryzła w tyłek. Oprócz śladu zębów na tyłku i zdziwienia na twarzy bym się zaczął śmiać jak mysz do sera.

 

Generalnie nie to, żebym odmawiał pannie @melody magicznych sposobów na stworzenie dominującego samca bo faktycznie to może zadziałać ale może faktycznie do tego trzeba mieć kunszt ale jeśli facet nie ma w sobie tego żaru to naprawdę możesz się poczuć jak kotlet schabowy i zrobić się może Ci po prostu głupio, także lepiej potrenuj wpierw :D 

 

Pozwól, że przedstawię swoją wersję wydarzeń:

 

Mi się wydaje, że po prostu Ty chcesz faceta, takiego że jak będziesz sobie smarowała chleb ze smalcem i kroiła cebulkę do niego to on Cię weźmie znienacka, na dziko tak że zapomnisz o smalczyku ze skraweczkami i skupisz się na pożądaniu i żądzy tak? I weźmie Cię mocno, silnie, zdecydowanie, dominująco chociażby na podłodze, tak? I bez większego pytania "czy można, czy wypada" tylko chcesz konkretnego działania i konkretnej dzikości, czy dobrze myślę?

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to możliwe ? musisz mieć wyjątkowego pecha

90% facetów jakich poznałam, przejawiało oznaki dominacji, jak wspominałam o klimatach bdsm to każdy wiedział o co cho

Pytaj na etapie randkowania facetów jaki lubią seks. 

A tuż przed poinformuj, żeby Cię zerżnął jak... raz, ze to nakręca, a dwa daje mu pozwolenie na to by podziałał mocniej.

Nie wiem może faceci w dobie "metoo" się boją ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo braki w komunikacji, albo uległość męska wynikła z pitolenia feminazi o tym że każde wykazanie inicjatywy bez pytania jest gwałtem. A spytanie się "Kochanie, mogę Ci się odlać na twarz a potem wydymać Ci usta do porzygu" Brzmi śmiesznie i strasznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Colemanka napisał:

Pytanie tylko na cholerę jej długotrwały związek z miśkiem czy innym absolutarianinem, żeby ją głowa zaczęła boleć?

Rynek jest zepsuty. 99% facetów, którzy chcą wejść w długotrwały związek jest misiami i pantoflami. 

Mam sporo kolegów i akurat ci którzy mają żonę/narzeczoną nigdy nie mogą się spotkać. Straszne to. 

9 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

chcesz konkretnego działania i konkretnej dzikości, czy dobrze myślę?

Mnie zadowoli męska dominacja w łóżku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tamelodia napisał:

Już chyba gdzies się wypowiadałam, że lubię klimat bdsm. Bardzo mnie kręci, ale w sferze fantazji tylko, bo nigdy nie trafiłam na nikogo odpowiedniego.

Jeden z hejterów naszego Bossa lubi ten sport dogadajcie się?

12 godzin temu, tamelodia napisał:

Przecież można mieć fajny seks w związku, tylko dlaczego ja trafiam na takich misiów? 

Bo misie nie są jak Bad boye ostrzy, zdecydowani, brutalni, agresywni.

Druga sprawa to taka ,że  Czady gustują w najładniejszych kobietach. 

Skoro na takich nie trafiasz to nie jesteś atrakcyjna i zostaje ciepły miś?.

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, deomi said:

Nie wiem jak to możliwe ? musisz mieć wyjątkowego pecha

90% facetów jakich poznałam, przejawiało oznaki dominacji, jak wspominałam o klimatach bdsm to każdy wiedział o co cho

Pytaj na etapie randkowania facetów jaki lubią seks. 

A tuż przed poinformuj, żeby Cię zerżnął jak... raz, ze to nakręca, a dwa daje mu pozwolenie na to by podziałał mocniej.

Nie wiem może faceci w dobie "metoo" się boją ?

 

Jak będzie bajdurzyć z facetem o seksie grubo przed konsumpcją to ją zakwalifikuje jako laskę typowo do FWB (mam ten sam ‘problem’) na zasadzie gada o seksie –> chodzi jej tylko o seks -> puszczalska. Męski syndrom madonny i ladacznicy. A to niekoniecznie tak jest. Babka gada o seksie, bo seks jest w fhuj ważny. Tak tak Panowie, a nie tylko rodzenie dzieci, ognisko domowe, gotowanie i inne codzinne pierdy.

 

Inna kwestia to niektórzy faceci są tak wrażliwi, że podobnież nie są w stanie się przełamać. Choć ja się tylko z jednym takim (deklaracyjnie) spotkałam, a że w deklaracje za bardzo nie wierzę, to może powiem ‘sprawdzam’. Normalnie spotykałam zawsze takich jak Ty Deomi, żadnych miśków. Tylko wydaje mi się, że to nie przypadek. Po prostu takich przyciągamy, a później prowokujemy.

 

@tamelodia spróbuj być bardziej prowokacyjna, zachowywuj się w sposób wyuzdany. To raz, a dwa możesz spróbować Go podkur*ić, podrażnić się z Nim.

Edytowane przez Colemanka
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Colemanka napisał:

Babka gada o seksie, bo seks jest w fhuj ważny. Tak tak Panowie,

Wiemy, wiemy?

10 minut temu, Colemanka napisał:

a nie tylko rodzenie dzieci, ognisko domowe, gotowanie i inne codzinne pierdy.

Akurat dla nas mężczyzn to jest ważniejsze i tego oczekujemy od kobiet bo po co niby z wami się wiązać??

A seks to możemy sobie ogarnąć u pań do towarzystwa pełno tego?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bullitt napisał:

Trafiasz na pizdusiow to tak masz. Konkretnych samców jest niewielu. Szukajcie a znajdziecie!

 

No ale nie da się nimi sterować więc jest Misio. Misio jest wygodny.

Dwa - może być tak, że w jej zasięgu jest tylko Misio, nie wymarzony Czad.

Trzy - to jest temat pt. "nie domyśla się numer 123456789".

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Iceman84PL napisał:

Akurat dla nas mężczyzn to jest ważniejsze i tego oczekujemy od kobiet bo po co niby z wami się wiązać??

Ważniejsze dla mężczyzn z tego forum, i to też nie wszystkich. Nie uogólniaj proszę :D

Obecnie jestem na takim etapie, że jeżeli obecny facet będzie zupełnie niezainteresowany tematem, to będę musiała zakończyć tą relację. I znajdę sobie kogoś na fwb tylko po to żeby w końcu mieć normalny seks. Naprawdę, chciałabym kiedyś spróbować normalnego seksu. 

Moja atrakcyjność to takie 5/10, tak śmiejcie się ze mnie jestem pasztetem. Jak schudnę to może będzie 6/10 ale u mnie jest tego typu problem, że co sobie schudne to sobie przytyję. Po prostu nie jestem w stanie chodzić wiecznie głodna i jak zaczynam jeść normalnie to nie zauważam kiedy tyję. I tyle ?

Za to ćwiczę 3-4x w tygodniu, czasem 6x w tygodniu. 

@niemlodyjoda, mój były nie był misiem, nie dało się nim w ogóle sterować i byłam z nim 3!!! Lata. A seks był średni. Obecny facet jest w tym dużo lepszy. Nie wiem czy jest ciepłym misiem, bo nim nie steruję xD ot, spotykamy się kilka razy w tygodniu. On chciałby chyba częściej, ale mi wystarczy. 

Edytowane przez tamelodia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.