Skocz do zawartości

COVID - po co ?


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Kespert napisał:

4. Prostytutka

Veto. Alfons - ktoś musiał ogarnąć te rozwydrzone damy. Ustalmy to w końcu: najstarszy zawód świata? ALFONS. Oddajcie królowi co królewskie.

Jak czytam teksty @Bonzo to: mój brat z innej matki. :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Imiennik said:

To zwykłe dokręcanie śruby, socjalizm to mamy już, on już swoje zrobił, ogłupił i podzielił społeczeństwo.

 

Z niektórych tekstów w tym temacie normalnie nie mogę wyrobić, np:

Kradzież nigdy nie będzie prawem nabytym, zejdźmy na ziemię. Przy jednoczesnym zniesieniu podatków i poprzednim zwiększeniu nakładów na wojsko i policję do niczego by nie doszło. Kilku marksistów z powołania dostałoby kulkę, resztę spałować i zamknąć do pierdla dla przykładu, a nie pobłażać jak dla bydła z BLM w USA.

Tu już nawet nie chodzi i system, bo obecnie mamy jego mieszankę. Problemem jest syf w systemie i jego same założenia. Dlaczego państwo tyle się ceni za ziemię? Dlaczego mieszkanie kosztuje 500-700k skoro zostało postawione za mniej niż 100k? Kwestia zezwoleń państwowych, to tworzy monopol, urzędnika zawsze przekupisz. 

Niby jak niszczą planetę? Jak ludzie pracujący mieliby tego dokonać? Myślisz, że każdy w pracy spala dziennie 10 ton opon i odpala bombę atomową?

No może nie każdy chce zostać weganinem? Pomyślałeś o tym? Ja doceniam weganizm, ale bez mięsa nie przetrwam. Wałówa musi być albo dobra rybka. Niepokoi Cię gdy jem wypasionego burgera?

Dokładnie, światowe forum ekonomiczne się samo wysprzęgliło :)

No tak, każdy chodzi z kilofem i dynamitem do pracy by kolejny kawałek ziemii wyrwać. Chyba za dużo o przeludnieniu się naczytałeś. Ziemia nie jest przeludniona, da się nas wszystkich upchnąć na byle małej wysepce patrząc matematycznie. Takich wysepek jest od groma, a mamy przecież gigantyczne kontynenty. Zasłoń okno z widokiem na miasto, obejrzyj parę filmów przyrodniczych czy innego Cejrowskiego. Całe hektary niezamieszkałej ziemii. Jest z czego korzystać jeszcze przez wiele lat.

Nie mamy żadnego przeludnienia, to że ludzie ściskają się w miastach o niczym nie świadczy. Jeździłeś kiedyś po Polsce chociaż? Same łąki i lasy. Trzymanie zasobów w łapie przez rząd wiadomo jak się kończy, historia już nie raz pokazała. Mamusi potrzebujesz do wydzielania? Kto będzie to produkował?

 

 

Ja w tej koronapanice nie widzę żadnej rywalizacji wśród państw, prędzej współpracę w sianiu propagandy. Wszyscy robią to samo. Podział na USA i Chiny według mnie ulega zatarciu. Już jestem bliższy scenariuszowi ze światowego forum ekonomicznego. Banksterka jest zjednoczona, w tej samej łapie leży dolar, funt, euro, jen, juan, sznurki marionetek na globalną skalę. 

 

Niszczenie rozumiem przez wykonywanie zbędnej pracy, na przykład produkcji cocali czy zabijania zwierząt na masową skale. Obecnie w społeczestwach Europy i USA jedynie garstka ludzi robi prace niezbędne i pożytyczne, reszta niszczy planete więc chyba lepiej żeby nic nie robili.

 

Nie chodzi tyle o przeludnienie ziemi a dostęp do zasobów, nie we wszystkich cześciach świata to obserwujemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Imiennik napisał:
4 godziny temu, tylkochwila133 napisał:

Na przykład można zakazać połowu ryb, jedzenia mięsa itp. od tego na świecie nikt by nie umarł, a uspokoiło by to życie na planecie, i zaprzestano by holokaustu zwierząt. 

No może nie każdy chce zostać weganinem? Pomyślałeś o tym? Ja doceniam weganizm, ale bez mięsa nie przetrwam. Wałówa musi być albo dobra rybka. Niepokoi Cię gdy jem wypasionego burgera?

 

Mnie niepokoi, bo hodowla zwierząt na masową skalę jest nie tylko obrzydliwa i powoduje ich skrajne cierpienie, ale też prowadzi do niszczenia świata żywego: na uprawy paszy przeznacza się wielkie areały, zużywa się mnóstwo wody.

Ja rozumiem, że "nie chcesz" zostać weganinem. Jednak czasem od tego nie wszystko zależy.

 

Co do tego, czy nie przetrwasz, jako praktykujacy kalistenik polecam ci poznanie Franka Medrano:

 https://wegepedia.pl/frank-medrano-dieta/

 

On daje radę nie tylko przetrwać, ale i ciut więcej. 

 

Sprawa jest prosta, bo planeta jest jedna ("There is no planet B"):

1. albo się ograniczamy w rozmnażaniu i za kilka pokoleń jest nas mniej - i wtedy można mieć "wypasione burgery",

2. albo cześc z nas (ta biedniejsz i głupsza, czyli rządzona) przechodzi na paszę z wodorostów, może z dodatkiem kryla dla wyróżniających się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Kpt. Skok said:

 

Mnie niepokoi, bo hodowla zwierząt na masową skalę jest nie tylko obrzydliwa i powoduje ich skrajne cierpienie, ale też prowadzi do niszczenia świata żywego: na uprawy paszy przeznacza się wielkie areały, zużywa się mnóstwo wody.

Ja rozumiem, że "nie chcesz" zostać weganinem. Jednak czasem od tego nie wszystko zależy.

 

Co do tego, czy nie przetrwasz, jako praktykujacy kalistenik polecam ci poznanie Franka Medrano:

 https://wegepedia.pl/frank-medrano-dieta/

 

On daje radę nie tylko przetrwać, ale i ciut więcej. 

 

Sprawa jest prosta, bo planeta jest jedna ("There is no planet B"):

1. albo się ograniczamy w rozmnażaniu i za kilka pokoleń jest nas mniej - i wtedy można mieć "wypasione burgery",

2. albo cześc z nas (ta biedniejsz i głupsza, czyli rządzona) przechodzi na paszę z wodorostów, może z dodatkiem kryla dla wyróżniających się.

 

 

 

 

NIE JESTEM ZA OGRANICZENIEM ROZMNAŻANIA SIĘ !!!! TO ZBRODNIA I KAŻDY KTO TO PROMOJU JEST ZBRODNIARZEM I ZASŁUGUJE NA KARE ŚMIERCI !!!.

Problemem niszczenia planety są własnie wielke koncerny globalistów, mordowanie zwierząt, inwestowanie rządów i koncernów w indywidualne środki transportu zamiast w transport zbiorowy, i wiele innych. Nie tędy droga w niszczeniu młodzieży żeby się nie rozmnażali.

Gówno w USA traffic-jam-major-USA-cars-e145814230133

 

Czy szybka kolej we Francji ?

 

tgv_2-1200x600.jpg

Podciągnąć szybką kolej spiętą z systemem odnawialnych źródeł energii do każdego miasta a nawet miasteczka. I ludzie przestaną migrować do wielkich miast, zastopowana zostanie budowa babilona, ludzie będą spokojnie sobie żyć w małych miasteczkach, a na weekend będą robić wypad do miasta.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Obliteraror said:

Co to jest babilona?

Babilon czyli centralizacja państwa, i rozwalanie prowincji w imie zbudowania nowego porządku świata. 

centralizacja w taki sposób że ludzie na prowincjach są gnębieni i zyski wysysane do centralnych miast gdzie są siedziby wielkich korporacji

To zbrodniarze z USA likwidują kolej w Europie czyli jej dziedzictwo !!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Obliteraror said:

A kto za to zapłaci? :) I co z tymi, którzy wolą transport indywidualny? Do obozów?

 

Nie będą mieli takiej potrzeby tak jak mieszkańcy dużych miast, to władze celowo sabotażują kolej, są przekupywane przez koncerny motoryzacyjne. A to prowadzi do niszczenia planety i pogoni za gównem każdego człowieka. Kolej zapewnia bezpieczeństwo. Do podrózy pomiędzy małymi miasteczkami wystarczą rowery, nogi, . pomiędzy więszymi miastami to wyłącznie kolej. Auta wyłacznie do transportu żywności i handlu. 

 

Ten system i tak zmierza do transportu zbiorowego, tylko te sk....... to niszczą. Przykłądem są autonomiczne samochody elona muska. Czy nie widzicie porażki tego goscia ? Po co każdemu pudło w którym będzie siedział zamknięty, jak można wszystkich zabrać koleją gdzie będą spędząc czas razem. czytać. Śmierć tym bandytom z globalnych koncenrów którzy dążą do izolacji ludzi pod pozorem pandemii i niszczeniu struktur społecznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tylkochwila133 napisał:

Nie będą mieli takiej potrzeby tak jak mieszkańcy dużych miast, to władze celowo sabotażują kolej, są przekupywane przez koncerny motoryzacyjne

Sabotują. I dawaj dowody, przecież na pewno masz jakieś na te teorie. Dowody, źródła, opinie ekspertów.

 

8 minut temu, tylkochwila133 napisał:

to prowadzi do niszczenia planety i pogoni za gównem każdego człowieka

??

 

8 minut temu, tylkochwila133 napisał:

Do podrózy pomiędzy małymi miasteczkami wystarczą rowery, nogi, . pomiędzy więszymi miastami to wyłącznie kolej. Auta wyłacznie do transportu żywności i handlu. 

O, na pewno. W takich Stanach na pewno wystarczą nogi i rower : ) Ale wiesz, Ty nie jesteś od tego by mówić i decydować ludziom, co im wystarczy, a co nie. Ja nie cierpię zbiorkomu prócz samolotów, na przyklad. I co mam zrobić? :)

 

8 minut temu, tylkochwila133 napisał:

Po co każdemu pudło w którym będzie siedział zamknięty, jak można wszystkich zabrać koleją gdzie będą spędząc czas razem. czytać

W pełni autonomicznym aucie spokojnie sobie poczytasz, jak zakładam:)

 

A bardziej poważnie. Masz trochę ponad 20 lat, z tego co pamiętam. Nie sądzisz, że zamiast pisać pierdoły jak powyżej (z których nie będziesz miał chleba w dorosłym zyciu) nauczyć się czegoś nowego, zająć sobą i własnym rozwojem? Do przemyślenia.

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Kpt. Skok napisał:

 

Mnie niepokoi, bo hodowla zwierząt na masową skalę jest nie tylko obrzydliwa i powoduje ich skrajne cierpienie 

(...)

Sprawa jest prosta, bo planeta jest jedna ("There is no planet B"):

1. albo się ograniczamy w rozmnażaniu i za kilka pokoleń jest nas mniej - i wtedy można mieć "wypasione burgery",

2. albo cześc z nas (ta biedniejsz i głupsza, czyli rządzona) przechodzi na paszę z wodorostów, może z dodatkiem kryla dla wyróżniających się.

 

Tutaj się zgodzę i ma to jeszcze inny aspekt, mianowicie jakość. Szczerze jako mieszczuch wolałbym spokojne życie w wiejskim otoczeniu, własne smakuje najlepiej, a bydło na burgera zrelaksowane w naturalnym środowisku.

Godzinę temu, tylkochwila133 napisał:

 

Niszczenie rozumiem przez wykonywanie zbędnej pracy, na przykład produkcji cocali czy zabijania zwierząt na masową skale. Obecnie w społeczestwach Europy i USA jedynie garstka ludzi robi prace niezbędne i pożytyczne, reszta niszczy planete więc chyba lepiej żeby nic nie robili.

 

Nie chodzi tyle o przeludnienie ziemi a dostęp do zasobów, nie we wszystkich cześciach świata to obserwujemy. 

Z tą masówka nic nie zrobisz dopóki ludzie będą żyli w miastach, w betonowych lasach. Tu najprościej o żarcie z marketu. 

Nie do końca większość ludzi działa w takim przemyśle, prawdę mówiąc jest to mniejszość. Chociażby meble potrzebują transportu, transport branży metalurgicznej, elektronicznej na zbudowanie pojazdów, do tego rafinerie by mieć paliwo. Dużo branż działa jak podpora dla tych zwyczajnych, by mogły mieć większy zasięg. Do tego jeszcze prawnicy, księgowość. Zobacz ile od głupiego taboretu zależy, a nigdzie żadne zwierze nie ucierpiało ;)

 

Inną kwestią jest jakość produktów, ich powtarzanie.

 

3 godziny temu, Bonzo napisał:

Ale przeciez JEST prawem nabytym ! W każdym razie tak stanowią tutejsze (i nie tylko tutejsze) przepisy.

 

W USA gdzie ludzie są uzbrojeni - moze nie
Ale w Polsce czy w Europie Zachodniej - mam wątpliwości

 

Potem napiszę więcej - bo zbierają się ciekawe przemyślenia.

No ja miałem takie przemyślenie by wcześniej "uzbroić" naród. Wprowadzić pełen legal na gnaty, dać rok-dwa ludziom na zakup broni i jazda z wolnością. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Obliteraror said:

O, na pewno. W takich Stanach na pewno wystarczą nogi i rower : ) Ale wiesz, Ty nie jesteś od tego by mówić i decydować ludziom, co im wystarczy, a co nie. Ja nie cierpię zbiorkomu prócz samolotów, na przyklad. I co mam zrobić? :)

To się nauczysz przejawiać sympatie do ludzi, a nie tak jak koncerny i pseudo arystokracja grodzą się przed ludźmi. ogrodzeniami, kamerami, numerkami !!!!! Zwykli ludzie tego nie robią, widać kto tu jest naprawde złodziejem i niszczy tą planete.

 

 

1 minute ago, Obliteraror said:

 

W pełni autonomicznym aucie spokojnie sobie poczytasz, jak zakładam:)

Tak ten pseudo dream, sorry ale nie będzie takiego zakończenia, ludzie w to nie pójdą. Dowodem tego są !!

 

https://www.medexpress.pl/coraz-wiecej-amerykanow-odbiera-sobie-zycie/70711

 

 

 

 

1 minute ago, Obliteraror said:

 

A bardziej poważnie. Masz trochę ponad 20 lat, z tego co pamiętam. Nie sądzisz, że zamiast pisać pierdoły jak powyżej (z których nie będziesz miał chleba w dorosłym zyciu) nauczyć się czegoś nowego, zająć sobą i własnym rozwojem? Do przemyślenia.

 

To właśnie przyszłość mojego życia, i nie pozwole by te ku.  by mi go psuły, bo nie mam ochoty gonić za samochodami autonomicznymi by potem samotnie jeździć autostradami tylko chce żyć we wspólnocie. 

4 minutes ago, Imiennik said:

Tutaj się zgodzę i ma to jeszcze inny aspekt, mianowicie jakość. Szczerze jako mieszczuch wolałbym spokojne życie w wiejskim otoczeniu, własne smakuje najlepiej, a bydło na burgera zrelaksowane w naturalnym środowisku.

Z tą masówka nic nie zrobisz dopóki ludzie będą żyli w miastach, w betonowych lasach. Tu najprościej o żarcie z marketu. 

Nie do końca większość ludzi działa w takim przemyśle, prawdę mówiąc jest to mniejszość. Chociażby meble potrzebują transportu, transport branży metalurgicznej, elektronicznej na zbudowanie pojazdów, do tego rafinerie by mieć paliwo. Dużo branż działa jak podpora dla tych zwyczajnych, by mogły mieć większy zasięg. Do tego jeszcze prawnicy, księgowość. Zobacz ile od głupiego taboretu zależy, a nigdzie żadne zwierze nie ucierpiało ;)

 

Inną kwestią jest jakość produktów, ich powtarzanie.

 

No ja miałem takie przemyślenie by wcześniej "uzbroić" naród. Wprowadzić pełen legal na gnaty, dać rok-dwa ludziom na zakup broni i jazda z wolnością. 

 

 

Aha czyli dobrałeś taką narracje że żeby nie psuć planety to należy zamknąć ludzi na wsiach, żeby konsumowali śmieci wielkich koncernów i nie spędzali ze sobą czasu tzw. depopulacja przez izolacje ludzi, natomiast mięso mają jeść dalej ??

 

Super, zbrodniczy pomysł, bo moim zdaniem ludziom trzeba organizować wspólne spędzanie czasu, wzmacnianie wspólnoty, ograniczać niszczenie planety, zbędną konsumpcje, jedzenie mięsa. Żeby ludzie nie wpadali w choroby psychiczne, uwolnili się od koncernów, i cieszyli się szczęściem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tylkochwila133 napisał:

To się nauczysz przejawiać sympatie do ludzi, a nie tak jak koncerny i pseudo arystokracja grodzą się przed ludźmi. ogrodzeniami, kamerami, numerkami !!!!! Zwykli ludzie tego nie robią, widać kto tu jest naprawde złodziejem i niszczy tą planete.

Ale ja tego nie chcę, komuszku. Ja chce się grodzić i mieć kontakt tylko z tymi z którymi chcę go mieć. To moje prawo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Obliteraror said:

Ale ja tego nie chcę, komuszku. Ja chce się grodzić i mieć kontakt tylko z tymi z którymi chcę go mieć. To moje prawo. 

 

To może cela wiezienna ?

Ja myśle że ci właściciele tych koncernów ogrodzonych i pod kamerami mają jakiś sentyment do cel wieziennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Obliteraror said:

Tak myślałem. Obserwowanie komunisty powinno odbywać się jedynie przez krótką chwilę i z dalszej odległości. Do czasu, aż muszka zetknie się ze szczerbinką.

 

NIe jestem komunistą w znaczeniu tego co było w zsrr ale słowo "komunizm" oznacza wspólnote czyli to co było przed przebyciem chrześcijańśtwa do Polski 

osada_slawutowo_tytulowe-870x500.jpg

 

5c7024d7882c0_o_full.jpg

 

 

Musi być jakiś środek, bo izolowanie ludzi by pędzili za gównem, wpadali wfrustracje jest zbrodnicze. To samo z płatną edukacją w USA, jest ona zbrodnicza, powinna być darmowa. 

I takie wspólnoty należy połączyć szybką koleją.

Natomiast  to jest Dom Bila Gatesa Super efektywne nie ??? Pewnie się tam masturubuje i obmyśla szczepionki, i kto tu jest prymitywem ludzie z PRL czy koleś który mieszka w lesie ?

 

z25280748Q,Dom-Billa-Gatesa-w-Seattle.jp

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz padnie: trzeba wyeliminować czynnik ludzki.

43 minuty temu, tylkochwila133 napisał:

To samo z płatną edukacją w USA, jest ona zbrodnicza, powinna być darmowa. 

Ruszaj zatem na podój USA, tam wystrzelą Cię jako pierwszego na czerwoną planetę - zobaczymy jak sobie poradzisz.

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, zuckerfrei said:

Zaraz padnie: trzeba wyeliminować czynnik ludzki.

Ruszaj zatem na podój USA, tam wystrzelą Cię jako pirwszego na czerwoną planetę - zobaczymy jak sobie poradzisz.

Czekamy aż liczba bezdomnych z 40 mln wzrośnie do 100 mln ?

7 minutes ago, zuckerfrei said:

Zaraz padnie: trzeba wyeliminować czynnik ludzki.

Ruszaj zatem na podój USA, tam wystrzelą Cię jako pirwszego na czerwoną planetę - zobaczymy jak sobie poradzisz.

 

przecież wiesz że to zbrodnia, biznesmen w USA który ma sieć burdeli, fabryke czekolady, zakład holokaustu zwierząt, macdonalda, produkcji zbrojeniowej, cocali wysyła córke na studia do harvardu a zwykli ludzi robotnicy którzy na przykład remontują domy są bezdomni i nie stać ich na edukacje dzieci. A teraz chcą nam dać ten model jako NWO dla całego świata, niech wyp.......

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Kpt. Skok said:

na uprawy paszy przeznacza się wielkie areały, zużywa się mnóstwo wody.

Rany, jak wszyscy powtarzają ten sam absurdalny zestaw argumentów podany do klepania przez ideologów. 

Woda się nie zużywa. Gdyby się zużywała, to już by jej nie było ani kropli. Mało tego - ma magiczną zdolność oczyszczania się! Ponadto mamy nawet technologie jej odsalania! Niesamowite to wszystko, co?

Areały - większość nie nadaje się pod uprawy żywności dla ludzi, ale świetnie sobie radzi z produkcją "celulozy" dla przeżuwaczy. Jak zaczniemy jeść trawę, to ten argument o areałach kupuję.

Co do cierpienia zwierząt, to tak, nagminne są przypadki rolników, którzy jak nie prześwięcą z rana swoich świń kłonicą po grzbietach żeby usłysześ ich kwik boleści, to są chorzy resztę czasu. 

I nie wyskakuj mi tylko z wycinaniem lasów, bo je się głównie cięło pod uprawę palmy kokosowej dla wegan. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Rnext said:

Rany, jak wszyscy powtarzają ten sam absurdalny zestaw argumentów podany do klepania przez ideologów. 

Woda się nie zużywa. Gdyby się zużywała, to już by jej nie było ani kropli. Mało tego - ma magiczną zdolność oczyszczania się! Ponadto mamy nawet technologie jej odsalania! Niesamowite to wszystko, co?

Areały - większość nie nadaje się pod uprawy żywności dla ludzi, ale świetnie sobie radzi z produkcją "celulozy" dla przeżuwaczy. Jak zaczniemy jeść trawę, to ten argument o areałach kupuję.

Co do cierpienia zwierząt, to tak, nagminne są przypadki rolników, którzy jak nie prześwięcą z rana swoich świń kłonicą po grzbietach żeby usłysześ ich kwik boleści, to są chorzy resztę czasu. 

I nie wyskakuj mi tylko z wycinaniem lasów, bo je się głównie cięło pod uprawę palmy kokosowej dla wegan. 

 

Wy dalej nie rozumiecie przyczyny, niszczenie odbywa się przez to że ludzie robią lub kupują złe rzeczy. Żeby to uspokoić trzeba ludziom stworzyć wspólnote. 

 

To frustraci chodzą na siłownie żeby kupować tony miesą i ładować to w siebie dla masy. Dzieci wychowane w społecznościach nie są na to nastawione. Dlatego napisałem że jedynym rozwiązaniem żeby zatrzymać niszczenie ziemi, to nie można doprowadząc do tego żeby taki bill gates się budował w lesie, albo ten zamek w stobnicy.

 

Czy was poje....... ???

zobaczcie co się tu odwala

18d1ced1bd7bc6-948-568-0-0-3500-2099.jpg

 

 

a teraz zamek krzyżacki która można pięknie odbudować stoi i niszczeje

 

Zamek_radzyn_3.jpg

 

 

czyli widzicie już gdzie jest problem ? demoralizacja ludzi i robienie burdelu w postaci zbędnej konsumpcji i wytwarzaniu zbędnych towarów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.