Skocz do zawartości

Wyciągi jednak można otwierać, zeszła pomyłka


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kto tam rządzi? Małpy czy ludzie rozumni? 

 

Wkradł się najprawdopodobniej błąd w PKD i stacje narciarskie będą mogły  ruszyć.  O co chodzi? Mało tam ekspertów z żeby sprawdzić PKD itp. ?

 

Chodzi o błąd w pkd czy o łapóweczkę kilka mln? Robią z ludzi idiotów czy jak?

Stacje wydały miliony na naśnieżanie, następnie się je zamyka, żeby teraz mówić że chyba wkradł się błąd?

 

Debile totalne!

Antypatrioci.

Ps. Kto będzie jeździć na wyciągach skoro zakaz wyjazdów? Żołnierze,  pielęgniarki? Raczej z tego się stacje nie utrzymają..... paranoja totalna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adrianoob napisał:

Panowie kto tam rządzi? Małpy czy ludzie rozumni? 

Na pewno nie Polacy?

Godzinę temu, Adrianoob napisał:

Jeszcze te pedałki z WHO straszą jakąś tajemniczą  chorobą " X ". Że niby ma być dużo straszniejsza od " tego z czym się teraz zmaga cały świat."

No tak covid nie przyniósł zamierzonych rezultatów to już szykują kolejną zarazę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Na pewno nie Polacy?

No tak covid nie przyniósł zamierzonych rezultatów to już szykują kolejną zarazę?

Kurde też tak myślę.  Sprzedaję auto co mam takie droższe i wpłacę sobie na konto, będę oszczędzać.  Kupuję asterkę bożą za 3 tysiące  w automacie i takim będę jezdzić. Wolę gotówkę niż auto za 30k+.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adrianoob napisał:

Sprzedaję auto co mam takie droższe i wpłacę sobie na konto, będę oszczędzać.

Brawo ty?

3 minuty temu, Adrianoob napisał:

Wolę gotówkę niż auto za 30k+.....

Idą ciężkie czasy gotówkę lepiej mieć. 

 

4 minuty temu, Adrianoob napisał:

Kupuję asterkę bożą za 3 tysiące 

 Z tego co wiem to Konon już ją sprzedał?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Garrett napisał:

Automat do takiego silnika?? Oszalałes? Jak ty bedziesz spod świateł ruszał z piskiem opon! Wdział w Ferrari automat kiedy?? :D

To są też 1.8 jak coś. Jakoś ruszy.... teraz mam 270hp i nie wykorzystuję nawet połowy jej mocy więc po co tyle mi tych koni. Wolę gotówkę jednak, chyba dorosłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Adrianoob napisał:

Gdzie się zmywasz?

Uciekam ze służby w WP po tym jak przyszło do nas pismo z wytycznymi w sprawie szczepień. Ogólnie przeczuwałem to, pracę już sobie załatwiłem i czas wrócić do cywila. Fajna przygoda była ale jak to mówi lewica: "moje ciało, mój wybór" ?

Edytowane przez Jonash
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Adrianoob napisał:

Panowie kto tam rządzi? Małpy czy ludzie rozumni? 

 

Nigdy nie lekceważ przeciwnika. Co najwyżej są to marionetki/słupy. Jak na razie ludzie robią to, co im zagrają, a nie na odwrót.

 

3 godziny temu, Iceman84PL napisał:

gotówkę lepiej mieć.

 

3 godziny temu, Adrianoob napisał:

wpłacę sobie na konto

 

To zablokują konto. Nowy groźniejszy wirus (COVID-21) będzie wymagał "zdecydowanych działań", między innymi likwidacji gotówki.

Edytowane przez orkest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

Robią, co chcą i nikt ich nie powstrzyma. Mogliby już nawet w głowę strzelać na ulicy. Też ludzie zero reakcji, a niektórzy by się nawet cieszyli.

Mamy najsłabsze w historii tego narodu społeczeństwo, które jest strachliwe, bierne, pasywne, egoistyczne, roszczeniowe.

Z takimi posłusznymi niewolnikami władza zrobi co zechce nawet palcem nie kiwną.

 

 

12 minut temu, orkest napisał:

To zablokują konto. Nowy groźniejszy wirus (COVID-21) będzie wymagał "zdecydowanych działań", między innymi likwidacji gotówki.

WHO już mówi o nowej chorobie X czyżby to covid-21??.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.