Skocz do zawartości

Ś.P. Janeczek Łoś rozmawia z alkoholowym telefonem zaufania


Dworzanin.Herzoga

Rekomendowane odpowiedzi

@Boromir

 

Fajnie, że chociaż ostatnie miesiące życia pożył dostatnio, zdobył trochę sympatii i pieniędzy i jako jedyna postać w tym universum był pozytywną osobą moim zdaniem, chociaż zniszczoną przez nałóg.

Pewnie nielimitowany dostęp do alkholu mu nie pomógł, ale coś za coś.

 

Forever Jan.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Boromir napisał:

Dokładnie, Konon, jak nie będzie dbał o siebie też tak skończy.

 

Tak teraz pomyślałem, że prawie każdy z tego universum miał jakąś substancję która może na nich zadziałać jak kryptonit na supermana.

Tzn:

 

Jan Łoś, Mexicano, Profesor Tomasz -> olkohol

Major -> Nitro

Konon -> cukier, mleczko, koko-kola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Boromir napisał:

Wszystko z tego, co wymieniłeś jest syfem, ale NITRO to już szczyt wszystkiego.

 

To prawda. Kiedyś myślałem, że rozpuch jako substancja odurzająca skończył się wraz z głębokimi latami 90'.

Jak zaczyna się jeden z artykułów na ten temat:

 

Cytat

Czas leczy rany, ale zmian wywołanych w ludzkim mózgu przez długotrwały wpływ rozpuszczalników nie jest w stanie zaleczyć.

Tak wynika z badań przeprowadzonych przez dr Erikę Sabbath, która stwierdziła wyraźne upośledzenie myślenia i pamięci u emerytowanych robotników pracujących w przeszłości z rozpuszczalnikami.

 

U pracowników zakładów chemicznych  takie zmiany - a co dopiero u zanurzających łeb w reklamówce z tą substancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Boromir napisał:

Major już żyje w innym świecie.

 

Chciałem coś naukowego w temacie znaleźć, a trafiłem na czeską reklamę toluenu:

 

 

To najbardziej pojebana rzecz którą widziałem od kilku dni.

Oczywiście to spot antynarkotykowy, ale zaczynam rozumieć, co znaczy pojęcie "czeski film".

Nie wiem, czy to profesjonalna, czy amatorska robota, ale w chuj niepokojące, chociaż uśmiechnąłem się w dwóch miejscach. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adrianoob napisał:

Z Majorem już nie jest za dobrze

Zdarzało mi się wąchać rozpuszczalnik, farbę, jak coś robiłem koło domu, to w głowie mi się później kręciło, non stop jakbym miał wąchać to bym chyba ześwirował.

20 minut temu, Adrianoob napisał:

Z Majorem już nie jest za dobrze

Z czym, ze zdrowiem, prócz Nitro wiadomo, że będzie miał wypalone szare komórki, ma jeszcze jakąś inną chorobę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.