Skocz do zawartości

Młoda feministka chodziła do klubów, by bronić kobiety przed gwałtem


Rekomendowane odpowiedzi

Oryginalny tekst znajduje się na portalu Wysokich Obcasów, niestety trzeba wykupić prenumeratę, a ja nie mam zamiaru finansować tego syfu.

 

Na szczęście "streszczenie" znajduje się na youtube, na Kanale Sportowym. Polecam obejrzeć, na prawdę świetna dawka humoru.

 

Od 5:05

 

 

  • Like 6
  • Haha 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Pani Maju. Twierdzi Pani, że kobiety zostały podczas pandemii zamknięte w domach ze swoimi oprawcami w postaci swoich chłopaków, narzeczonych, partnerów lub mężów. Specjalnie dla Pani dedykuję poniższe nagranie. Proszę obejrzeć bardzo dokładnie jakiego to oprawcę ma ta kobieta pod swoim dachem.

 

 

Jak to mawiają: kobiece pierd... kontra rzeczywistość.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cst9191 napisał:

Oryginalny tekst znajduje się na portalu Wysokich Obcasów, niestety trzeba wykupić prenumeratę, a ja nie mam zamiaru finansować tego syfu.

 

Na szczęście "streszczenie" znajduje się na youtube, na Kanale Sportowym. Polecam obejrzeć, na prawdę świetna dawka humoru.

 

Od 5:05

 

 

Dobrze gada polać mu?

Boże broń nas od takich kobiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zuckerfrei napisał:

Co dzieje się na insta Stanowskiego to koniec po tym wideo. 

 

Gość ma kasę i wyjebane na tych pajaców.

 

Tutaj zamieścił odpowiedź na lewicowy najazd: https://www.instagram.com/p/CJZJVspBYlc/

 

Cytat

Drogie Panie, które przeprowadziłyście najazd na mój profil po odcinku dzisiejszego „Dziennikarskiego Zera”… Wbrew temu co wam się wydaje, ja ani nie bagatelizuję problemu gwałtów czy molestowania, ani też z niego nie kpię. Kpię z tekstu, który jest nie tylko absurdalnie głupi i niedorzeczny, ale też obraźliwy - dla mężczyzn. Jak ktoś napiszę męską wersję tego pitolenia, to będę miał materiał na kolejny odcinek i zjadę to z równą przyjemnością.

To nie ja ośmieszam ruchy feministyczne i nie ja ośmieszam problem, tylko robi to autorka „Wysokich Obcasów”. I nie z ruchów feministycznych i nie z owego (poważnego) problemu ja się śmieję, tylko z jej bełkotliwej rozprawki o złych mężczyznach. Gdyby wycisnąć z owej rozprawki wodę, zostałoby tylko to, że mężczyźni - jako gatunek, generalnie można odnieść wrażenie, że wszyscy - to gwałciciele, molestatorzy, horda dzikich zwierząt, które chcą upolować ofiarę. Czasami podstępem taką ofiarę na moment przeciągną na swoją stronę, ale tylko po to, by później stać się domowym oprawcą. Ci bardziej nieporadni zwyrole nie mogą nikogo zaciągnąć na chatę, więc po prostu korzystają z uroków pandemii, zakładają maseczki na twarz i dzięki tak nabytej anonimowości masturbują się w miejscach publicznych.
Możecie mi pisać, że jestem obrzydliwy (100 wiadomości prywatnych), że żal wam moich dzieci (80 wiadomości), albo że powinienem dostać po ryju (rany, znowu?), ale nie zmienia to faktu, że pani Maja powinna mniej klepać w klawisze, a więcej myśleć. Bo jak się pójdzie w skrajności, to łatwo napisać coś skrajnie idiotycznego i zamiast sprawie pomagać, to jej szkodzić.
A teraz śmiało - dalej tupać nogami i dalej pisać, że jestem chamem, ale to nie szkodzi: w imieniu mężczyzn czekam na przeprosiny za tak obraźliwe i niesprawiedliwe przedstawianie naszej płci.

 

 

Aaaa, i wrzucę jeszcze odpowiedź jednej z dam pod postem :)

 

Cytat

Twoja zajebistość już Cię Panie Stanowski mocno przerosła! Guzik wiesz o kobietach, bo to nie Tobie łapy w majty wpychają. Patrząc na komentarze pod postem, mam prawo twierdzić, iż prawdziwych mężczyzn jest garstka i niestety żadnego tu nie spotkałam, z gospodarzem włącznie. Sorry, jeden komentarz był prawie ok. Reszta wystawia facetom świadectwo, z którego się wyśmiewasz. To jest dopiero Absurd!

 

 

Prawda, że urocze?

Edytowane przez cst9191
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, cst9191 napisał:

Aaaa, i wrzucę jeszcze odpowiedź jednej z dam pod postem :)

 

Cytat

Twoja zajebistość już Cię Panie Stanowski mocno przerosła! Guzik wiesz o kobietach, bo to nie Tobie łapy w majty wpychają. Patrząc na komentarze pod postem, mam prawo twierdzić, iż prawdziwych mężczyzn jest garstka i niestety żadnego tu nie spotkałam, z gospodarzem włącznie. Sorry, jeden komentarz był prawie ok. Reszta wystawia facetom świadectwo, z którego się wyśmiewasz. To jest dopiero Absurd!

 

 

Prawda, że urocze?

 

Zawsze mnie drażni, gdy ktoś nie stara się zrozumieć kontekstu wypowiedzi i od razu przechodzi do ofensywy.

Szkoda, że autorka komentarza nie zwróciła uwagi raczej na mizoandrię w źródłowym tekście - a może po prostu to już jej nie drażni.?

 

Chyba nie trzeba należeć do mensy, by zauważyć, że koleś wyśmiał tendencyjny, wyolbrzymiony artykuł, który przez brak zachowania choćby pozorów obiektywności przypomina bardziej niezamierzoną groteskę

niż coś wartościowego.

 

W żadnym momencie nie wyśmiał prawdziwego molestowania, ale oczywiście u wielu osób załączył się tryb sofizmat rozszerzenia: on i dyskutowali ze swoimi halucynacjami, a nie tym, co

faktycznie w tym materiale padło.

 

Zastanawiam się, czy jakiś pseudo-postępowy youtuber nagra coś, by robić seksistę ze stanowskiego, czy może temat przejdzie już bez echa.

 

Chyba to drugie, bo jednak raczej większość twórców na polskim yt woli się przypierdolić do kogoś, gdy to jest bezpieczne, a tutaj mogłyby być jednak konsekwencje prawne, bo autor, chociaż za nim 

nie przepadam, raczej nie jest z pierwszej łapanki i nie dałby się pomawiać.

 

Poza tym zobaczcie, że z roku na rok coraz bardziej rozszerza się grupa oburzonych - gdyby dzisiaj powstał taki serial komediowy jak świat według bundych, prawdopodobnie nie jeden przygłup brałby go dosłownie

i doszukiwał się dyskryminacji otyłych/seksizmy/tysięcy innych rzeczy. Albo taka scena jak z chłopaki nie płaczą gdzie wyjaśniał, skąd wzięli się murzyni w afryce - zaraz byłby raban o rasizm i robienie burzy w szklance wody.

 

Z jednej strony mam na to wyjebane, z drugiej trochę mnie to przeraża.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

sofizmat rozszerzenia: on i dyskutowali ze swoimi halucynacjami, a nie tym, co

faktycznie w tym materiale padło.

 

Byku, puchar za naukę.

Widzę czasem takie zachowania, nawet u wydawałoby się ogarniętych kolesi. Plus wiele innych, które sami potrafią ganić.

 

Nie umiałem tego ładnie nazwać, teraz będę mógł użyć fachowego terminu i wydać się przez to taki mądry i elokwentny. Ego już się raduje ?

 

Trochę jajczę, a trochę nie ;)

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Yolo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Yolo napisał:

Widzę czasem takie zachowania, nawet u wydawałoby się ogarniętych kolesi. Plus wiele innych, które sami potrafią ganić.

 

Już dawno zwróciłem uwagę, że pozornie bardziej inteligentni i ogarnięci ludzie nie zawsze patrzą z automatu trzeźwiej na otaczającą rzeczywistość, za to z reguły mają bardziej wyrafinowany system racjonalizacji i zaprzeczeń. ;) Dlatego nikomu nie ufam w stu procentach, nawet sobie. 

 

21 minut temu, Yolo napisał:

Byku, puchar za naukę.

 

Zasadniczo nie potrzebuję, ale jak za darmo, to wezmę. ?

Dzięki.

 

21 minut temu, Yolo napisał:

Trochę jajczę, a trochę nie ;)

 

Tak zwany żart podszyty prawdą lub niekoniecznie. ?

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst tej Pani to definicja równouprawnienia według "lewactwa, Krytyka Polityczna";

Prawem symetrii, wyobrażacie sobie gościa który pisze, że łazi po klubach, daje kopa albo targa za włosy laski, które zadają się z facetami. Opowiada, że robi tak bo taka laska może złapać gościa na bombelka albo wydrenować zawartość jego portfelu. Albo, że w czasie pandemii facet musi utrzymywać swoją kobietę, jest przez nią okradany i trzeba tępić takich kobiecych oprawców. Przecież gość nie miałby życia. 

A tu każdy z.ebany lewak musi klaskać uszami, bo to takie fajne, żeby facetów nie było na świecie. I truskawka na torcie, "muszą żyć z oprawcami w 4 ścianach". To takie wprowadzanie do rozwiązań hiszpańskich, wypieprzyć gościa z własnego domu i dać królewnie zasiłek na życie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja Staśko to karykatura feminizmu nawet dla samych feministek.
Nie podoba mi się też postawa Stano którego bardzo lubię i szanuję ale zupełnie niepotrzebnie  ten swój kanał upolitycznia. Robi to rzekomo w imię tzw. zdroworozsądkizmu jednak  z bardzo dobrego  kanału ( zna się chłop na piłce) robi jakieś niewiadomo co. Te głupie uśmieszki, miny. Zwracam Waszą uwagę, jak bardzo rozbawiła go sugestia Staśko, że w trakcie lockdownu sporo kobiet mogło zostać zamkniętych w czterech ścianach ze swoimi oprawcami haha no zabawne. Przemoc domowa czy to wobec kobiet czy mężczyzn zawsze taka śmieszna.
W ogóle gadanie dorosłych chłopów często autorytetów protekcjonalnie  o "Julkach" ( przypominam chodzi o nastolatki) też jest takie zabawne.
Zastanawiające jest też to że krytyka z pozycji lewicowych (gównoburza  o której wspomina Stano na twitterze)  zawsze wywołuje histerię dzielnych wcześniej  wojowników  prawdy i wolności z prawej strony. To samo jest też często gdy ktoś z lewa wypowiada podobnie toksyczne i polaryzujące poglądy. Raz jest to więc  faszyzm czy Holocaust  innym razem jest gułag, eurokołchoz,  i przede wszystkim "ograniczenie wolności słowa". Tymczasem za  całą tą gadaniną o wolności słowa kryje się pragnienie części osób do uzyskania wolności od bycia krytykowanym i wygłaszanie przy każdej okazji skrajnych czy to z lewa czy z prawa poglądów które coraz bardziej polaryzują i zatruwają umysły, głównie chyba młodych osób.

Godzinę temu, Fury King napisał:

, "muszą żyć z oprawcami w 4 ścianach". To takie wprowadzanie do rozwiązań hiszpańskich, wypieprzyć gościa z własnego domu i dać królewnie zasiłek na życie. 

Man, bracie, tak muszą żyć i nie ma w tym nic śmiesznego. Gdzie pójdą jak jest lockdown?  Sam byłem ofiarą przemocy domowej mimo że jakbyś mnie zobaczył to dostałbyś porażenia mózgu bo nie wyglądam jak ofiara przemocy domowej - jestem wielkim chłopem z brodą i kwadratową szczeną. Tym bardziej gdybym gdzieś polazł to bym się wstydził jak i komu to powiedzieć,  więc wiem jak może się czuć ofiara czy to kobieta czy mężczyzna.  Nie ma w tym nic zabawnego. Po chuj on to gada w ogóle na kanale sportowym? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemoc ma płeć i to płcią jest zawsze mężczyzna, każdy mężczyzna - z takiego twierdzenia ma bekę Stanowski, a nie z ofiar przemocy, które jak słusznie zauważasz nie muszą być zawsze biedne małe kobietki . Ja twierdzę odwrotnie, "Dziennikarskie Zero" jest jedynym programem, którego słucham na Kanale Sportowym ale jestem ultra nacjonalistyczno-katolickim mizoginem, do tego płaskoziemcem i antyszczepionkowcem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.