Skocz do zawartości

Moja pani zobaczyła że piszę na forum i ma focha


deleteduser90

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie moją połówka pomarańczy zobaczyła 2gi raz że piszę na forum, szybko zablokowalem tel i schowałem do kieszeni. 

 

Ona do mnie żeby jej pokazać co to za strona i że albo pokaże albo będziemy się nieodzywać. Mówię jej że to zwykłe miejsce w internecie i nic nie będę pokazywać i czy mi nie ufa.

 

Nie pokazałem i poszedłem sobie ns drążek,  pani widzę że ma focha. Nie mam zamiaru jej tego pokazywać nigdy i wprowadzę dodatkowe hasło w tel. 

 

Dobrze się spisałem? Mieliście takie sytuacje? Co teraz dalej? Gdy będzie wracać myszka do tego tematu forum to co jej odpowiadać? 

 

Powiedziałem żeby mi dała spokój bo ja jej w tel nie grzebię i nie pytam co pisze z kim.

 

Jak coś to jak się teraz zachowywać gdy temat forum wróci?

  • Like 1
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myszka jakie ma poglądy wolnościowe czy bardziej idzie w femi-nazim?

 

Jak femi-nazim to ukróć szybko temat :)

No, a jak wolnościowy to zaproś do rejestracji gdy odblokują, chociaż wg. mnie po wprowadzeniu opłaty "Rezerwat" pójdzie do piachu (w kilka miesięcy) niczym gadu-gadu i nasza klasa, ale cóż...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak ta syrena będzie mnie męczyć żeby jej pokazać bo coś tam coś tam?

 

Olać ją i się do niej nie odzywać czy normalnie z nią gadać i się nie przejmować że robi dramaty.

Nie mam zamiaru z nią gadać o forum ani Marku a jeśli chce to niech się pakuje i wyjazd.

 

PS. Akurat wtedy pisałem że lubię targać za włosy i cyce oraz klapsy mocne dawać  haha ona aż się zaczerwieniła, chyba jej się podobało :)

4 minuty temu, Lukas3k napisał:

A myszka jakie ma poglądy wolnościowe czy bardziej idzie w femi-nazim?

 

Jak femi-nazim to ukróć szybko temat :)

No, a jak wolnościowy to zaproś do rejestracji gdy odblokują, chociaż wg. mnie po wprowadzeniu opłaty "Rezerwat" pójdzie do piachu (w kilka miesięcy) niczym gadu-gadu i nasza klasa, ale cóż...

Nie no fajna baba z niej nie powiem ale nie będę jej wprowadzać w świat Marka K :) jeszcze jakbym jej podał jaki mam nick i co pisałem by zobaczyła haha 

 

Pyta mnie czasem skąd ja biorę te swoje teorie to mówię tylko że z internetu. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jorgen Svensson napisał:

P.S. Pozdrów Panią siarczystym klapsem.

Klapsa? Mam nadzeję, że ubezpieczy go w AXA.

 

Pozdrawiam również.

 

 

A tak na poważnie - błąd taktyczny - drogi kolego. Może Cię w nocy wkastrować - nie takie tu były historie.

Edytowane przez zuckerfrei
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra macie rację przyjaciele :)

 

nic z nią nie będę gadac,  tylko się uśmiechać a jak będzie mnie szantażować to jej powiem żeby się nie zachowywała jak 5 letnie dziecko.

1 minutę temu, zuckerfrei napisał:

Klapsa? Mam nadzeję, że ubezpieczy go w AXA.

 

Pozdrawiam również.

 

 

A tak na poważnie - bład taktyczny - drogi kolego.

Czemu błąd ? Jaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Brat Jan napisał:

Wymyśl jakąś historyjkę typu "jestem agentem tajnych służb" i nic nie pokazuj.

Taaa niech powie, ze jest agentem MI6 i walczy o wolność dla Tybetu i Czeczenii. 
Na serio to gdy Twoja gwiazda przeczyta zawartość forum to na podstawie tego wyrobi sobie zdanie na temat Twoich poglądów- nie jest to w Twoim interesie. Za kilka dni pokaz jej jakieś forum SFD albo cis podobnego. Nie będzie pamiętać 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bartek2 napisał:

Taaa niech powie, ze jest agentem MI6 i walczy o wolność dla Tybetu i Czeczenii. 
Na serio to gdy Twoja gwiazda przeczyta zawartość forum to na podstawie tego wyrobi sobie zdanie na temat Twoich poglądów- nie jest to w Twoim interesie. Za kilka dni pokaz jej jakieś forum SFD albo cis podobnego. Nie będzie pamiętać 

Nie no właśnie nic jej nie chcę pokazywać, chcę być twardy jak skała :)

mam nadzieję że się uda wytrwać.

Powiedziałem jej że jak chce to jej mogę pokazać penisa :)

 

A na poczatku jej powiedziałem że to forum dla gejów to się cieszyła. 

2 minuty temu, zuckerfrei napisał:

O forum: nie mówimy, nie chwalimy się nim - coś jak Podziemny Krąg.

 

Zaufaj mi. Nie lękaj się.

Wiem wiem, nie będę mówić nic a nic. Mam nadzieję ze nie będzie długich szantaży. Na szczescie dziś zupę ugotowała na 2 dni haha

 

Jeszcze nie jestem taki dobry w odbijaniu piłeczki i reakcjach na shit testy temu pytam was przyjaciele :)

co byście odpowiadali na pytania co to za forum i pokaż co tam piszesz ? Co odpowiadać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często lubię podłączać komputer do wielkiego bilboardu w centrum Wawy, po czym pisać co mi w duszy gra na forum.

 

Tłumy gapiów, w zależności co napiszę robią aaaaaaa  dziewczyny zazwyczaj  robią uuuuuuu.

 

Potem pakuję laptop do plecaka i idę chodem kaczki do jednej z hipsterskich kawiarni na Pradze.

 

Potem  się budzę i mówię wyobraźni Ciii, nie ujawniaj, że tu jesteś nikomu !

 

Ćsiiiiiiiiiiii, mówię, jednak ona nie słucha.

 

Może to początki schizofrenii.

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RENGERS napisał:

Często lubię podłączać komputer do wielkiego bilboardu w centrum Wawy, po czym pisać co mi w duszy gra na forum.

 

Tłumy gapiów, w zależności co napiszę robią aaaaaaa  dziewczyny zazwyczaj  robią uuuuuuu.

 

Potem pakuję laptop do plecaka i idę chodem kaczki do jednej z hipsterskich kawiarni na Pradze.

 

Potem  się budzę i mówię wyobraźni Ciii, nie ujawniaj, że tu jesteś nikomu !

 

Ćsiiiiiiiiiiii, mówię, jednak ona nie słucha.

 

Może to początki schizofrenii.

 

 

 

Super komentarz, mega pomocny. Coffe shop dziś był odwiedzony w NL?

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, GriTo napisał:

 

Przepraszam, to teraz tak się dzieje? Pańcia się czepia co robisz? Możesz robić cokolwiek.

Co ma Ona do Twojego telefonu?

 

Że tak powiem...

Nie no właśnie jej powiedziałem że to jest mój telefon i nic nie będę pokazywać ewentualnie penisa mogę jej pokazać. 

 

Odpuściła ale wiem że jeszcze o to zapyta temu pytam na przyszłość co odpowiadać gdy powie pokaż mi to forum czy o czym tam piszesz, po co itp.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RENGERS napisał:

Często lubię podłączać komputer do wielkiego bilboardu w centrum Wawy, po czym pisać co mi w duszy gra na forum.

 

Tłumy gapiów, w zależności co napiszę robią aaaaaaa  dziewczyny zazwyczaj  robią uuuuuuu.

 

Potem pakuję laptop do plecaka i idę chodem kaczki do jednej z hipsterskich kawiarni na Pradze.

 

Potem  się budzę i mówię wyobraźni Ciii, nie ujawniaj, że tu jesteś nikomu !

 

Ćsiiiiiiiiiiii, mówię, jednak ona nie słucha.

 

Może to początki schizofrenii.

 

 

 

 

Czasem to myślę bracie, że Ty nieźle upalony jesteś jak piszesz ? no offence, nawet mi się taki styl podoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zuckerfrei napisał:

Na 95% nie podziała - Niestety. Bo nowa myszka jest nowa, lepsza - INNA. 

Ostatnio paruję kumpli adwokatów  od rozwodów (w kryzysie hahahahaha związków )  z kumplami którzy się rozwodzą. Pierwsi koledzy wykazują nadzwyczajne moce i animusz których nigdy się po nich nie spodziewałem jeśli chodzi o reprezentowanie klientów. Okazuje się, że dotyczy to coraz większej liczby osób. Ale zasadniczo mainstream najpewniej faktycznie myśli tak jak napisałeś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie nie wiem co odpowiadać gdy zapyta po co pisałem o tych cyckach i szarpaniu za włosy  :) że czy jestem nienormalny czy jaki i po co takie rzeczy wypisywać  w internecie.

 

nigdy nie miałem takiej sytuacji w sumie i myślałem że mi coś doradzicie jak z nią teraz gadać  haha

Edytowane przez Adrianoob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.