Skocz do zawartości

Moja pani zobaczyła że piszę na forum i ma focha


deleteduser90

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo tu pisałeś o ruchaniu? O jakichś swoich przeszłych historiach (to nie jest bardzo groźne, bo kobiety są zazdrosne o te, które przyjdą po nich), o skokach w bok, o planach na skok w bok (to groźne), o chodzeniu na divy (to też groźne)? Może pozytywnie komentowałeś posty na takie tematy?

 

Pani przede wszystkim chce wiedzieć, że się gdzieś w sieci nie umawiasz na pukanie na boku. Forum dla gejów jest ok, bo ona wie, że swojego kakaowego oczka nie udostępniasz - więc co najwyżej mógłbyś pisać tam dla beki. Fora polityczne też są spoko. Nawet Red Pill by pewnie pani zaakceptowała. Pisanie o czadach to też nie problem. Ale teraz pani nie wie, czy czasem nie synchronizujesz z jakąś lalą kalendarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adrianoob napisał:

Normalka sam bym się wkurzył jakby  ona pisała o robieniu loda :)

Man, nie obwiniaj się brachu to Forum to coś więcej niż "cycki klapsy", "folia na dyńce" albo "niehigieniczne stosunki analne". Nie tłumacz tego. Pokaż jej jakieś inne forum o podobnym layoucie  np. dot ćwiczeń, suplementacji jak ktoś podał powyżej i zamień wszystko w żart.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Personal Best napisał:

Ostatnio paruję kumpli adwokatów  od rozwodów (w kryzysie hahahahaha związków )  z kumplami którzy się rozwodzą. Pierwsi koledzy wykazują nadzwyczajne moce i animusz których nigdy się po nich nie spodziewałem jeśli chodzi o reprezentowanie klientów.

 

 

W sensie, że żonaty adwokat widzi to całe gówno i dociera do niego, że niebawem to on może potrzebować adwokata???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KolegiKolega napisał:

Dużo tu pisałeś o ruchaniu? O jakichś swoich przeszłych historiach (to nie jest bardzo groźne, bo kobiety są zazdrosne o te, które przyjdą po nich), o skokach w bok, o planach na skok w bok (to groźne), o chodzeniu na divy (to też groźne)? Może pozytywnie komentowałeś posty na takie tematy?

 

Pani przede wszystkim chce wiedzieć, że się gdzieś w sieci nie umawiasz na pukanie na boku. Forum dla gejów jest ok, bo ona wie, że swojego kakaowego oczka nie udostępniasz - więc co najwyżej mógłbyś pisać tam dla beki. Fora polityczne też są spoko. Nawet Red Pill by pewnie pani zaakceptowała. Pisanie o czadach to też nie problem. Ale teraz pani nie wie, czy czasem nie synchronizujesz z jakąś lalą kalendarza.

No trochę pisałem tu o swoich fantazjach trójkąty itp :) aleale i tak nie pozna nicku ani nazwy forum. Muszę się bardziej pilnować od teraz :)

 

Ja nie mam ochoty na skok w bok lubię spokój i brak konfliktu. Jednak wiadomo że jak przechodzi jakaś 19 latka sexy to przyjaciel się podnosi sam ;) moja ma 24, fajna babka nie narzekam, klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Adrianoob napisał:

Jak coś to jak się teraz zachowywać gdy temat forum wróci?

 

Mowisz jestes na forum meskim gdzie przewijane sa meskie tematy i nie chcesz aby nosa tu wsadzala bo panuje tu tajemnica wojskowa.

 

Btw. Ostatnio kolezakna mnie pytala czego slucham leciala audycja Marka na sluchawkach, mowie meskie tematy nie moge ci powiedziec.... i ten Zonk na jej twarzy :lol:  

Edytowane przez smerf
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Personal Best napisał:

Man, nie obwiniaj się brachu to Forum to coś więcej niż "cycki klapsy", "folia na dyńce" albo "niehigieniczne stosunki analne". Nie tłumacz tego. Pokaż jej jakieś inne forum o podobnym layoucie  np. dot ćwiczeń, suplementacji jak ktoś podał powyżej i zamień wszystko w żart.

Dzięki za info, dobry pomysł  ;)

2 minuty temu, smerf napisał:

 

 

Mowisz jestes na forum meskim gdzie przewijane sa meskie tematy i nie chcesz aby nosa tu wsadzala bo panuje tu tajemnica wojskowa.

 

Btw. Ostatnio kolezakna mnie pytala czego slucham leciala audycja Marka na sluchawkach, mowie meskie tematy nie moge ci powiedziec.... i ten Zonk na jej twarzy :lol:  

Dziękuję za info :) ale może jej nie będę mówić że to męskie forum i męskie tematy bo będzie męczyć mnie i wiercić dziurę w brzuchu żebym pokazał jak to baba :)

 

Lepiej powiem że to nic takiego i że zwykły komentarz głupi w internecie pod postem jakiegoś chłopa.  Dobry pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

 

 

W sensie, że żonaty adwokat widzi to całe gówno i dociera do niego, że niebawem to on może potrzebować adwokata???

Tak zaczyna dotyczyć to po prostu coraz bardziej zasobnych kolesi.
Tak, tak długo jak to nie dotyczy kogoś osobiście,  ludzie przyjmują to forum/manosferę jako w najlepszym przypadku rodzaj nieszkodliwej szajby. Dotyczy to też tych którzy walczą na pierwszej linii frontu.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Adrianoob napisał:

 

Odpuściła ale wiem że jeszcze o to zapyta temu pytam na przyszłość co odpowiadać gdy powie pokaż mi to forum czy o czym tam piszesz, po co itp.

Jak jest ciekawska, a wszystkie baby takie są to jest cholernie ciężko ciągle się pilnować z telefonem jeżeli często piszesz na forum.

Ona nie tylko zapyta, ale weźmie i sprawdzi tel w chwili Twojego roztargnienia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NiesamowitySzymi napisał:

Jeśli nie przyłapała Cię jak zamieszczasz posty typu. "jak namówić dziewczynę na gangbang z murzynami", albo "jak upozorować śmierć konkubiny", to wszystko się ułoży. :)

No tak racja :) nie no myślę że będę mieć dobrego lodzika za to bo widziałem jak się zaczerwieniła  :) spoko dziewczyna lubię z nią być 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anonimowość w sieci jest ogólnie pojęciem względym i trzeba zawsze uważać na to co się pisze. Najlepiej nie pisać niczego, co mogło być dla nas kompromitujące w wyniku jakiegoś ataku hakerskiego/wycieku dany. Tak więc jak dla mnie nie ma miejsca na pisanie o swoich fantazjach seksualnych, jakiś chorych akcjach z byłymi itd.

 

Kobieta prawie na pewno będzie od teraz  podejrzewać, że kręcisz z dupami na boku i czekać na jakieś kolejne potknięcie.

Edytowane przez somsiad
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, somsiad napisał:

Anonimowość w sieci jest ogólnie pojęciem względym i trzeba zawsze uważać na to co się pisze. Najlepiej nie pisać niczego, co mogło być dla nas kompromitujące w wyniku jakiegoś ataku hakerskiego/wycieku dany. Tak więc jak dla mnie nie ma miejsca na pisanie o swoich fantazjach seksualnych, jakiś chorych akcjach z byłymi itd.

 

Kobieta prawie na pewno będzie od terazs  podejrzewać, że kręcisz z dupami na boku i czekać na jakieś kolejne potknięcie.

Wiem właśnie że będzie podejrzewać i sprawdzać tel. W sylwestra muszę mega uważać z alkoholem żeby nie powiedzieć czegoś lub nie zostawić tel  :) musmuszę być przebiegły i chytry jak lis :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, NiesamowitySzymi napisał:

"jak namówić dziewczynę na gangbang z murzynami",

 

No właśnie jak partnerka @Adrianoob Zobaczy, że tworzy in takie tematy, to nie da mu spokoju wtedy xD. Będą notorycne teksty o spełnianiu ukrytych pragnień, poszerzaniu horyzontów , itp???.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kiroviets napisał:

 

No właśnie jak partnerka @Adrianoob Zobaczy, że tworzy in takie tematy, to nie da mu spokoju wtedy xD. Będą notorycne teksty o spełnianiu ukrytych pragnień, poszerzaniu horyzontów , itp???.

E no z murzynami ja bym jej nie chciał dzielić.  Jedynie jak coś to 2 murzynki  mogą być  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrianoob A od strony technicznej mogę Ci doradzić używanie odpowiedniej przeglądarki w telefonie np. firefox focus lub dobrych ustawień chrome:

1) Zablokowanie podpowiadania nazwy odwiedzonych wcześniej stron

2) Nie zapisywanie historii

3) Brak zapamiętywania haseł/danych do logowania.

4) Mail podpięty do forum inny niż email jakiego używasz na codzień.

 

Z takim ustawieniem nie musisz nawet telefonu hasłem blokować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, somsiad napisał:

@Adrianoob A od strony technicznej mogę Ci doradzić używanie odpowiedniej przeglądarki w telefonie np. firefox focus lub dobrych ustawień chrome:

1) Zablokowanie podpowiadania nazwy odwiedzonych wcześniej stron

2) Nie zapisywanie historii

3) Brak zapamiętywania haseł/danych do logowania.

4) Mail podpięty do forum inny niż email jakiego używasz na codzień.

 

Z takim ustawieniem nie musisz nawet telefonu hasłem blokować.

 

 

Dziękuję za rady :) a można zmienić maila podpietego pod moje konto na forum? Czy teraz już nie mogę zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adrianoob napisał:

Ona do mnie żeby jej pokazać co to za strona i że albo pokaże albo będziemy się nieodzywać.

No i chuj, no i cześć. To nawet lepiej, będę mieć spokój. A czy mogłabyś to nieodzywanie się skarbie połączyć z weekendowym wyjazdem do mamusi? Pomilczycie sobie razem.

 

1 godzinę temu, Adrianoob napisał:

Mówię jej że to zwykłe miejsce w internecie

I po co kłamiesz? :)

 

1 godzinę temu, Adrianoob napisał:

Dobrze się spisałem?

Nie. Jak masz przy sobie 50.000, to też łazisz i pokazujesz na lewo i prawo?

Morda w kubeł. 

 

1 godzinę temu, Adrianoob napisał:

Jak coś to jak się teraz zachowywać gdy temat forum wróci?

Padnij na podłogę i zacznij udawać drgawki, albo zrób tak...

 

https://obrazkowo.pl/main/media/fdf025782cda048bae1d02e6a5f6dc66/Dr-House

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Adrianoob said:

Dziękuję za rady :) a można zmienić maila podpietego pod moje konto na forum? Czy teraz już nie mogę zmienić?

A to już pytanie do moderatorów/admina,  jednak polecam to zrobić każdemu (jeśli istnieje taka opcja) biorąc pod uwage, że silnik forum nie obsługuje weryfikacji wieloetapowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaj jej kasę i zerwij. 

 

Od dłuższego czasu szukasz pretekstu. Wietrzysz zdrady, obwiniasz za wspieranie, chyba część Ciebie chciałaby mieć rogi. Byś mógł wtedy stwierdzić "a nie mówiłem? "

 

To tylko głupie forum. Nie wiadomości od kochanki. 

Teraz pani będzie mniej skora do pożyczek czy pomocy. Bo dałeś jej paliwo dla wyobraźni. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.