Skocz do zawartości

Moja pani zobaczyła że piszę na forum i ma focha


deleteduser90

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, somsiad napisał:

A to już pytanie do moderatorów/admina,  jednak polecam to zrobić każdemu (jeśli istnieje taka opcja) biorąc pod uwage, że silnik forum nie obsługuje weryfikacji wieloetapowej.

Dziękuję za info

1 minutę temu, Obliteraror napisał:

@Adrianoob, nie bój się jej tak :) Przecież ani razu nie napisałeś tu że kogoś zakopałeś w lesie ani poszedłeś dyskretnie na lewiznę. 

Nie no na lewizne nigdy :)

12 minut temu, Libertyn napisał:

Oddaj jej kasę i zerwij. 

 

Od dłuższego czasu szukasz pretekstu. Wietrzysz zdrady, obwiniasz za wspieranie, chyba część Ciebie chciałaby mieć rogi. Byś mógł wtedy stwierdzić "a nie mówiłem? "

 

To tylko głupie forum. Nie wiadomości od kochanki. 

Teraz pani będzie mniej skora do pożyczek czy pomocy. Bo dałeś jej paliwo dla wyobraźni. 

 

 

Ja jej kasę oddawać mam? Raczej jeśli coś to ona mi jakby policzyć.....

12 minut temu, ntech napisał:

Mówisz :

"Zajebiście. Trzymam za słowo."

I idziesz grać , oglądać TV, na motocykl,  robić coś co ją maksymalnie wkurwia.

 

Racja  :)

 

a jeśli ona się dowie nazwy forum jakoś i się nie zarejestruje to będzie mogła czytać rzeczy które ja tu wypisywalem?

 

Jeśli nie pozna mojego nicku to przecież nic nie znajdzie prawda? Bo nieraz tu pisałem dla beki dziwne komentarze itp.

 

ciekawe jak to z tym jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adrianoob napisał:

Jak coś to jak się teraz zachowywać gdy temat forum wróci?

Ja bym polecił jej te forum, oraz kanał radio samiec 2 bez spiny, wilu swoim koleżankom polecam forum, żeby słuchały. Co to za problem ?

2 godziny temu, Lukas3k napisał:

A myszka jakie ma poglądy wolnościowe czy bardziej idzie w femi-nazim?

W samo sedno, to też jest ważne, czy nie ma wypranej głowy przez tęczową propagandę.

2 godziny temu, Adrianoob napisał:

PS. Akurat wtedy pisałem że lubię targać za włosy i cyce oraz klapsy mocne dawać  haha ona aż się zaczerwieniła, chyba jej się podobało

Tylko nicku jej przy okazji nie podawaj, a właściwie nikomu, jaki masz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adrianoob napisał:

No tak racja :) nie no myślę że będę mieć dobrego lodzika za to bo widziałem jak się zaczerwieniła  :) spoko dziewczyna lubię z nią być 

Już tyle razy określiłeś ją tutaj jako "super dziewczyna", że pewnie ucieszy się jak w końcu sprawdzi Twój telefon pod Twoją nieobecność xd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, ntech napisał:

Boisz się ?

Co Ci grozi ?

Stracisz jej cipę ?

 

No w sumie to nie.... są młodsze racja.

11 minut temu, krzy_siek napisał:

Już tyle razy określiłeś ją tutaj jako "super dziewczyna", że pewnie ucieszy się jak w końcu sprawdzi Twój telefon pod Twoją nieobecność xd

Nie no nie sprawdzi bo zablokuje i tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dziewczynie nie przegląda się forum. Ja się do tego stosuje. Jakby ktoś wiedział, że tu jestem to przy odrobinie cierpliwości połączyłby posty z moją osobą. A pisze tu różne rzeczy i planuje jeszcze założyć wątek o tym jak jestem wdowcem po alfie, co jest ciekawym zjawiskiem, lustrzanym do tego, które przeżywają kobiety. I tego nie chciałbym żeby ktokolwiek poza Wami przeczytał.

 

Gorzej, że forum bardzo łatwo znaleźć, bo wystarczy wpisać jedno zepowszechnych słów ze 'slangu' redpillowskiego.

 

Na miejscu dziewczyny w sytuacji opisanej wyżej, zapaliłaby mi się czerwona lampka. Co to za tajemnice w telefoniku? Podejrzane na maksa.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pacman napisał:

Przy dziewczynie nie przegląda się forum. Ja się do tego stosuje. Jakby ktoś wiedział, że tu jestem to przy odrobinie cierpliwości połączyłby posty z moją osobą. A pisze tu różne rzeczy i planuje jeszcze założyć wątek o tym jak jestem wdowcem po alfie, co jest ciekawym zjawiskiem, lustrzanym do tego, które przeżywają kobiety. I tego nie chciałbym żeby ktokolwiek poza Wami przeczytał.

 

Gorzej, że forum bardzo łatwo znaleźć, bo wystarczy wpisać jedno zepowszechnych słów ze 'slangu' redpillowskiego.

 

Na miejscu dziewczyny w sytuacji opisanej wyżej, zapaliłaby mi się czerwona lampka. Co to za tajemnice w telefoniku? Podejrzane na maksa.

No tak tylko że ja też jej nie przeglądam telefonu więc dlaczego ona ma.mi przeglądać? Równość to równość kurde :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Adrianoob napisał:

No tak tylko że ja też jej nie przeglądam telefonu więc dlaczego ona ma.mi przeglądać? Równość to równość kurde :)

Bo u niej nie widziałeś żadnych kontrowersji to po co masz przeglądać.

Ja bym się zainteresował z kim pisze o tym, że lubi być targana za włosy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pacman napisał:

Bo u niej nie widziałeś żadnych kontrowersji to po co masz przeglądać.

Ja bym się zainteresował z kim pisze o tym, że lubi być targana za włosy.

Zgadzam się.

 

@Adrianoob forum przeglądasz od dzisiaj gdy jesteś sam.

 

Ja swojej mówie, że ciekawostki z forum pozyskuje z grup facebookowych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, deleteduser90 napisał:

E no z murzynami ja bym jej nie chciał dzielić.

 

Podzielisz się nie raz.

Wybij se z bańki że ona jest Twoja for ever !

Strasznie się spinasz tym co pomyśli, powie i jak zareaguje. 

Nie rób z jej piczki kapliczki.

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.