Skocz do zawartości

Narcyzm kobiet, czyli kiedy ofiarą przemocy jest mężczyzna


Iceman84PL

Rekomendowane odpowiedzi

O boże jakie te kobiety złe!!!

 

Przepraszam... a jak wejdziecie między dowolne męskie towarzystwo i zaczniecie prawić o przemocy stosowanej przez kobiety, o tym żeby się nie bać podnosić za słuchawkę telefonu dzwonić na policję zakładać takiej niebieska kartę, o nagrywaniu, o tym, że jeśli nie ma dziecka to natychmiast odchodzisz z takiego układu, o tym że zdrowie jest ważniejsze niż cipa TO JAK ZOSTANIECIE ODEBRANI I POTRAKTOWANI????

 

No właśnie! Chuj im w dupę sami sobie w większości na to zapracowują!! 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

 

Definiowanie cech takich jak męskość i kobiecość w kategorii toksycznych to nowomowa i aberracja współczesnego świata.

Jednak wszystko powinno mieć swoją nazwę. Jak mamy gamę toksycznych zachowań tłumaczonych męskością to jak to nazwać

Cytat

Jak cechy takie jak honor, odpowiedzialność, dotrzymywanie danego słowa, pewność, działanie, aktywność, spokój psychiczny czy ambicja (vide męskość), czy wrażliwość, ciepło, oddanie, zrozumienie, wsparcie (vide kobiecość) mogą mieć toksyczny charakter?

Mogą. Pewność może być brawurą. Dotrzymywanie słowa może się wiązać z działaniem wbrew interesowi. 

Obiecasz komuś przysługę i ten przyjdzie byś mu żyrował kredyt. 

Ambicja, może być zdrowa, może być toksyczna. Możesz do czegoś dążyć. Możesz mieć ambicje na np. rodzinny biznes w swoim fachu, i niszczyć marzenia syna, który ma inną ambicje. 

 

Troska może być toksyczna, tu mogą za przykład posłużyć matki helikoptery z troski wyręczające swoje dzieci we wszystkim. 

 

 

 

Cytat

To niszczenie nowomową prosto z Orwella triady klasycznej.

Niekoniecznie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Libertyn said:

Ale mówię o prawdziwych feministkach. Nie dziewczynach których feminizm ogranicza się do "moje ciało, mój wybór"

 

Sęk w tym, że to też, a w zasadzie przede wszystkim i w większości, są feministki. Budowanie reguł na wyjątkach to inna forma dowodu anegdotycznego: " Dziadek zawsze palił papierosy, a nie miał raka i dożył dziewięćdziesiątki."

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, Libertyn napisał:

Ale mówię o prawdziwych feministkach. Nie dziewczynach których feminizm ogranicza się do "moje ciało, mój wybór", oraz roszczeniowej postawie wobec faceta " Miś musisz być taki i owaki i zarabiać tyle by nas utrzymywać", przy znikomej ofercie "Masz mnie miś wspierać i pożądać, nawet jak się zapuszczę mentalnie i fizycznie, i być bezproblemowy, bo facet to ma być facet"

"Prawdziwe" feministki nienawidzą mężczyzn i robią wszystko, żeby się nimi stać. I tak, większość z nich ma roszczeniową postawę. Nie chcą pełnić kobiecej roli, a od faceta wymagają, żeby był zarówno "silny, męski i dużo zarabiał", jak i przy okazji zajmował się domem i dziećmi, bo one "się realizują".

 

Dziękuję bardzo, ale dziękuję bardzo za taką kobietę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2021 o 22:39, Maszkyt napisał:

 

"Prawdziwe" feministki nienawidzą mężczyzn i robią wszystko, żeby się nimi stać. 

Nie do końca. "Feministki" ninawidza siebie i okaleczają się z resztek kobiecości. Kompleksy,zaburzenia, patologiczne relacje rodzinne. Schemat prosty jak cep.

"Nikt nie jest mnie  wstanie zaakceptować, jestem brzydka, jestem inna. Żaden mężczyzna mnie nie pokocha (tak jak Tatuś mnie przecież NIE kocha). A więc niech się pierdolą. Nienawidzę ich"

Stąd te samookaleczanie kobiecości , tatuaże fryzura, piercing ,tatuaże. 

"Skoro mnie nie kochają to będę taka żeby nie dało się mnie kochać"

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2021 o 11:52, ntech napisał:

Nie do końca. "Feministki" ninawidza siebie i okaleczają się z resztek kobiecości.

Też racja, ale nie każda feministka jest od razu brzydka czy się okalecza. Wiele z nich zawiodło się na ojcu, tak jak piszesz, i przez to nienawidzi wszystkich mężczyzn. A człowiek często staje się taki jak osoba, której nienawidzi, więc one bawią się w mężczyzn.

 

"Jestem niezależna, robię karierę, nie będę siedziała w domu, nie jestem twoją własnością, mogę robić, co chcę" itp. Szkoda tylko, że feministki biorą najgorszy przykład z mężczyzn, czyli agresję i przygodny seks. Robią to i wydaje im się, że są mężczyznami. Ale po kilku latach z bólem stwierdzają, że jednak ktoś je oszukał i to nie jest właściwa droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Inny narcyzm, który rzadko jest zauważany, wklejam tekst pewnej medialnej sarenki. Nazwę roboczo - "narcyzmem finansowym".

 

Uważam, że kobieta powinna sama się realizować w tym co kocha. Ale też sądzę, że facet powinien brać na siebie te materialne rzeczy, bo to w końcu facet. To jest normalne. Kobieta nie musi nawet pracować, może mieć jakieś hobby, na przykład malować obrazy. Ona powinna to robić nie po to, żeby zarobić, tylko coś co kocha. Jeżeli będę mieć faceta, to nie będzie tak, że dzielimy się pół na pół, albo że ja za swoje życie mam sama płacić. Jeżeli jest facet, to facet jest facetem. Gdyby facet kazał mi zapłacić na pierwszej randce byłaby to ostatnia randka. To jest normalne, że facet zabiera kobietę do restauracji i płaci, dziwne by było, gdybym nawet na trzeciej randce miała płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Martius777To jest właśnie kobiece równouprawnienie w praktyce takie elastyczne dostosowane do sytuacji czyli kiedy kobietom pasuje to tak a kiedy nie to chcą przywileje.

Oczywiście jak mogło by być inaczej kobieta chce się realizować, ale nie za swoje pieniądze tylko mężczyzny, pracować nie, dzielić się nie, płacić za siebie nie.

A później zdziwione, że się budzą z ręka w nocniku po trzydziestce z kotem przy boku bo tylko on potrafi wytrzymać w ich towarzystwie😁

 

W dniu 6.01.2021 o 12:50, Maszkyt napisał:

Też racja, ale nie każda feministka jest od razu brzydka czy się okalecza. Wiele z nich zawiodło się na ojcu, tak jak piszesz, i przez to nienawidzi wszystkich mężczyzn.

 

Szczerze mówiąc nie widziałem ładnej feministki?

Wiele z nich robi sobie śmieszne fryzury, tatuaże, kolczyki po to by się pokazać i wyróżnić w społeczeństwie dodatkowo mszczą się na mężczyznach bo nie mogą zrozumieć

prostych reguł, że brzydka kobieta nie pociąga seksualnie i nie będzie akceptowana przez mężczyzn a one chcą na siłę sprawić byśmy je akceptowali takie jakie są do czego

nigdy nie dojdzie.

Zazwyczaj feminizm bierze się u kobiet, które w procesie socjalizacji miały tylko jeden wzorzec w postaci matki i nabyły samych negatywnych cech bo nie oszukujmy się 

wychowanie przez samotną matkę prowadzi do kalectwa psychicznego.

Czynnik męski w postaci ojca jest kluczowy i prowadzi do prawidłowego wychowania.

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 24.03.2021 o 13:57, Martius777 napisał:

Uważam, że kobieta powinna sama się realizować w tym co kocha. Ale też sądzę, że facet powinien brać na siebie te materialne rzeczy, bo to w końcu facet. To jest normalne. Kobieta nie musi nawet pracować, może mieć jakieś hobby, na przykład malować obrazy. Ona powinna to robić nie po to, żeby zarobić, tylko coś co kocha. Jeżeli będę mieć faceta, to nie będzie tak, że dzielimy się pół na pół, albo że ja za swoje życie mam sama płacić. Jeżeli jest facet, to facet jest facetem. Gdyby facet kazał mi zapłacić na pierwszej randce byłaby to ostatnia randka. To jest normalne, że facet zabiera kobietę do restauracji i płaci, dziwne by było, gdybym nawet na trzeciej randce miała płacić.

I weź to teraz zaadaptuj i zmień polaryzację:

 

Wersja 1:1

Cytat

Uważam, że mężczyzna powinien sam się realizować w tym co kocha. Ale też sądzę, że kobieta powinna brać na siebie te materialne rzeczy, bo to w końcu kobieta. To jest normalne. Mężczyzna nie musi nawet pracować, może mieć jakieś hobby, na przykład malować obrazy. On powinien to robić nie po to, żeby zarobić, tylko coś co kocha. Jeżeli będę mieć kobietę, to nie będzie tak, że dzielimy się pół na pół, albo że ja za swoje życie mam sam płacić. Jeżeli jest kobieta, to kobieta jest kobietą. Gdyby kobieta kazała mi zapłacić na pierwszej randce byłaby to ostatnia randka. To jest normalne, że kobieta zabiera mężczyznę do restauracji i płaci, dziwne by było, gdybym nawet na trzeciej randce miał płacić.

Trochę creepy i niemęskie no nie?

 

No to jedziemy podejściem "pierwotnym":

Cytat

Uważam, że mężczyzna powinien sam się realizować w tym co kocha. Ale też sądzę, że kobieta powinna brać na siebie te domowe rzeczy, bo to w końcu kobieta. To jest normalne. Mężczyzna nie musi nawet sprzątać i gotować, może mieć jakieś hobby, na przykład motory. On powinien nie tylko zarabiać, ale też robić coś co kocha. Jeżeli będę mieć kobietę, to nie będzie tak, że dzielimy się obowiązkami domowymi i wychowaniem dzieci pół na pół, albo że ja mam sam wszystko sprzątać i gotować. Jeżeli jest kobieta, to kobieta jest kobietą. Gdyby kobieta kazała mi sprzątać lub gotować w pierwszych miesiącach wspólnego mieszkania to byłaby ostatnie miesiące wspólnego mieszkania. To jest normalne, że kobieta wychowuje dzieci, gotuje, pierze i sprząta, dziwne by było, gdyby to facet miał takie rzeczy robić.

 

I jedno i drugie to skrajność.

Różnica jest taka, że cytowany przez Ciebie tekst przechodzi - bo faceci machną na to ręką. Wrzuć tekst "pierwotny", otwórz popcorn i obserwuj co się zacznie dziać... :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2021 o 23:54, lync napisał:

Uważam, że mężczyzna powinien sam się realizować w tym co kocha. Ale też sądzę, że kobieta powinna brać na siebie te domowe rzeczy, bo to w końcu kobieta. To jest normalne. Mężczyzna nie musi nawet sprzątać i gotować, może mieć jakieś hobby, na przykład motory. On powinien nie tylko zarabiać, ale też robić coś co kocha. Jeżeli będę mieć kobietę, to nie będzie tak, że dzielimy się obowiązkami domowymi i wychowaniem dzieci pół na pół, albo że ja mam sam wszystko sprzątać i gotować. Jeżeli jest kobieta, to kobieta jest kobietą. Gdyby kobieta kazała mi sprzątać lub gotować w pierwszych miesiącach wspólnego mieszkania to byłaby ostatnie miesiące wspólnego mieszkania. To jest normalne, że kobieta wychowuje dzieci, gotuje, pierze i sprząta, dziwne by było, gdyby to facet miał takie rzeczy robić.


Hmmm gaszę tak atencjuszki na portalach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 1.04.2021 o 18:54, Iceman84PL napisał:

Szczerze mówiąc nie widziałem ładnej feministki?

Wiele z nich robi sobie śmieszne fryzury, tatuaże, kolczyki po to by się pokazać i wyróżnić w społeczeństwie dodatkowo mszczą się na mężczyznach bo nie mogą zrozumieć

prostych reguł, że brzydka kobieta nie pociąga seksualnie i nie będzie akceptowana przez mężczyzn a one chcą na siłę sprawić byśmy je akceptowali takie jakie są do czego

nigdy nie dojdzie.

Zazwyczaj feminizm bierze się u kobiet, które w procesie socjalizacji miały tylko jeden wzorzec w postaci matki i nabyły samych negatywnych cech bo nie oszukujmy się 

wychowanie przez samotną matkę prowadzi do kalectwa psychicznego.

Czynnik męski w postaci ojca jest kluczowy i prowadzi do prawidłowego wychowania.

Zacytuję brata, bo poruszył istotną kwestię.

Feministka to kobieta, która nie czuje się kobietą. Feministką zwykle zostaje mało urodziwa pani, lub pokrzywdzona przez los narcystyczna kobieta, która winy za swoje nieszczęścia, upatruje wyłącznie w mężczyźnie. Np pani Lempart. Podoba się wam? 😁

Moja ex, zaraz po rozwodzie, szybko przypięła sobie symbolikę czerwonego pioruna. Wystawiła plakaty we wszystkich oknach i nawet uświadomiła w temacie nasze małoletnie dzieci... Miałem spory ubaw, gdy vis a vis jej okna na sąsiedniej kamienicy wystawiono ogromny billboard najpierw z grafiką pro life, potem z hasłem "Mamo, Tato, kochajcie się".

Feminizm to ideologia równie szkodliwa jak rasizm i faszyzm. Zwróćcie uwagę na to, że taki Netflix mocno promuje feminizm, homoseksualizm i inne dewiacje. Dlatego panny, które chwalą się, że lubią oglądać Netflix, od razu można sobie darować. Rzecz jasna moja ex, jak tylko poszła na "swoje", zakupiła Netflixa. Zawsze lubiła kanapowy styl życia i teraz może się pławić lewicowych treściach.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pinkmartini napisał:

Feministka to kobieta, która nie czuje się kobietą. Feministką zwykle zostaje mało urodziwa pani, lub pokrzywdzona przez los narcystyczna kobieta, która winy za swoje nieszczęścia, upatruje wyłącznie w mężczyźnie. Np pani Lempart. Podoba się wam? 😁

 

Feminizm to przede wszystkim choroba, która powinna być przez WHO wpisana w rejestr jako zaburzenie psychiczne.

Kobiety z tego typu zaburzeniami mają spaczony obraz mężczyzny jako tego złego za wszystko i co takiego musiało się wydarzyć w życiu tych kobiet,

że doprowadziły się do takiego stanu upadając na samo dno kobiecości?

Natomiast same w sobie nie widzą problemu ba mężczyźni mają akceptować takie wynaturzenia jako coś normalnego😁 

Powiem Ci, że zauważyłem wiele młodych kobiet omamionych tą chorobą gdzie faktycznie na portalach społecznościowych zmieniały awatary na burze SS

i nakazywały wręcz pod groźbą zerwania znajomości mężczyznom by i oni ich wsparli😆

Oczywiście zdrowi na umyśle mężczyźni olali temat.

Jak słyszę, że kobieta ma zainteresowania typu przesiadywanie na telefonie, FB czy netflixie omijam z daleka bo tam tylko leci przekaz propagandy medialnej

i socjalizowanie nienawiści kobiet do mężczyzn zgroza.

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych chorób można dziś by wyliczać na pęczki. Jak popularny autor ADHD który na łożu śmierci wyznał co jest 5. Chociaż sam szczerze uważam że poza podstawowymi płciami jak mężczyzna i kobieta, reszta to choroby psychiczne. A marionetki systemu to propsują bo to autosystem odciągania uwagi od tego co się dzieje na prawdę. I się kręci. Wróżki w "Kopciuszku" netflixa czarne i z brodą i uj itd

Edytowane przez Ezio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Trevor napisał:

 Na jakie wczesne znaki ostrzegawcze warto uważać?

Love bombing. Czyli nieadekwatne do zaawansowania relacji czy wzajemnego poznania się  wyrazy uwielbienia, miłości, namiętności oraz zachwyty nad wszystkim co zrobisz lub powiesz. Od razu widać że to jest sztuczne.

Z drugiej strony to jak się wypowiada o innych. Generalnie wszyscy są źli , głupi , prymitywni i godni pogardy. Poza nią no i oczywiście Tobą. Na ten moment....

Kłamstwa, kłamstwa , kłamstewka, półprawdy. Brak prawdziwej komunikacji. Sugestie, aluzje, mgliste obietnice, niczego konkretnie: tak , tu i teraz.

Nie akceptuje krytyki ani jakichkolwiek wzmianek o swojej niedoskonałości. Powiedz jej że ma pryszcza , fałdka jej wystaje albo coś podobnie głupiego na temat wyglądu. Obserwuje reakcję. Normalny człowiek nie przejmie się tym. 

Ona wybuchnie wcześniej lub później. Nie są w stanie znieść niczego co psuje ich fałszywe kryształowe wyobrażenie siebie.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trevor Współczesne Julki są tego dobrym przykładem.

Przesiadywanie na portalach społecznościowych, szukanie atencji, poklasku.

Mówienie wszem, wobec o piekle kobiet i obwinianie mężczyzn za zło tego świata.

Krytykujące wszystko i wszystkich nie będących razem z nimi a same przeczulone

na krytykę skierowaną w ich stronę gdzie dobitnie pokolenie to nazywane jest płatkami śniegu.

Brak jakiejkolwiek otwartości na drugiego człowieka, bijąca aura i przeświadczenie, że jej się wszystko należy bo jest kobietą.

Brak empatii, zrozumienia, zmiany nastrojów, arogancja, manipulacja, wymagania, egocentryzm. 

 

 

 

 

 

22 godziny temu, Ezio napisał:

Wróżki w "Kopciuszku" netflixa czarne i z brodą i uj

 

A pro po netflix coraz częściej produkcje w stylu biały mężczyzna jest be i nieudacznik, afroafrykanie to super bohaterowie i wybawcy,

oczywiście nie może zabraknąć akcentu homoseksualizmu i feministek by uzupełnić ideologię i pranie mózgu młodym pokoleniom.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie... wygląda na to że następna produkcja netflixa we współpracy z sony będzie miała wróżkę ala czarny typ z brodą w kiecce 🤣...no chyba ze faktopedia kłamie. Rzygać mi się chce widząc te trendy i skrzywienia w drodze za oglądalnością tudzież pieniędzmi. Droga do nikąd. I weź to puść dziecku....A julki to takie następne elementy tej pokurwionej układanki, być może i motor napędowy.....słabi ludzie dobrych czasów. Masakra

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2021 o 11:00, Trevor napisał:

Takie pytanie do was Bracia którzy przeżyli kontakty z narcystycznymi kobietami. Na jakie wczesne znaki ostrzegawcze warto uważać?

Przede wszystkim kłamstwa,patologiczne kłamstwa. Zaborczość, brak szacunku ( w późniejszym okresie), nie lojalność. Ogromne manipulacje, nie możność zwrócenia uwagi bo od razu kłótnia. 

 

Co jeszcze...Zaczynasz chodzić "na paluszkach" by się nie przyjebała o coś. Nie możesz mieć koleżanek bo od razu wg.niej je ruchasz... Dążenie do zamieszkania razem by przejąć jeszcze większą kontrolę nad tobą.

Kontakty z innymi facetami. Projekcja swoich toksycznych zachowań na ciebie, nie wytłumaczysz niczego bo mówisz jak "do ściany". Mistrzowskie przekręcanie "kota ogonem".

Jednym słowem koszmar. Pisze z własnej autopsji. Byłem kiedyś  z kimś takim. Zaczęło się od ruchania... Dadzą dupy bardzo szybko.

Fajny związek miałem Bracia, co nie?

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2021 o 11:00, Trevor napisał:

Takie pytanie do was Bracia którzy przeżyli kontakty z narcystycznymi kobietami. Na jakie wczesne znaki ostrzegawcze warto uważać?

 

Polecam lekturę:
https://hive.blog/hive-134382/@ludomir/odtrutki-na-toksycznych-ludzi-cz-3-czerwone-flagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2021 o 15:39, Enemy napisał:

Polecam lekturę:
https://hive.blog/

Dobre. Gdy to czytam miałem wszystkie czerwone flagi!!! Teraz po około 2 latach to wszystko widzę.

Od tego czasu miałem kilka kobiet i żadna, absolutnie żadna nie miała tyle syfu ostrzegawczego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.