Skocz do zawartości

Biała kobieta szczęśliwa, że poślubiła Mokebe i z zamieszkania z nim w afrykańskiej wiosce


LiderMen

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, LiderMen napisał:

wdrażając propagandę, że kobiety z polakami ze wsi są najszczęśliwsze.

Nic z tego, polska wieś z mężem-cebulakiem jest dla polskiej kobiety zbyt przaśna. Poza tym, nie po to uciekała ze wsi, aby na nią wrócić. No i ksiądz proboszcz to nie to, co egzotyczny szaman w rytualnej masce. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Obliteraror napisał:

Oczywiście, daj jej Boże zdrowie i radość życia. Jedyną Afrykę, jaką widziałem na własne oczy było RPA, niegdyś najbogatszy i najbardziej rozwinięty kraj Afryki. Niegdyś.

Czym jest rozwinięcie i bogactwo? 

Wiesz. Dzisiaj bieda w Polsce piszczy. Nie ma już Potockich czy Branickich. Latyfundiów. 

To że kiedyś w Namibii, czy RPA miałeś olbrzymie majątki kolonizatorów i ich potomków nie znaczyło że kraj jest bogaty a społeczeństwo dostatnio żyje. 

 

Afrykanerów można porównać do Krzyżaków tworzących ekonomię pod żelaznym butem. 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zychu napisał:

Nic z tego, polska wieś z mężem-cebulakiem

Ja myślę że to tylko kwestia odpowiedniej propagandy miedialno społecznej, gdy się ma miliardy, Media i odpowiednich aktorów, część społeczeństwa, a najbardziej kobiety da się z resocjalizować tak żeby czuły się szczęśliwe pośród Polaków ze wsi.

 

Trzeba ino stłamsić lub wyeliminować niepożądane źródła indoktrynacji, typu babskie media, Netflix i fundacje zagraniczne, jak wprowadzą elektroniczną złotówkę może to się udać, trzeba tylko kompetentnych ludzi do takiej inżynierii społecznej obsadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LiderMen napisał:

dla kobiet pieniądze nie zawsze są ważne

Czarna knaga czyni cuda :) Tak samo jak pieniądze i status społeczny :)

1 minutę temu, LiderMen napisał:

trzeba tylko kompetentnych ludzi do takiej inżynierii społecznej obsadzić.

Czyli wywalić cała ferajnę okrągłostołowa na śmietnik historii, to musi być zmiana pokoleniowa, mentalna, patrząc na wielu ludzi są tak zacietrzewienie, ze argumenty merytoryczne nie robią na nich żadnej różnicy, ty gówniarz młody jesteś ch*ja wiesz o życiu.

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

nie mam pojęcia

Moze ten mokebe jest krulem orgazmów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Czym jest rozwinięcie i bogactwo? 

Wyjrzyj za okno i rozejrzyj się po mieszkaniu/domu. Masz co jeść, gdzie spać, żyjesz w cywilizowanym kraju i korzystasz z nowych technologii na codzień. Masz bieżącą wodę, ogrzewanie, Internet na światłowodzie i pełne półki w sklepach. Nikt do Ciebie nie strzela na ulicy. Możesz pracować, uczyć się, rozwijać i bogacić. Zasięg Twoich możliwości ograniczają jedynie ambicja i środki finansowe. Mozesz wyjechać, gdzie zechcesz i tam budować swoją przyszłość zgodnie z pomysłem na siebie.

 

Czym to jest, jak nie bogactwem?

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

Troche podobne jak zamiłowanie do hebanowych książąt, ktòre kończy sie po pierwszym pobiciu i zamknieciu w domu pod czujna strażą arabskiej rodziny.

Więc dedykuje im piosenkę. Z miłości do brązu, dziewczyny oraz wierszyk.

 

Dziewczyny lubią brąz,
A słońce o tym wie,
Że dziewczyny lubią brąz,
I czule pieści je.
A kiedy spadnie noc
Tak piękny jest ten brąz,
Że księżyc sprawdza sam,
Czy nie ma białych plam.
Od Costa del Sol
Po naszą Juratę,
Księżyc sprawdza co noc,
Kto opalił się latem,
Ten księżyc nie jest sam,
Jest blisko jakiś Pan,
A potem sobie śpią
Dziewczyna, Pan i brąz,
Od Costa dei Sol

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Obliteraror napisał:

Wyjrzyj za okno i rozejrzyj się po mieszkaniu/domu. Masz co jeść, gdzie spać, żyjesz w cywilizowanym kraju i korzystasz z nowych technologii na codzień. Masz bieżącą wodę, ogrzewanie, Internet na światłowodzie i pełne półki w sklepach. Nikt do Ciebie nie strzela na ulicy. Możesz pracować, uczyć się, rozwijać i bogacić. Zasięg Twoich możliwości ograniczają jedynie ambicja i środki finansowe. Mozesz wyjechać, gdzie zechcesz i tam budować swoją przyszłość zgodnie z pomysłem na siebie.

 

Czym to jest, jak nie bogactwem?

Hmm. Czyli napewno nie to co w RPA w 1900 1950 ani 1980 dla znacznej większości populacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żałujcie jej, atrakcyjnością nie grzeszy, więc niech chociaż coś ma egzotycznego od życia :) 

 

Mi za to dzisiaj śniła się ładna nastoletnia Turczynka, która się do mnie dobierała, coś w tym typie (z resztą podobna, chociaż nie, aż taka wylaszczona mnie kiedyś obczajała). 

turk-turkish-turkish-girl-Favim.com-6372

Może nie bądźmy tacy zawistni wobec związków międzyrasowych, jeśli dla każdego czeka coś dobrego :d 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Libertyn napisał:

Hmm. Czyli napewno nie to co w RPA w 1900 1950 ani 1980 dla znacznej większości populacji. 

No dobrze, dzisiaj w RPA rządzą czarni, tylko co z tego? Coś się zmieniło, nawet mimo tego, że wprowadzili parytety rasowe?

 

Dyskusja Cię jak zwykle przerasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LiderMen napisał:

To ważna lekcja dla nas panowie dla kobiet pieniądze nie zawsze są ważne, ważne jest to w jaki sposób społecznie kobiety są programowane, a socjalizacja ich do miłowania białych mężczyzn w naszej kulturze leży. Wiwat murzyński patriarchat.

To jest JEDEN przypadek.

Wybryk natury. I takoż - w gruncie rzeczy - ukazany. Kaja & co pojechali zrobić "z kamerą wśród zwierząt" (wiem, brutalnie brzmi, proszę wszakże nie ujmować tego dosłownie).

 

Podnoszenie JEDNEGO przypadku do rangi reguły jest z gruntu błędnym rozumowaniem.

 

1 godzinę temu, Obliteraror napisał:

Co trzeba mieć w głowie, by dobrowolnie wybrać taki standard, nie mam pojęcia.

To jest zaburzenie. Czy też jak kto woli - jest to rzeczywista  "myszka inna niż wszystkie"

 

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Wy ją oceniacie swoimi kryteriami, oceniajcie pod kątem szczęścia - jest bardzo możliwe, że prowadzi szczęśliwsze i pełniejsze życie, od nie jednego bohatera z forum.

To też słuszne spostrzeżenie.

Chociaż tu też należy zauważyć, że w damskiej naturze leży miłość do dramy. I zasada "im gorzej i bardziej dramatycznie tym lepiej - chomik pod kopułą nakurwia aż gwiżdże" to standard u pań.

 

Tym niemniej - według szeroko pojmowanych "cywilizowanych standardów" pani łapie się na osobę... odmienną ?

39 minut temu, Boromir napisał:

Pytanie, ile kobiet zdecyduje się żyć w lepiance z gówna i gliny ?

 

Drama, dramaaaa.

Dalece wyższy poziom emocji, niż płakanie w Mercedesie ucierając łzę chusteczkami od Lułi Włitą.

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ,,mokebe” zapewne nie jest biało rycerzem ani nie betuje.

Jojczenie w poduszkę też mu pewnie obce a tzw.męskość ma w genach. Tam nie ma feminizmu ani matki anielki niepokalanej.

 

Samo to jest bardziej atrakcyjne niż no właśnie 3/4 bet na świecie .

No i magia czarnego wiadomo.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LiderMen napisał:

Oceniam. Ona mówi, że w tej wiosce kobiety są podległe mężczyznom. Ja wierzę, że jej to pasuje. ;)

 

Otóż to, teraz wiesz czemu czuje się tam dobrze :) 

Godzinę temu, LiderMen napisał:

Dlatego musimy wyciągnąć wnioski i wdrożyć podobną politykę u siebie, wdrażając propagandę, że kobiety z polakami ze wsi są najszczęśliwsze. Liczy się przekaz, o to kto narzuci wolę kobietom jako pierwszy.

Czy ja wiem "wole", po prostu przejęła naturalną rolę i proszę - widać nawet po zmarszczkach, że są to tzw marszczki uśmiechu/szczęścia w sensie układają się w tak jakby miała tam dużo radości. Ale drogi @LiderMen kobiety niech robią jak chcą, muszą pewną lekcję po prostu odrobić w swojej masie, tak samo jak my faceci musimy. Nie ma co się gorączkować, dziękuje za wstawienie materiału :-) 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cst9191 napisał:

No dobrze, dzisiaj w RPA rządzą czarni, tylko co z tego? Coś się zmieniło, nawet mimo tego, że wprowadzili parytety rasowe?

 

Dyskusja Cię jak zwykle przerasta.

Czarnym jest trochę lepiej. Ale jest ogólnie źle. Jest w sumie to samo co po uwłaszczeniu chłopów w Golicji i Głodomerii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, cst9191 napisał:

Jest źle, ale czy to nasza wina? Pomyśl ich kategoriami, może im się takie życie podoba i nie chcą zmian?

To nie moja wina. Ale to wina ludzi i ich decyzji podejmowanych od XVII wieku. Ludzi białych. 

Bo obecnie struktura własności potencjału Afryki, w większości jest europejska. Albo chińska. 

Polecam zapoznać się jak do władzy dochodzili dyktatorzy w rodzaju Bokassy czy Idi Amina. Oraz jak tworzono granice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam z tym problemu. Ta kobiałka może ma w banku uzbierane z 1.5 bańki pln i cała wioska ma luzik.

 

Z czarnymi kiełbasami to jest mit tak mi "mudzin" powiedzał, dawno dawno temu w UK. Statystycznie oni mają największe, ale mam to na końcu chuja..

21 minut temu, Łabędź napisał:

Gdzie mokebe miał oczy.

W piździe.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Libertyn napisał:

To nie moja wina. Ale to wina ludzi i ich decyzji podejmowanych od XVII wieku. Ludzi białych. 

Czyli wcześniej było lepiej :DDDD

 

Ale wiesz, że kolonizacja Afryki tak na prawdę zaczęła się pod koniec XIX wieku? W XVII wieku to sobie co najwyżej Portugalczycy budowali osady na brzegach oceanów.

6 minut temu, Libertyn napisał:

Ludzi białych. 

Bo obecnie struktura własności potencjału Afryki, w większości jest europejska. Albo chińska. 

Zdecyduj się wreszcie, Chińczycy są biali czy jednak nie?

 

6 minut temu, Libertyn napisał:

Polecam zapoznać się jak do władzy dochodzili dyktatorzy w rodzaju Bokassy czy Idi Amina. Oraz jak tworzono granice. 

Co mnie to obchodzi. Nie umieli walczyć o swoje i takie są tego skutki.

 

Zacznij traktować ludzi z Afryki na równi ze sobą. Oni mają inną mentalność, ale nie potrzebują Twojej opieki.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.