Skocz do zawartości

Brak seksu - schemat aż do bólu?


Ali

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.01.2021 o 13:03, piotr_atlant napisał:

@Ali Kolego, patrz co może Ciebie spotkać. Sytuacja nie jest kalką Twojego przypadku, ale podobna. Tutaj dziewczyna też "poczuła się zgwałcona".

 

 

Ja pierdole....tak mnie kusi, żeby pierdolnąć jej konkretny wywód w komentarzu, ale po co spierać sie z rakiem? Niech żyje w tej krainie gwałtu i własnych przekonań, nie daj Boże jak ktoś z braci na nią trafi, a nie widział wcześniej tego filmiku, i powie, że była zgwałcona, to zapali mu się chociażby czerwona lampka i będzie spierdalał jak najdalej. Tyle dobrego.

 

@JoeBlue Popieram w 100%. Wyrwać chwasta. XD

 

 

A co do kolegi z brakiem seksu przez rok to już nic nie mówie bo nie dociera jak wyżej wspomnieli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ultimatum haha nie no dobra ja się nie wypowiadam na tematy związkowe ale jeżeli szukasz detektywa to zadzwoń do Rutkowskiego może razem coś zdziałacie a potem może do dr.Oedkera żeby cię uleczył jak już znajdziecie dowody i psycha ci siądzie szkoda czasu na ciebie nic nie rozumiesz co inni do ciebie mówią.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2020 o 10:07, Ali napisał:

dziewczyna która kocham i  z która chce być twierdzi ze czuła się zgwalcona gdzie w porównaniu do tego co wyprawialismy nie ma prawa używać tego określenia co jej samej tez powiedziałem i na to nie ma argumentu. 

 

W dniu 31.12.2020 o 09:26, Ali napisał:

Chciała iść przez jakiś czas do psychologa temat ucichł wiec wyszedłem z inicjatywa ze możemy iść i znów nic.

 

W dniu 23.01.2021 o 13:22, Ali napisał:

Wczoraj zniknąłem na cała noc wróciłem dzisiaj z rana, jej nie ma

 

W dniu 23.01.2021 o 13:22, Ali napisał:

Macie jakieś rady?

 

Rok to wcale nie tak długo, mi np. poprzedni zleciał jak z bicza strzelił i również nie ruchałem Twojej dziewczyny, znaczy, że można, prawda?

 

Nie podejmuj pochopnych decyzji, daj temu wszystkiemu czas !!!

 

Season 1 Friends GIF

 

 

  • Dzięki 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.