Skocz do zawartości

Trochę o Mokebe, seksie, fantazjach, życzenia dla was !


RENGERS

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka byczki ! 

 

 Jedną z moich aktualnych kochanek jest skrajnie lewicowe  18 letnie dziewczę, bardzo charakterystyczne z wyglądu - pół ciała w tatuażach, kolczyki w sutkach, cipce, oraz kilka w uszach, fryzura krótka na feministkę, z twarzy bardzo ładna, pazurki to tipsy, ogólnie laska wygląda jak z jakiegoś wariatkowa - lubię to.

 

Poznana na jednym z chodników w centrum, tego samego wieczora był uprawiany petting w parku, z kompletnie obcym gościem (ze mną) dnia następnego było krycie, natomiast do czego zmierzam...

 

Opowiadaliśmy sobie o naszych seksualnych fantazjach, ja mam je bardzo rozbudowane, natomiast JEJ fantazją podstawową, nadrzędną  jest kopulacja z murzynami, nie jednym, nie dwoma, a  kilkoma murzynami.

 

Marzy o tym, by spuszczali jej się na twarz, ciało, totalnie szmacili.

 

Ta Pani wie o moich dosyć skrajnych prawicowych poglądach ( jestem zdecydowanie przeciwny prawu wyborczemu kobiet np.) mimo tego uwielbia mnie, uwielbia się ze mną pieprzyć, przyjmować do dzióbka spermę, brać wspólnie narkotyki.

 

Zauważyłem że prawe  niesamowicie przyciąga lewe.

 

 Prawaczki mnie zazwyczaj nienawidzą ( są niesamowitą rzadkością w dzisiejszym świecie )  skrajne lewaczki kochają, o co kurna chodzi ? !!! ?

 

 

Zaproponowałem jej, jako, że znam paru silnych murzynów osobiście, są moimi znajomymi, lubimy się,  że za odpowiednią opłatą załatwię jej randkę i mieszkanie z czarnoskórym kolegą.

 

W oczach pojawił się błysk, twarz rozpromieniała, poliki stały się czerwone, usta nabrzmiały, gdyż napłynęła do nich krew, wzgórek łonowy podniósł się do góry, z tego samego powodu.

 

Spełnię marzenie tej młodej dziewczyny, która z radością zapłaci  mi 200,300 złotych, za zorganizowane spotkanie z murzynem, wspaniała kobieta ogółem !

 

 

A propos jeszcze  historii o  kobietach, to moja koleżanka poznała miesiąc temu misia, bogatego, jeżdżącego dobrą furą  ( ale dupkę ma ten nowy mercedes benc ) misia, który po miesiącu znajomości zafundował jej najnowszy iphone 12 pro max za 5700 złotych polski, pod choinkę chyba.

 

To jest gest !

 

 

Znam ją dobrze,  ma charakterek i w sumie założyłem się z samym sobą o kwotę, którą jeszcze od tego biednego frajera wyciągnie :D 

 

 

 

Z  okazji nadchodzącego nowego roku, życzę wam wszystkim tego:

 

 Nie bądźcie słabeuszami charakterologicznymi, tylko mocarzami, których kutas jest regularnie obciągany, ale nie zakochany ! 

 

Kobieta służy do kochania ( ruchania) i żyje po to, by sprawiać nam mężczyznom przyjemność, dopiero wtedy jej egzystencja nabiera  większego znaczenia.

 

Pamiętajcie o tym i udanego podrywu i życia !

 

Niech 2021 będzie lepszy niż 2020 ( o to nie trudno, dla niektórych ;) )

  • Like 12
  • Dzięki 2
  • Haha 12
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RENGERS napisał:

 Prawaczki mnie zazwyczaj nienawidzą ( są niesamowitą rzadkością w dzisiejszym świecie )  skrajne lewaczki kochają, o co kurna chodzi ? !!! ?

 

Bo prawaczki nie są hedonistkami więc brzydzą się bzykaniem z każdym na lewo i prawo. Chociaż nie wiem czy takie kobiety istnieją. W życiu nie poznałem żadnej prawaczki, tylko albo lewaczki albo laski nieokreślone ideologicznie ale też bardziej w lewo.

Edytowane przez MrSadGuy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nawzajem Bracie ! 
Historii z lewostronną pancią nie biorę pod wątpliwość, gdyż sam kilka ładnych lat temu miałem taką historię, gdzie na imprezie wśród znajomych, gdzie wynajęliśmy duży domek za miastem poznałem zagorzałą feministkę z którą dyskusja to był cały czas ogień z racji tego, że jestem mentalnie mocno po prawej stronie planszy. Nasłuchałem się o tym jak mężczyźni wykorzystują kobiety, jak co krok są "gwałcone " i "dyskryminowane" i jak ona jako wojownicza lewacka księżniczka nie daje się unieść chwilom. by potem w nocy przyjść do mojego pokoju, by grzać się jak króliki. Pozwoliłem sobie nie wspominać jej na temat nie uleganiu emocjom i chwilowym uniesieniom o których wspominała 3 godziny wcześniej. Swoją droga to całkiem fajna historia do wspominania. Same nie zdają sobie sprawy jak bardzo się oszukują same. 

Edytowane przez Spellman71
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bracie @RENGERS, ach, ileż bym dał, by mieć choć jednego przyjaciela/dobrego kumpla z Twoim (naszym) mindsetem ...  U mnie niestety same ciepłe kluchy, beta bankomaty ... Smutek ogarnia człowieka, gdy paczka znajomych od przedszkola (prawie 20 lat, z czego 10-15 intensywnej znajomości) olewa relacje dla pochwy. Próbowałem ich ratować, jednak jeszcze stałem się przez to wrogiem, standard. 

Zostawiam to za sobą i razem z 2020 rokiem spłukuję w kiblu te 20 lat znajomości.

Czego, oprócz standardowego zdrowia, hajsu i szczęścia życzę zarówno sobie, jak i wszystkim braciom ? Przyjaciela z mindsetem Rengersa. 

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie żydowski chuj strzeli!!!!!

 

Jak trzysta kurwa!!! Pojebało cię bracie !!!!

 

Za to się bierze więcej!!!

 

Jeśli naprawdę tak tego pragnie to poleci po kredyt, żebyś jej to załatwił, pokaż jej najpierw ich zdjęcia to ja dodatkowo podkręci.

 

 

Poza tym cały post trochę wieje fantazją ale jeśli jednak to prawda to nie trzysta kurwa błagam...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, RENGERS napisał:

Zaproponowałem jej, jako, że znam paru silnych murzynów osobiście, są moimi znajomymi, lubimy się,  że za odpowiednią opłatą załatwię jej randkę i mieszkanie z czarnoskórym kolegą.

 

W oczach pojawił się błysk, twarz rozpromieniała, poliki stały się czerwone, usta nabrzmiały, gdyż napłynęła do nich krew, wzgórek łonowy podniósł się do góry, z tego samego powodu.

 

Spełnię marzenie tej młodej dziewczyny, która z radością zapłaci  mi 200,300 złotych, za zorganizowane spotkanie z murzynem, wspaniała kobieta ogółem !

 

Bracie, przyjacielu, kierowniku, załatw mnie tą robotę! Jestem mudżin prima sort, poradzę sobie, nawet już kupiłem akcesoria.

 

f-kiwi-pasta-do-butow-czarna-w-puszcze-5

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim "poprzednim" życiu znałem dużo striptizerek. Kiedyś siedzimy w salonie w TV jakiś teledysk z Murzynami. Ona (cycki zrobione, usta...) błysk w oku i:

- ale bym im dawała naraz. Mowiła to na 100% poważnie. I  z UK pompowali ją Murzyni z Londynu. Takie buty.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RENGERS napisał:

Zaproponowałem jej, jako, że znam paru silnych murzynów osobiście, są moimi znajomymi, lubimy się,  że za odpowiednią opłatą załatwię jej randkę i mieszkanie z czarnoskórym kolegą.

 

W oczach pojawił się błysk, twarz rozpromieniała, poliki stały się czerwone, usta nabrzmiały, gdyż napłynęła do nich krew, wzgórek łonowy podniósł się do góry, z tego samego powodu.

 

Spełnię marzenie tej młodej dziewczyny, która z radością zapłaci  mi 200,300 złotych, za zorganizowane spotkanie z murzynem, wspaniała kobieta ogółem !

 

Moje życie - Ministerstwo śmiesznych obrazków - KWEJK.pl

 

Co mogliby - Ministerstwo śmiesznych obrazków - KWEJK.pl

 

Przyszła samotna matka

 

1 godzinę temu, RENGERS napisał:

Z  okazji nadchodzącego nowego roku, życzę wam wszystkim tego:

 

 Nie bądźcie słabeuszami charakterologicznymi, tylko mocarzami, których kutas jest regularnie obciągany, ale nie zakochany ! 

 

Kobieta służy do kochania ( ruchania) i żyje po to, by sprawiać nam mężczyznom przyjemność, dopiero wtedy jej egzystencja nabiera  większego znaczenia.

 

Pamiętajcie o tym i udanego podrywu i życia !

 

Niech 2021 będzie lepszy niż 2020 ( o to nie trudno, dla niektórych ;) )

Wzajemnie bracie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RENGERS napisał:

  skrajne lewaczki kochają, o co kurna chodzi ? !!! ?

Natury nie oszukają.

https://www.telegraph.co.uk/news/science/science-news/10061462/Stronger-men-are-more-right-wing.html

 

2 minuty temu, zychu napisał:

Dołożę od siebie kolejne 300 złotych, bo chcę to zobaczyć. W końcu czarne sponiewiera czerwone, tak jak to być powinno.

Czarne i czerwone? To mi wychodzi UPA :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.