Skocz do zawartości

Trochę o Mokebe, seksie, fantazjach, życzenia dla was !


RENGERS

Rekomendowane odpowiedzi

@Xin A czemu by nie zrobić jakiegoś spotkania kiedyś przy whisky, w paru chłopaków, niedowiarki też może wpadną, tylko będzie pewnie dziwnie.

Przypominam wszystkim, że nie jestem żadnym supermenem, moje historie są często nieprawdopodobne dla przeciętnej osoby, ponieważ z racji mojego podejścia do życia, mało mam hamulców w stosunku do  ludzi, bardzo szybko

 

skracam dystans, co niektórym zwłaszcza mężczyznom  to nieodpowiada, skutkuje opinią o mnie, żem dziwak itd.

 

 

 Także ma to i plusy i minusy.

 

W biznesie np. mam przejebane, bo tam panuje "sztywniejszy" klimat.

 

Jeszcze raz, zdrówka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RENGERS napisał:

@Xin A czemu by nie zrobić jakiegoś spotkania kiedyś przy whisky, w paru chłopaków, niedowiarki też może wpadną, tylko będzie pewnie dziwnie.

Doskonały pomysł ! Sam o tym niedawno myślałem, ja się piszę na pewno. Oby ten temat nie umarł śmiercią naturalną, ruszymy to w nowym roku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RENGERS napisał:

Przypominam wszystkim, że nie jestem żadnym supermenem, moje historie są często nieprawdopodobne dla przeciętnej osoby, ponieważ z racji mojego podejścia do życia, mało mam hamulców w stosunku do  ludzi, bardzo szybko skracam dystans, co niektórym zwłaszcza mężczyznom  to nieodpowiada, skutkuje opinią o mnie, żem dziwak itd.

Ja tam nie jestem z tych wątpiących. Dla niektórych nowa kochanka co tydzień czy seks na 2-3 spotkaniu to jest kosmos, nieee, niedasię. A jednak takie rzeczy w przyrodzie występują, wiem z własnego doświadczenia. Tylko do tego trzeba odrzucić cały białorycerski syf serwowany nam przez media, otoczenie itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2020 o 13:15, MrSadGuy napisał:

Jeśli to prawda to dramat i powiem szczerze takiego kurwiszcza autentycznie brzydziłbym się dotknąć a co tu mówić o wkładaniu penisa.

Mnie też takie odrzucają i mam odruch wymiotny, a coraz więcej takich, no ale co kto lubi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.