Skocz do zawartości

Matriarchat jest lepszy, a mieszanie między rasami korzystne


deleteduser98

Rekomendowane odpowiedzi

Just now, SzatanKrieger said:

Potrafią się o wiele lepiej zorganizować od Ciebie i mnie, bo jeśli z tego co pamiętam wykorzystały swój atut jakim jest ciało i finalnie i tak faceci robili na nie, podzielili się ogniem/ciepłem i jedzeniem.

Kobiety są znacznie lepiej przystosowane do tego świata od Ciebie i ode mnie.

1. Mów za siebie. To, że sam jesteś niedostosowany patrząc na Twój kompleks niższości, to już Twoja brocha i proszę nie projektować tego na mnie.

2. Same się nie zorganizowały i potrzebowały mężczyzn, którzy sami się zorganozwali. Czytaj i oglądaj ze zrozumieniem, a nie przez filtr kukolda.

3. Nie są lepiej przystosowane, bo rozwala je cyfroza i ściana. W obecnych czasach zdecydowana większość kobiet nie jest przystosowana do świata, co widać po masowym wzroście kobiet lecących wprost na ścianę i nawet nie widzących w tym zagrożenia.

4. I tak tu nie zaruchasz więc daruj sobie białorycerstwo i kukoldztwo.

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gigi napisał:

Po pierwsze życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. :)Mężczyźni wolą spokój, nie chcą podejmować wysiłku w kierunku rozwoju. Brytyjka już wprowadziła wyższe standardy - palnik w domu zamiast rozpalania ogniska, nie chodzi po wodę........

dobra idę się napić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Patton napisał:

Bo byli kretynami.

 

Zachodzi odwieczna wymiana dóbr. Dostęp do kobiecego ciała w zamian za wikt i opierunek.

 

I jeżeli ta wymiana dóbr zachodzi tak jak należy, to wtedy rzeczywiście mamy do czynienia z rozwojem. Mężczyzna zyskuje kobiecą energię wspierającą i podtrzymującą, a kobieta w/w wikt i opierunek, poczucie bezpieczeństwa i spełnienia.

 

Autorka tematu może chciała przekazać coś konstruktywnego, ale jakoś tak od dupy strony to wyszło.

 

 

Edytowane przez orkest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger

Z takim poglądem leć na jakiś wizaż, może tam odnajdziesz się jako jakiś beta-bankomat pisząc takie pierdoły. Temat na ścianę hańby, zawiera tyle nie trafionych tez oraz argumentów że z trudem przeczytałem całość. To tylko dowód na to jak bezpardonowo lewa strona i feminanizm potrafi oddziałowywać na zdecydowanie większą część kobiet w naszym społeczeństwie. Czy wy siebie czytacie w ogóle? 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.