Skocz do zawartości

Cywilizacja oparta na hipokryzji upadnie i tak


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie zaznaczę, że opinia subiektywna, bo od lat jestem pozbawiony telewizorni. 

 

Pojechałem sobie na tę oto "wyjątkową" (tu pierwszy rzyg) noc do rodziny w leśną głuszę. Dla mnie nowość, bo nigdy tak nie robiłem ? Druga nowość to telewizornia. I o tym będzie. 

 

Spora część populacji, starsza, ale nie tylko jest uzależniona od telewizorni. Kanałów pierdylion, a na każdym te same gówno. Szczególnie widać to w takie wyjątkowe okazje. Poziom lejącej się hipokryzji przekracza wyobrażenia. Pop, discopolo, wszyscy kochają julki i się dla nich spełniają. Wali słodyczą i różowymi chmurkami w tęczowej polewie na kilometr. On ją kocha, ona go pragnie, on się poświęca i tak na tysiąc osiemset kombinacji. Oczywiście w programach same modelki, czady i złote życie. 

 

Tymczasem realnie wiadomo jak jest. 

 

Pomijam fakt, że wszystkie qrwy z telewizorni zostały oficjalnie zwolnione z lockdownu, co też wali hipokryzją po oczach. 

 

I najlepsze, czy najgorsze, to że ludzie to z wypiekami literalnie oglądają. Zero jakiejś krytycznej uwagi, czy refleksji, że to papka i syf. Zero means ZERO. 

 

Jak przy takich "wzorcach" może się cokolwiek zmienić? Mass media to rak XXI wieku. 

 

Nie na moje nerwy, idę na spacer do lasu. 

Edytowane przez maroon
  • Like 7
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo telewizornia to rozrywka. Choć powinna bawić i uczyć. Od wielu lat tego nie robi więc też wyrzuciłem swój telewizor. Dużo osób starszych jest uzależniona od telewizji jak nastolatkowie od telefonu/internetu.

 

Poziom programów telewizyjnych i rodzaj rozrywek definiuje tuba propagandowa.  Cele propagandy i wzorce widać po przekazie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem telewizor 8 lat temu.

 

Jak siadasz przed tv przy okazji bycia u kogoś czy świąt u rodziny po takiej przerwie to jesteś przerażony tym co tam zastajesz.

 

Taki zalew marksizmu kulturowego jaki mamy tam obecnie może się spotkać tylko z jedną odpowiedzią - radykalny islam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.