Skocz do zawartości

Sukienka na ślub cywilny


Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo czeka mnie ślub cywilny - szukam sukienki na tę uroczystość, może któraś z Was może polecić sklep lub krawcową? Dodam, że nie szukam typowo ślubnej kreacji, bardziej eleganckiej sukienki za kolano (i nie z poliestru). Zastanawiam się jeszcze nad kolorem - biały nie jest moim kolorem (kto interesuje się analizą kolorystyczną to szukam czegoś dla chłodnego lata). 

Który z poniższych fasonów bardziej Wam się podoba? (mowa tylko o fasonie, a nie o kolorze)

1) https://www.showroom.pl/p-27142224-sukienka-melanie

2) https://www.showroom.pl/p-27139751-sukienka-esi

3)https://www.showroom.pl/p-27142166-sukienka-yoshisada 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Król Jarosław I napisał:

@Analconda doradź coś xDDD !!!!!

Nie znam się na modzie damskiej.

Jednak to ma być ślub więc:

Sugerując się avatarem @Kira.

Biorąc pod uwagę, że ślub to swego rodzaju gra wstępna przed nocą poślubną.

Kierując się wytycznymi dla kobiet (które opisałem w innym temacie).

 

Sugeruję coś tego typu:

Będzie nowocześnie i oryginalnie:

 

3f2b84f2-5a3b-4714-bd8f-9775952dd3ac_1.b

  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Krugerrand napisał:

Ja tak z innej beczki: oczywiście Tobie gratuluję, a wybrankowi współczuję. Panie świeć nad jego duszą. Kolejny stracony...

 

Ubierz się jakkolwiek na czarno, w końcu to jego pogrzeb:P

Dokładnie, samiec został wykastrowany, ale jeszcze o tym nie wie, lecz w przyszłym czasie dowie się ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Krugerrand napisał:

Ja tak z innej beczki: oczywiście Tobie gratuluję, a wybrankowi współczuję. Panie świeć nad jego duszą. Kolejny stracony...

 

Ubierz się jakkolwiek na czarno, w końcu to jego pogrzeb:P

Zapewne wybranek nie ma wiedzy jak działa natura i gadzi mózg kobiet to się dowie po ślubie.

13 minut temu, MarkoBe napisał:

Dokładnie, samiec został wykastrowany, ale jeszcze o tym nie wie, lecz w przyszłym czasie dowie się ?

Bardzo szybko to nastąpi zaraz po ceremonii zaślubin kiedy to kobieta wyjdzie z wersji demo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2021 o 15:32, Krugerrand napisał:

Ja tak z innej beczki: oczywiście Tobie gratuluję, a wybrankowi współczuję. Panie świeć nad jego duszą. Kolejny stracony...

 

Ubierz się jakkolwiek na czarno, w końcu to jego pogrzeb:P

Wiesz co, zawsze mnie zastanawiała jedna rzecz. Fajnie, że kobiety udzielają się na forum, ale zastanawia mnie fakt czy mówią w ogóle swoim misiaczkom, że istnieje taka społeczność czy audycje Marka na YT. Bo gdyby wielu ,, wybranków" dowiedziałoby się czym jest ślub cywilny czy kościelny, bez różnicy jaki, to czy podpisywaliby niekorzystny papierek, który może w jednej chwili ich zrujnować, zabierając im wszelkie prawa i suwerenność ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarkoBe Zdaje się śmiesz żartować:) Nie jest w ich interesie informować misia do orżnięcia o tym jak ona funkcjonuje i na czym to wszystko polega. To jakby strzelać sobie w kolano. To tak jak informować wroga gdzie są twoje słabe punkty i jak należałoby cię pokonać. Inną kwestią jest to, że większość ukształtowanych przez gynocentryczny system edukacji oraz media tzw. mężczyzn nie jest w stanie takiej wiedzy przyswoić oraz zastosować w praktyce. Moja myszka jest przecież inna niż wszystkie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Krugerrand napisał:

@MarkoBe Zdaje się śmiesz żartować:) Nie jest w ich interesie informować misia do orżnięcia o tym jak ona funkcjonuje i na czym to wszystko polega. To jakby strzelać sobie w kolano. To tak jak informować wroga gdzie są twoje słabe punkty i jak należałoby cię pokonać. Inną kwestią jest to, że większość ukształtowanych przez gynocentryczny system edukacji oraz media tzw. mężczyzn nie jest w stanie takiej wiedzy przyswoić oraz zastosować w praktyce. Moja myszka jest przecież inna niż wszystkie.

No dokładnie? Wielu nie chce prawdy usłyszeć, bo niszczy to ich wizję wykreowaną w umyśle. Konflikt interesów był, jest i będzie trwał. Cały czas trwa wojna informacyjna, która ma zmienić postrzeganie danej osoby. My i Marek chronimy mężczyzn niezorientowanych. Natomiast panie i całe praktycznie media przekazują gynocentryczny system w korzystnym świetle, w którym o urwanie głowy nie trudno

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2021 o 13:51, Kira napisał:

Niedługo czeka mnie ślub cywilny - szukam sukienki na tę uroczystość, może któraś z Was może polecić sklep lub krawcową? 

 

To powinno być na pewno coś wyjątkowego. 

W jakich bardziej gustujesz? Długich, krótkich?

Rozkloszowanych? Z tiulem? Koronką? 

 

https://inubia.pl/sukienki-na-slub-cywilny/

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.