Skocz do zawartości

Niefajne treści fajnego forum


Kpt. Skok

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem,

Może nie tyle wkurwiły, ale już przejadły mi się treści na tym forum takie jak:

1. ciagłe biadolenie wbrew temu, że to forum o rozwoju (samorozwoju),

2. ksenofobia,

3. rasizm,

4 teorie spiskowe, ostrzeżenia przed spiskiem możnych tego świata,

5. coraz mniej treści pozytywnych w tamatach takich jak: sport, rozwój, sukcesy, ogarnianie życia,

6. ciagłe utyskiwanie na "lewactwo". Młoda dziewuszka z różowym włosem która weźmie udział w strajku proklimatycznym urasta do rangi wroga numer jeden i zagrożenia dla rodzaju męskiego,

7. forum zaczęło, niczym kula śniegowa, przyciągać oszołomów, nienawistników, młodych rozżalonych frustratów, mesjaszy, głosicieli sensacji,

8. coraz mniej tu jest treści dla mężczyzny w moim wieku i w mojej sytuacji,

9. symptomatyczne jest to, że wykruszają się ludzie środka, merytoryczni, o ustabilizowanej sytuacji i z awersją do radykalizmu, zwłaszcza światopoglądowego.

 

Szkoda. To nie jest to forum, które zacząłem obserwować od 2017 roku. Przestaję się póki co tu udzielać (konta nie usuwam), może kiedyś będzie lepiej.

 

Pozdrawiam (przepraszam, jesli kogoś pominąłem) @Personal Best @maroon @Mosze Red @marcopolozelmer @Brat Jan  @johnnygoodboy @lync @Sundance Kid @Zbychu @zychu . Miło was jest zawsze czytać.

 

 

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 4
  • Zdziwiony 4
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Kpt. Skok napisał:

Szkoda. To nie jest to forum, które zacząłem obserwować od 2017 roku. Przestaję się póki co tu udzielać (konta nie usuwam), może kiedyś będzie lepiej.

Jak ktoś daje wątki, które ciebie drażnią, nie interesują, to najzwyklej w świecie na nie wchodź, nie czytaj, nie komentuj, jak masz jakiś fajny temat, którego nie ma, to wrzucaj. PROSTE

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie czaje "obrazy" ludzi. 

Coś jest nie tak to odchodzę albo robię sobie przerwę (brzmi dosyć kobieco nieprawdaż? ?

Jak ktoś ma ciekawe zajęcia po za forum to wchodzi sobie z radością by poczytać ludzi a jak ktoś dla niego jest oszołomem to też może się pośmiać z tego ale zaraz pisać referaty o odejściu (było wielu takich) żeby zrobić szum?

 

(szukanie akceptacji ?) 

Przecież jak ktoś jakieś durnoty pisze to czy mam się wpieniać na to? Każdy ma swoje wizję świata każdy go postrzega poprzez inny pryzmat. 

To nie jest praca a dla większości tylko kąt gdzie wbije sobie porozmawiać. W pracy jak jest zła atmosfera to albo ją zmieniasz albo robisz coś aby to zmienić. Tutaj się wbija aby pogadać przy kawie, Fajce czy na klopie. 

Serio nie kumam gości którzy odchodzą chociażby dlatego że ludzie mają inne podejście do jakiegoś tematu. To zakrawa o rozchwianie emocjonalne. 

 

Skoro są tylko takie treści może by warto wprowadzić jakieś własne swoje ;)? 

 

Mnie jakby znużyło forum to po prostu na klopie bym na coś innego wchodził. (kiedyś były gazety XD) i jakbym znów nabrał chęci to bym ponownie zaczął czytać co i jak. 

 

 

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Boromir napisał:

Jak ktoś daje wątki, które ciebie drażnią, nie interesują, to najzwyklej w świecie na nie wchodź, nie czytaj, nie komentuj, jak masz jakiś fajny temat, którego nie ma, to wrzucaj. PROSTE

oj tam, każdy chce jakoś na siebie zwrócić uwagę ;) jedni popełniają samobójstwo, inni tylko grożą że to zrobią, a jeszcze inni narzekają, że forum chujowe, a sami mają tylko 200 postów (dej mnie więcej ;) ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ileż w tym temacie nietolerancji wobec poglądów i stylów bycia lub życia innych niż swoje własne. Z jednej strony dajmy prawa zwierzątkom, bo są biedne, a z drugiej strony nastolatka nie jest partnerkom do rozmowy. Uwielbiam tę podwójność standardów charakterystyczną dla lewej strony. Żal po prostu tworzyć takie wątki. Idź Pan na spacer, weź głeboki oddech, napij się wody lub z rozpędu walnij głową w ścianę na otrzeźwienie. Jakim to trzeba być mało dojrzałym, aby wylewać taką frustrację na forum...

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boli Cię ciągle biadolenie, ustyskiwanie, następnie tworzysz wątek z biadoleniem i ustyskiwaniem jakie to forum powinno być a nie jest. Masz jakąś wizję, to fajnie, ale przychodzi tu całe mnóstwo różnych osób z odmiennymi poglądami. Światopogląd niezgodny z moją filozofią życia to oszołomy, sekciarze, płaskoziemcy itd. 

 

To już tutaj było. Dlaczego akurat Twoja linia ideowa jest prawilna i rozwojowa?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, horseman napisał:

 

Mała rada: Nie każdy z kim się nie zgadzasz to lewak. Naucz się dyskutować z ludźmi nie obrażając ich, a zobaczysz, że Twoje życie zmieni się na lepsze. 

Nie wiem dlaczego każdy odbiera słowo lewak jako obraze, brzmi to równie śmiesznie jak prawak ale ja się nie obrażam na to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, żeby wyrzucić Obliteratora, bo ludzie odchodzą.

 

No dobra, taki żarcik ;)

 

Jak już musi tu siedzieć, to niech chociaż wódkę donosi i niech odzywa się jak libertyn, co drugi post.

 

@Krugerrand masz kolego rację. Tym snowflakesom jak coś nie pasuje do ich światopoglądu to już jest lament, dysonans poznawczy się włącza, że oj oj nie ma tu treści dla mojej grupy wiekowej, ludzi tak ja, co chcą się rozwijać, materiały bez wartości, a cała reszta oczywiście tylko wali swoje smęty, a się nie rozwija.

 

A przepraszam ziomuś, a kto dał ci szklaną kulę rozstrzygać, co jest wartościowe, a co nie? Albo nawet, co jest prawdziwe, a co nie? Przyszedłeś tu po wiedzę, czy po poklepywanie po plecach?

 

Jasne, że są tu różni desperaci, od których czuć przegrywem, defetyści i lamenciarze, ale... ale!

 

Tak naprawdę czy to nie jest czasem tak, że ziom zakrywa swoje gały na wiele smutnych prawd o życiu, które znają ludzie starsi, albo po prostu z innymi doświadczeniami, ale to jest passe, przecież lepiej zakryć oczy na brzydki krajobraz, jak te laski, którym się wydaje, że one wiecznie będą miały jędrną dupę i 25 lat oraz 100 cucków w tinderze, a nie przyjdzie do nich smętny czas 40 latki, która jest niewidzialna. To też jest przykra prawda. Nosiłem się z zamiarem napisania wątku na ten temat, na podstawie obserwacji takich żeńskich 40stek, które robią za widma, ale sobie odpuściłem, widząc ten hejt, który na mnie zaraz by poleciał (i już zresztą poleciał). Ludzie nie chcą znać prawdy. Toteż nie obronią się przed zagrożeniem w porę, ale ja nie będę sobie języka na darmo strzępił. Czemu mam niby ja inwestować w znaki ostrzegawcze przed przepaścią?

 

A niestety żyjemy w czasach, gdzie coraz więcej traumatycznej prawdy o levelu ziemia będzie się odkrywać, że wielu psychika tego nie wytrzyma i będą wypierać. Będą się też rysować i powiększać linie podziału, nie ma innej możliwości. Następna taka prawda, po red pillu pójdzie moim zdaniem o mafii medycznej. 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby odkryć co ma prawdziwą wartość trzeba czesto ujebać się w błocie, poznać skrajne, zgodnie z nową moda mówiąc - nawet foliarskie światopoglądy. To ludzkie. Tak dochodzi się do prawdy. Czy widziałeś życiowego mędrca wychowanego pod kloszem??? Skąd niby ta wiedza wielu chłopaków tutaj, jak nie z porażek, konfrontacji z oszołomami, itd. ważna jest umiejętność oddzielenia ziarna od plew, ale tego się nie nabywa w idealnych warunkach egzystencji, takie jest życie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Libertyn napisał:

Idź płakać na blog korwina prawaku cuckoldzie.. Miło? 

??? 

 

15 minut temu, cst9191 napisał:

Stawianie prawaka obok cuckolda to spore nieporozumienie.

 

@RENGERS ostatnio coś o tym pisał :D

 

 

18 minut temu, Król Jarosław I napisał:

@bassfreak lewak to nie obraza ani komplement.

 

To stwierdzenie faktu.

 

Ale nie powinieneś nikogo nazywać kukoldem bez powodu a wpis autora takowego nie dał.

To tylko przypuszczenia ponieważ ci osobnicy używają lub nadużywają słów 

 

2. ksenofobia,

3. rasizm,

2 minuty temu, Conrad napisał:

Troll konto wyzwolonej feministki, ziew

Coś w tym jest. 

@absolutarianin

 

Nie przejmuj się, ja jestem jednym z wielu który podziela wiele twoich poglądów i zawsze kibicuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zapytajmy autora tematu, o jakie konkretnie foliarskie teorie mu chodzi?

 

Bo ja np. dzisiaj dowiedziałem się, że "paszport szczepień" to rzeczywistość w UK. A było pełno śmiechu i wyzywania innych od szurów.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-niedzielski-rozwazamy-ograniczenia-dla-niezaszczepionych/lg4300d,79cfc278

 

U nas z kolei:

 

W wielu krajach toczy się dyskusja co do ograniczenia dostępu do różnych usług publicznych dla niezaszczepionych. My to też rozważamy - powiedział w wywiadzie dla "Wprost" szef Ministerstwa Zdrowia Adam Niedzielski. Jak wyjaśnił minister, jest pomysł by np. tylko zaszczepieni mieli uproszczony dostęp do pewnych świadczeń medycznych.

 

 

 

Autorze, ja również z wieloma użytkownikami forum się nie zgadzam w poglądach, ale nie robimy z tego dramy. Zachowałeś się jak rozkapryszona panna. Nie pasuje mi coś, więc trzaskam drzwiami.

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj za jakiś czas, może akurat uznasz, że warto się rozsiąść na dłużej.

Tematy na forum odzwierciedlają tendencje społeczne i niepokoje z tym związane. Nie uciekniemy od świata zewnętrznego, a nawet jeżeli byśmy chcieli, to rzeczywistość i tak nas dopadnie. Uważam, że to dobrze, że ludzie mogą tu pisać i się żalić, o ile prowadzi to do czegoś konstruktywnego. Zaczynałem tu od uważnej lektury tematów okołorandkowych, a zatrzymałem się na tematyce okołocovidowej, bo - przyznaję - uważam, że na tę chwilę jest to sprawa istotna. Jest tu tyle różnych nisz, że każdy znajdzie coś dla siebie. I z ręką na sercu - nie przypominam sobie użytkownika, którego uważałbym za nic nie wnoszącego na to forum.

 

Tak więc nie żegnam cię, bo lepiej się witać niż żegnać. A zatem do rychłego powitania. :)

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie punkty, które wymieniłeś możesz obrócić na swoją korzyść, sprawdzając na przykład słuszność swoich poglądów, konfrontując je z poglądami innych ludzi. Swoją drogą w twoim poście większość rzeczy, która Ciebie wkurwia u innych znajduje się w nim samym, ciekawe co?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.