Skocz do zawartości

Niefajne treści fajnego forum


Kpt. Skok

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

@Kpt. Skokk czemu nie założysz jakiś fajnych tematów??

 

Przecież założył w każdym wątku pisząc jak to fajnie jest się umawiać z babami po 40stce i że młodzi to loooserzy bo kiedyś to było :D

Good Bye boomer :D

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipokryzja bez granic. Zarzut braku pozytywnych treści, a użytkownik sam wstawia post dzielący społeczność, wstawia post oceniający z góry, bez możliwości odwołania. Wstaw coś, utrzymaj dyskusję w wątku, zadbaj o pozytywny klimat, poproś, a to otrzymasz. Przejrzyj wszystkie moje tematy na forum, jaka kultura. Nikt mnie tutaj nigdy nie zawiódł pod kątem wypowiedzi i odpowiedzi. Widzimy zupełnie inne rzeczywistości. Pytanie, kto jest człowiekiem drogi środka, a kto radykałem? Tak łatwo wydać wyrok, a tak trudno tworzyć. Tak łatwo niszczyć, tak trudno dać nadzieję.

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cst9191 napisał:

Może zapytajmy autora tematu, o jakie konkretnie foliarskie teorie mu chodzi?

 

Bo ja np. dzisiaj dowiedziałem się, że "paszport szczepień" to rzeczywistość w UK. A było pełno śmiechu i wyzywania innych od szurów.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-niedzielski-rozwazamy-ograniczenia-dla-niezaszczepionych/lg4300d,79cfc278

 

U nas z kolei:

 

W wielu krajach toczy się dyskusja co do ograniczenia dostępu do różnych usług publicznych dla niezaszczepionych. My to też rozważamy - powiedział w wywiadzie dla "Wprost" szef Ministerstwa Zdrowia Adam Niedzielski. Jak wyjaśnił minister, jest pomysł by np. tylko zaszczepieni mieli uproszczony dostęp do pewnych świadczeń medycznych.

 

 

 

Autorze, ja również z wieloma użytkownikami forum się nie zgadzam w poglądach, ale nie robimy z tego dramy. Zachowałeś się jak rozkapryszona panna. Nie pasuje mi coś, więc trzaskam drzwiami.

 

 

 

Może to jest prostsze niż nam się wydaje. Może teorie spiskowe i propaganda są celowo potęgowane (bo są dwa obozy dosyć silne - znów) 

Aby po prostu oddzielić ludzi którzy będą się buntować od tych co będą posłuszni. 

Sorry za of top. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2021 o 19:16, Kpt. Skok napisał:

8. coraz mniej tu jest treści dla mężczyzny w moim wieku i w mojej sytuacji,

9. symptomatyczne jest to, że wykruszają się ludzie środka, merytoryczni, o ustabilizowanej sytuacji i z awersją do radykalizmu, zwłaszcza światopoglądowego.

 

Chyba miał na myśli siebie:

 

Cytat

Majątkowo jestem bardzo dobrze ustawiony. Intelektualnie - erudyta. Trochę egocentryk i narcyz.

 

Odchodzi nieodżałowany "brat" Kpt. Skok, merytoryczny człowiek środka. Zamiast rozmawiać, poświęcił erudycję na ołtarzu przekonań. Narcyz, a dla dobra dzieci chciał nauczyć się zdradzać po cichu. Zapewnijmy mu tę ciszę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.01.2021 o 19:16, Kpt. Skok napisał:

6. ciagłe utyskiwanie na "lewactwo". Młoda dziewuszka z różowym włosem która weźmie udział w strajku proklimatycznym urasta do rangi wroga numer jeden i zagrożenia dla rodzaju męskiego,

 

Lewactwo to jest poważny problem i wszędzie jest go pełno. Ty nawet nie rozumiesz, że ta niewinna dziewusza z różowym włosem to nosiciel niebezpiecznego marksistowskiego wirusa ideologicznego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Armengar napisał:

Ty nawet nie rozumiesz, że ta niewinna dziewusza z różowym włosem to nosiciel niebezpiecznego marksistowskiego wirusa ideologicznego. 

 

Malarza z wąsikiem na początku też nikt nie brał na poważnie, a z wąsatego Gruzina w dzieciństwie wielu się śmiało. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.