Skocz do zawartości

Uczelnie wojskowe


Rekomendowane odpowiedzi

Nie studiowałem na takiej uczelnie więc dużo nie powiem, jedynie na co musisz zwrócić uwagę. Przygotuj się na spory przesiew ludzi na studiach technicznych. Nie każdy ma predyspozycje aby je skończyć, duże grupy staną się małymi jak wspomniał @Zeppelin

 

Teraz przez Covid studia wyglądają inaczej niż jeszcze rok temu.

 

Jeśli to Cb interesuje to spróbuj. Trzeba być dobrej myśli, że "mi się uda"

 

Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.01.2021 o 18:17, kryszak86 napisał:

Nie studiowałem na takiej uczelnie więc dużo nie powiem, jedynie na co musisz zwrócić uwagę. Przygotuj się na spory przesiew ludzi na studiach technicznych. Nie każdy ma predyspozycje aby je skończyć, duże grupy staną się małymi jak wspomniał @Zeppelin

 

Teraz przez Covid studia wyglądają inaczej niż jeszcze rok temu.

 

Jeśli to Cb interesuje to spróbuj. Trzeba być dobrej myśli, że "mi się uda"

 

Powodzonka

Chyba nie do końca przeczytałeś mój post. Nie idę na studia techniczne tylko magisterskie będę miał tytuł licencjata i będę mógł iść jedynie na akademię sztuki wojennej na logistykę.

Dodam że obecnie studiuję na uwm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2021 o 20:31, xander99 napisał:

Czołem panowie. Chciałbym się was zapytać na temat uczelni dokładnie wat lub akademia sztuki wojennej. Jak dobrze wiecie jestem na 3 roku ekonomii. Teraz myślę o magisterce i myślęv o logistyce na tych uczelniach. Jakie macie zdanie na ten temat?

 

Skoro interesujesz się takim kierunkiem to może Wyższa szkoła oficerska wojsk lądowych we Wrocławiu?

Zrobisz magisterkę razem z przeszkoleniem wojskowym na oficera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.